Moje nove upravy :)

Počítačem upravené nejen daewoo kárky.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

co rikate na tohle, krasavec, co? 8)

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Mno,vypadá to good,akorát chybí nejaké křídelko...A dotaz: ta barva zadního blatníku je shodná s barvou kastle???Zdá se mi,že právě moc nee. Ale může to být i tou fotkou...
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

super kara len ten znak v zadu mi nejde do hlavy preco si ho tam dal a na skutocnom aute sa to snazite servat :shock: :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

No jo to je fakt dobrej postřeh 8)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Blue Lanos píše:super kara len ten znak v zadu mi nejde do hlavy preco si ho tam dal a na skutocnom aute sa to snazite servat :shock: :roll:
To delal kolega z Tuning fora, ja na tuhle upravu ani nesahnul, ale jak koukam, tak jsem mel, neb to je s tim znakem docela divny :?
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Hm

Příspěvek od Krtek »

Já jsem proti SPZce na nárazníku a zadělanejm zadním dveřím. A tohle potvrzuje muj názor: je to hnusný. Sorry ale je to na MUJ (subjektivní) vkus dost humpolácký.
Jelikož jsem se tim VT nezabejval mam dotaz: to je někde na webu kde si na stránce upravíš auto jaký chceš nebo je to růčo upravená fotka ?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Hm

Příspěvek od milosh »

Krtek píše:Já jsem proti SPZce na nárazníku a zadělanejm zadním dveřím. A tohle potvrzuje muj názor: je to hnusný. Sorry ale je to na MUJ (subjektivní) vkus dost humpolácký.
Jelikož jsem se tim VT nezabejval mam dotaz: to je někde na webu kde si na stránce upravíš auto jaký chceš nebo je to růčo upravená fotka ?
Me se ten zavarenej zadek taky na nexii nelibi, je to moc velka plocha. Na jinych autech to je OK, treba na Felicii to je super 8)

Stranka kde si upravis jakykoliv auto neexistuje, teda aspon o ni nevim.
Ale mrkni sem - www.tuning-forum.org do sekce Virtual tuning a tam najdes vse co potrebujes :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

ten zadny naraznik podla mna moc trci dozadu
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm

Příspěvek od Krtek »

milosh píše:
Krtek píše:Já jsem proti SPZce na nárazníku a zadělanejm zadním dveřím. A tohle potvrzuje muj názor: je to hnusný. Sorry ale je to na MUJ (subjektivní) vkus dost humpolácký.
Jelikož jsem se tim VT nezabejval mam dotaz: to je někde na webu kde si na stránce upravíš auto jaký chceš nebo je to růčo upravená fotka ?
Me se ten zavarenej zadek taky na nexii nelibi, je to moc velka plocha. Na jinych autech to je OK, treba na Felicii to je super 8)

Stranka kde si upravis jakykoliv auto neexistuje, teda aspon o ni nevim.
Ale mrkni sem - www.tuning-forum.org do sekce Virtual tuning a tam najdes vse co potrebujes :)
Já si furt myslim že SPZka má bejt tam kam jí dal výrobce. Bohužel vrtat u Feldy do zadních dveří je nejlepší cesta na šroták pro nový dveře. Stačí že hnijou od přírody.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hm

Příspěvek od petrm »

milosh píše:

Stranka kde si upravis jakykoliv auto neexistuje, teda aspon o ni nevim.
Ale mrkni sem - www.tuning-forum.org do sekce Virtual tuning a tam najdes vse co potrebujes :)


Někde v tuning magazínu ale nevím v jakým sem viděl adresu kde se údajně dá upravit cokoliv jenže sem si ji blbec nezapsal tak to snad ještě najdu ;)
Odpovědět

Zpět na „VIRTUAL TUNING“