Problem???

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:
V.Brousek píše:čím to bylo ?
chyba v matrixu :lol:
Nyní jsem se zeptal jako blb. Stejnak nevím o čem je řeč, promiň že obtěžuji, když tomu nerozumím. :D ( pro neznámé slovo - jdu to zadat do vyhledávače o čem je řeč)
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Oni ti smajlíci fakt fungujou :D :D 8) :lol: :twisted: :twisted: ;)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V.Brousek píše:
milosh píše:
V.Brousek píše:čím to bylo ?
chyba v matrixu :lol:
Nyní jsem se zeptal jako blb. Stejnak nevím o čem je řeč, promiň že obtěžuji, když tomu nerozumím. :D ( pro neznámé slovo - jdu to zadat do vyhledávače o čem je řeč)
Vaclave, to se tak rika, hledej film MATRIX 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Dík za vysvětlení, to víš počítačovou hantýrku moc neznám, jsem samouk, ale pochopil jsem, že chyba byla tam, čemu absolutně nerozumím. :shock: Jsme holt starší generace :o
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

:D smajlíci jedou normálně i ve firefoxu i IE. Pokud někomu nejedou (spíše problém IE bych tipnul) bude problém v nastavení bezpečnosti. Doporučuji přejít na jiný prohlížeč. :lol:

Pokud máte problém s načtením stránek tak za to nemůžou ani tyto stránky ani Vy. Většinou je to bordel v DNS záznamech nebo přecpany server kde se stránky nacházejí. Někdy se to stává.

Takže schovivavost a trpezlivost Vám přeji

:lol:
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Zda se ze uz to funguje,stranky se mi nacitaji normalne,diky moc... ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jak pise KARSTN, kazdy prohlizec je lepsi nez IE, vy co vam to hazelo chybu doporucuju stahnout firefox nebo operu, ja teda pouzivam FF uz asi rok a maximalni spokojenost, kor v nejnovejsi verzi - WWW.FIREFOX.CZ
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem???

Příspěvek od alvin »

Aby som nevytváral zbytočne nové témy,ina by sa zišla aj jedna špecialne ohľadom COMPov a NET-u
ale tu sú linky na stiahnutie všetkých dostupných prehliadačov. O mnohých som ani nevedel :shock:
http://www.browserchoice.eu/BrowserChoi ... ice_sk.htm
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem???

Příspěvek od -peha- »

Já mám inštalované všetky ale IE nepoužívám najradej mám OPERU tu mám tuningovanú :lol: a potom je dobrý Chrome a Safari -i
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem???

Příspěvek od alvin »

Ja mám IE,Safari a dnes som na skúšku nainštaloval ten Avant Browser mometálne ho skúšam. Mal som Mozillu,tam my pri ten najnovšej zamrzalo celé PC,pri Opere a chrome zas nešlapala niektoré stránky tak,akomali
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem???

Příspěvek od -peha- »

IEčko som odstránil preto že tolko bordelu z netu som už potom nikdy nemal jo a OPERA má turbo a hlavne je dobre chránená no a mám v nej rádio a pameť kódou , prepínacie pozadie , super smajlíky no proste ju mám aj v mobile aj v PDAčku a vlastne všade :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem???

Příspěvek od FoXo »

Peha opera dobre chranena? :P
Akurat pred tyzdnom davali daku novinku ze ma ipera daky problem z bezpecnostnymi prvkami :D


ja pouzivam Firefox. Mam ho prisposobeny, Kopec hesiel ulozenych, zvyknuty som proste.
Ale cakam kedy uz konecne vydaju odlahcenu verziu lebo zabera dost ramky kua a zerie aj procak jak svina :) A sem tam pohneva jasna vec.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem???

Příspěvek od Ivo R. »

Byl nějaký výpadek. Naštěstí již chodí :D
CHEVROLET AVEO 1.4 16V ( 100 k ) bílá barva
DAEWOO LEGANZA - automat (předáno ml. synovi)
CHEVROLET SPARK
nový FORD S-MAX - bílá barva , automat , pohon 4x4
Člen SK fóra Daewoo http://www.daewooforum.cz/
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Problem???

Příspěvek od milosh »

Vypadek byl bohuzel, ale aspon jsem mohl nasadit novou reklamu primo od Chevroleta -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Problem???

Příspěvek od -peha- »

Dobrý fachčí a reklama je -i -i -i kúlová
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“