montaz centralu

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

montaz centralu

Příspěvek od Pajin »

ahoj ja ma stejny dotaz jak spravne namontovat central na tico?? nevim totiz jak oddelat kliscku na stahovani okenka zda ji mam vypacit nejak optrne nebo zda tam je naky jiny mechanizmus ktery ji drzi a ne ane pustit :?: :?: :cry: dekuji za rady predem vsem azda je to slozite primontovat to tam :!:
p.s.skratka popis montaze centralu do vozu daewoo tico dik
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Koukni jestli to není jako u Opla
http://www.kadett.cz/technika/klicka.htm
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

conpet píše:Koukni jestli to není jako u Opla
http://www.kadett.cz/technika/klicka.htm
diky skusim to tak
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

nevím jak u opla ale musiš zmáčknout tapecirunk a strčit háček mezi tapecirunka umělohmotnej kroužek a vytáhnout takovej drátek něco jako segrovka ale má to očko popisovat je to dost těžké ale je to jednoduché na montáž udělej to podle návodu toho dálkače.A u předních dveří jsou dokonce díry na dráty nemusíš nic vrtat jen vzadu
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

aumirek píše:nevím jak u opla ale musiš zmáčknout tapecirunk a strčit háček mezi tapecirunka umělohmotnej kroužek a vytáhnout takovej drátek něco jako segrovka ale má to očko popisovat je to dost těžké ale je to jednoduché na montáž udělej to podle návodu toho dálkače.A u předních dveří jsou dokonce díry na dráty nemusíš nic vrtat jen vzadu
Tak to bude určitě stejný :D
http://www.kadett.cz/technika/klicka.htm
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

aumirek píše:nevím jak u opla ale musiš zmáčknout tapecirunk a strčit háček mezi tapecirunka umělohmotnej kroužek a vytáhnout takovej drátek něco jako segrovka ale má to očko popisovat je to dost těžké ale je to jednoduché na montáž udělej to podle návodu toho dálkače.A u předních dveří jsou dokonce díry na dráty nemusíš nic vrtat jen vzadu
diky moc sice nekterym slovum sem moc nerozumel treba taceterunk ajine podobne ale itak moc diky snad se to povede central jeste nedorazil ale hnd jak dorazi pujdu nato ale klidne jeste piste sve postrehy afinty rad si proctu vsechny apk udelam taky mali prakticky vycuc
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

tapecirunk je čalounění
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

odpoved

Příspěvek od Pajin »

aha tak to jo diky prosimte neznas nekoho kdo by umel pomoct ze siti lan sdileni??? lidi vsiti se kmne neumi dostta diky jen tak naokraj uz nevim co stim delat mam sem zoufalej
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

nechodi jak by melo

Příspěvek od Pajin »

ahojte lidicky prosim pomozte kupil sem centra namontoval ho urcite sem zadny dratek neprehodil astejne to nejde od sofera to nerobi nic jenom od spolujezdce to zamkne a le nevydrzi to byt uamkle ahned se to otevre cim to muze byt diky moc byl bych vam moc vzdecny za naky typ na opravu nebo jestli to nekdo montujete zebych vam to zavezl i zaplatil samozreknem diky sem z opavy
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

těžko se radí tak na dálku ale ta montáž není problém šlo mi to na první zapojení jde o to jen seřídit dobře ty táhla chtěl jsem to nechat dělat v servisu a řekli mi cenu převyšujíci cenu toho centrálu poděkoval jsem a šel pokud přijedeš nevyděl bych v tom problém a nechci za to nic.Jsem kousek od Ostravy Olbramice vedle Klimkovic doma jsem stále.
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

aumirek píše:těžko se radí tak na dálku ale ta montáž není problém šlo mi to na první zapojení jde o to jen seřídit dobře ty táhla chtěl jsem to nechat dělat v servisu a řekli mi cenu převyšujíci cenu toho centrálu poděkoval jsem a šel pokud přijedeš nevyděl bych v tom problém a nechci za to nic.Jsem kousek od Ostravy Olbramice vedle Klimkovic doma jsem stále.
aha tak to je bezva no muze byt to vtom ze to je univerzalni centra s aukra znacky features ccaza 400 skus spis napsat kam mam zapojit cerveny drat cerny sem napojl na upevneni volantu a cerveny primo na baterku
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

no to se nedá radit když to nevydím je tam schéma a podle toho to zapojit já mám také univerzální s burzy to je uplně jedno ale mělo by to tak bejt červenej plus černej kostra
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajin »

aumirek píše:no to se nedá radit když to nevydím je tam schéma a podle toho to zapojit já mám také univerzální s burzy to je uplně jedno ale mělo by to tak bejt červenej plus černej kostra
dobre tak ja si to zitra prekontroluju a reknu zatim diky pokud tam nic nenajdu co bych mel blbe tak ti to zavezu jo??!
aumirek
Příspěvky: 207
Registrován: stř bře 07, 2007 22:55
Bydliště: Klimkovice

Příspěvek od aumirek »

jo není problém pokud to máš hotové tak možná tak 2 hodky ale napiš kdy by jsi přijel at jsem doma
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

central na 100%

Příspěvek od Pajin »

aumirek píše:jo není problém pokud to máš hotové tak možná tak 2 hodky ale napiš kdy by jsi přijel at jsem doma
jj neboj pisnu ti zatim dik pak s edomluvime vic cau a diky
Odpovědět

Zpět na „TICO“