Imobilizer TICO

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
roxor
Příspěvky: 1
Registrován: sob črc 21, 2007 12:14

Imobilizer TICO

Příspěvek od roxor »

Zdravim.
U TICA mi odisiel el. klucik, ktorym sa odblokuje imobilizer pred nastartovanim. Pouzivam druhy (mal som dva). Je mozne niekde zohnat, kupit takyto kluc a nahrat do neho potrebny kod pre moje TICO? Je to mozne z toho dobreho precitat a nahrat do toho vadneho (v pripade, ze je elektricky v poriadku)?
Alebo, ako vyradit imobilizer? Co vlastne blokuje?
Ak by niekto vedel, ako vyradit imobilizer, poprosim radsej sukromnu spravu PM, alebo na e-mail.
Reklama
 

Uživatelský avatar
isteron
Příspěvky: 49
Registrován: ned kvě 13, 2007 21:02

Příspěvek od isteron »

Ja som mal imobilizér Phobos. Namontoval to predajca v r. 1996. Fungoval asi 5 rokov. Potom mi za jazdy, ešte dobre, že v meste 500 m od bydliska, vypol motor a nedal sa naštartovať. V značkovom servise mi to len odrezali a prepojili na pôvodné továrenské zapojenie. Nový imobilizér stál v tedy asi 8 000 Sk. Toľko som nechcel investovať a doteraz chodím bez neho. Havarijnú poistku som zrušil, takže ani poisťovňa neprotestovala. Samotný prístroj je malá zaliata škatuľka, trčí z toho asi 20 rôznofarebnývh drôtov. Zrejme to má viac násobné istenie. Počítam, že aspoň štartér, zapaľovanie, čerpadlo a p.
isteron
Odpovědět

Zpět na „TICO“