REGISTRACE - placene členství

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

REGISTRACE - placene členství

Příspěvek od milosh »

Registrace na https://www.nexiaclub.com je zde proto, abychom meli na webu jen lidi, kteri stoji o to byt clenem a budou jezdit na srazy a komunikovat ve foru, protoze doposud se registrovali jen nekteri, jen aby zde byli.

Rocni poplatek za clenstvi je 150kč

Proste se jen zaregistrujete a jakmile ja obrdzim tento formular, kde budou vyplneny vsechny potrebne udaje, poslu vam mail, kde bude cislo uctu, kam tuto castku poslat.

Vyhody pro cleny, kteri zaplati, jsou tyto:
- 1ks samolepky clubu a 1ks s adresou webu pod SPZ
- pozvanky formou mailu na vsechny srazy clubu ale i ostatni srazy a akce
- slevy pri vstupu na vybrane tuning srazy a moznost parkovani na vyhrazenych mistech

Dokud mi neprijde platba, vase auto nebude pridano na web !!!!

Plati se za clenstvi v nexia clubu, s daewoo clubem/forem to nema nic spolecneho.


Kazdy kdo zaplatil za clenstvi by mel dostat od kazde 1ks, takze jednu s obrazkem a jednu pod SPZ s adresou webu. 8)
Samolepky jsou v cerne a stribrne barve.

Samolepka je zde, ale ty co se budou nove pridelavat, tak uz budou vypadat tak, ze se ta folie diky ktere se nalepi, proste strhne a zustane jen napis, pak to lip vypada 8)

Obrázek

https://www.nexiaclub.com/samolepka-pro-cleny/

Jinak pro registrovane cleny je zde stale nabidka na vytvoreni mailu s domenou NEXIACLUB.COM

treba jako to mam ja MILOSH @ NEXIACLUB . COM (spam je svine) :lol:
Naposledy upravil(a) milosh dne úte úno 01, 2005 13:02, celkem upraveno 3 x.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Upravil jsem informace pro cleny, kteri se chteji na nexiaclubu registrovat, vyhody snad budou i nadale pribyvat.

Posledni novinkou je to, ze kdyz jste clenem nexiaclubu, po zaregistrovani se do ctenarske sekce - "okynko" vpravo nahore na uvodni strane webu dostanete moznost pridavat do fotogalerie fotky, takze uz budete moci sami aktualizovat co jste na aute udelali ci tam davat jen fotky nove treba z dovolene, pokud "netunite" :lol:

Timto take zadam vsechny stavajici cleny, aby tam sve fotky pridali, klidne i ty co uz tam mate, nemam cas na to kazdeho zvlast registrovat jako ctenare. Dekuji za pochopeni
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Zajimal by me vas nazor, hlavne se toto tyka platicich clenu, jak byste radejsi clenstvi platili, jestli kazdy rok rekneme v lednu, nebo vzdy v prubehu roku v den, kdy jste se do nexiaclubu zaregistrovali?
Podle me by to bylo jednodussi vzdy pocatkem roku, pak by nevznikl chaos kdo uz zaplatil a kdo ne, je to hlavne pro me usnadneni ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
verusamira
Příspěvky: 167
Registrován: sob zář 04, 2004 00:30
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od verusamira »

Ja si myslim,že by to bylo take lepší začátkem roku.Je dobře,že si to všechno tak hezky rozepsal,alespon mam jasno. 8)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

verusamira píše:Ja si myslim,že by to bylo take lepší začátkem roku.Je dobře,že si to všechno tak hezky rozepsal,alespon mam jasno. 8)
Ale zase kdyz se nekdo regnul treba v listopadu nebo v prosinci, co s nima? Aby platili znovu, to je blby :twisted:

No v Milovicich to proberem 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pokud byste meli zajem o webovy prostor, tak pro cleny budu moci nabidnout misto na nexiaclubu a to s libovou adresou :lol: treba v tomto stylu

http://milosh.nexiaclub.com ;)

Pokud mate vy, registrovani clenove, zajem, staci me kontaktovat 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Rád bych ještě připomenul, že placené členství bylo založeno přibližně před rokem a proto vy, co jste ještě nezaplatili na další rok, máte nyní možnost. Více na mém mailu, ICQ nebo zde přes SZ (soukromou zprávu). Platí se na rok ode dne registrace - případně na více let :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Zatim mi prisly platby jen od par lidi, ale na to, ze clenu mame v nexiaclubu uz skoro 40 platicich, tak to je celkem podivne :?

Takze vy co jste jeste nezaplatili, honem to dozente, nove samolepky na vas cekaji a kdo bude mit zajem o videa ze srazu v plnem rozliseni na CD, tak samozrejme v cene clenskeho to je take 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dáša Olomouc
Příspěvky: 107
Registrován: stř bře 17, 2004 10:26
Bydliště: Tršice-Vacanovice (Olomouc)

Příspěvek od Dáša Olomouc »

milosh píše:Zatim mi prisly platby jen od par lidi, ale na to, ze clenu mame v nexiaclubu uz skoro 40 platicich, tak to je celkem podivne :?
Stydím se :oops: , ale jsem mezi těmi, kteří ještě nezaplatili. Ne, že bych nechtěla, ale nějak nebyl čas. Nejpozději v pondělí, slibuji :P !
Dáša
NEXIE sedan
1.5 MPi GLE 55kW
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Daso, prispevek uz dosel, dik, ted uz cekam jeste na ostatni zapometlivce, co maji u me restik :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

docasne jsem odkaz na registraci odstranil z webu, moc spam robotu mi psalo. musim to poresit jinak, asi hodim na web word soubor kam to vyplnitea poslete mi na mail.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Platí to jak jsme se dohodli Miloshi s těma katalogy jak sem ti poslal.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Franta P. píše:Platí to jak jsme se dohodli Miloshi s těma katalogy jak sem ti poslal.
poresime pres SZ ok?!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Par otazek

Příspěvek od Petr S. »

Ahoj lidicky.Tak jsem se zaregistroval a mam par dotazu.Jak muzu svoji nexii pridat do galerie a jak muzu obdrzet samolepku?Pres registraci ve foru mi to nejde.Diky Petr
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Par otazek

Příspěvek od milosh »

Petr Soukup píše:Ahoj lidicky.Tak jsem se zaregistroval a mam par dotazu.Jak muzu svoji nexii pridat do galerie a jak muzu obdrzet samolepku?Pres registraci ve foru mi to nejde.Diky Petr
je nutny se registrovat na www.nexiaclub.com ne tady an foru ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“