plovák v ostřikovači?

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

plovák v ostřikovači?

Příspěvek od romishowski »

Ahoj všichni legáci! / Žádnou legačku jsem na foru nenašel../ Dolil jsem ostřikovací kapalinu do ostřikovače a zjistil jsem,že mi něco vyplavalo nahoru.Nejde to vyndat a na omaak je to nějaká houbička. Je to snad plovák? Jestli ano,je na leze nějaká kontrolka? V příručce nic nepíší,tak se ptám veřejně,už jste se s tím někdo setkal? :roll: :idea: :?:
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

To tam spis nekomu pred Tebou neco upadlo, ne? ;) Mne teda v tom uzkem hrdle rozhodne nic neplave (a je nahoru se rozsirujici, takze si nedovedu predstavit, ze by to neslo vyndat, kdyby tam neco plavalo). :shock: Mas urcite na mysli nadobku ostrikovace: :?:

Obrázek
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jasne že tam je houbička veď to je plováčik aby si vedel kolko toho tam máš :lol: :lol: :lol: Slamko teba ju asi dakdo vyfouknul alebo tam nemáš vodičku a hubka sa Ti schovala :twisted:

Obrázek

Jo a je to len taká kontrolka žiadne svetielko :lol:
abroman
Příspěvky: 27
Registrován: pon dub 02, 2007 08:29
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

...

Příspěvek od abroman »

... mam tam ten plavak tiez, najprv ma to tiez prekvapilo ... ale malo by to byt ok ... dnes som akurat dolieval ...
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Slam »

-peha- píše:Jasne že tam je houbička veď to je plováčik aby si vedel kolko toho tam máš :lol: :lol: :lol: Slamko teba ju asi dakdo vyfouknul alebo tam nemáš vodičku a hubka sa Ti schovala :twisted:
"Vodicku" tam moc nedavam - mam tam radsi modrou nemrznouci smes cely rok a v pripade potreby dolevam. Nechapu, na co tam mit narvany kus nejakyho hadru, hladinu vidim zcela v pohode jak pohledem dovnitr, tak zvenci, kde je na tom poloprusvitnem hrdle ryska, kam az se ma maximalne dolevat... O nejakym hadru (nebo hoube) slysim fakt poprve. :shock: Takze sorry, romishowski, ze jsem Te mystifikoval, ale ja tam zadnou koupaci potrebu urcite nemam. ;)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Já tam taky mám modrou vodičku a ten plaváčik náhodou vyzerá ako robertko a vážne nejde von asi ho treba vytiahnuť nasilu ale mne sa tam páčí lebo keď je trocha dole tak do neho štuchnem a vom pláve ako bójka na mori :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
whisky22
Příspěvky: 267
Registrován: úte říj 18, 2005 11:54
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od whisky22 »

Tak a som zasa o nieco mudrejsi. Toto som fakt nevedel, ani este nevidel. Hned zajtra si to skontrolujem.
"Milan" Leganza 2,0 CDX full vybava, color 69U, LPG Lovato-Lovtec, model98, 183000 km + Babetta r.1995
Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

Příspěvek od romishowski »

to Peha: člověče,já tě žeru!!! Tvé příspěvky jsou super humorné a vždy mě příjemně překvapíš :lol: Jde vidět,že tohle děláš fakt s láskou :D
Jinak děkuji všem,kteří se zúčasnili plodné diskuse a pomohli rozšířit technické obzory druhým kamarádům,kteří nejsou tak technicky zdatní. / v první řadě myslím sám na sebe.../ :lol: :lol: :lol:
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
Uživatelský avatar
romishowski
Příspěvky: 66
Registrován: pát bře 30, 2007 11:13
Bydliště: Ostrava - Zábřeh / Kotva /

Příspěvek od romishowski »

Tak jsem opět zde. Kamarád ,který má Nexii mi potvrdil,že i on tam má plováček a KONTROLKU. Takže vystříkám obsah ostřikovače a uvidím,jestli i mi se něco rožne na palubovce.
Když jsme u těch kontrolek,svítí Vám kontrolka otevřených dveří? Mi ne,pouze se ozývá alarm.
Daewoo Leganza CDX 2.0, /1999/, full výbava, vše ve stříbrné metalíze,bez tempomatu,Clarion DRX6575Rz, SKYPE: jironov
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Môže sa ti rosvietiť taká fontánka v oranžovej farbe ale na mojej nie lebo som pri montáži neónou mal dole plast a okrem dvoch káblikou na motorčeku tam nemám nič iné takže mne vylejzá len ten plováčik :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

jeste ze espero me upozorni na to ze mi dochazi voda asniz bych oteviral kapotu a hledal kde mam boj :lol: :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Sleduji debatu

Příspěvek od Vazoun »

Slavek píše:jeste ze espero me upozorni na to ze mi dochazi voda asniz bych oteviral kapotu a hledal kde mam boj :lol: :lol:
-----------------------------
Sleduji debatu " Leganzáků " a musím pochválit kolegu " Slama " za pěkně
čistý motorový prostor / dle fotografie v příspěvku / viděl sem teda již také
takový, až hrůza pohledět :lol: zdraví " Vazoun " :lol: Obrázek
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Ahojte všetci ! Ja som tiež žiadny plaváčik nenašiel . :lol: Kontrolka funguje , takže si nelámem hlavu nad nejakým plavákom :D
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jo zistil som že aj moja Legyna má kontrolku na vodu v odstrekovači je to oranžová fontánka a tak vlastne ten plováčik je na to aby sa to neprelialo čiže vlastne je tam len tak pre zábavu až tady na to že tak ako moje benz a plyn nádrže a iné náplne sa u mna nedostávajú na doraz tak že nikdy vlastne nevidím ty kontrolky :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Sleduji debatu

Příspěvek od Slam »

Vazoun píše:Sleduji debatu " Leganzáků " a musím pochválit kolegu " Slama " za pěkně
čistý motorový prostor / dle fotografie v příspěvku /
Me nechval, jsem v tom nevinne, jeste jsem v motorovem prostoru nic necistil, co auto mam. :D
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“