Pomoc s ručičkou palivoměru.

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Odpovědět
Parťák1
Příspěvky: 42
Registrován: stř dub 05, 2006 08:46
Bydliště: Most pri Bratislave

Pomoc s ručičkou palivoměru.

Příspěvek od Parťák1 »

Chlapi, mám problém, mám Nubi I HB 1,6 16V a ručička tachometru se mi nehýbe, prošel jsem si tady témátka, dolplnil nádrž na doraz až se vylil benál, najel jsem 15 km a stále ukazovala čtvrt nádrže. Tak jsem vyndal budíky a nahodil ručičku na full. Pojezdím pár kilometrů a uvidím či půjde dolů. Ale jsem nervózní, když v tom mým stříbrným Šemíkovi nejde něco jak má, tak se ptám, tady zkušených servisáků, co dělat, když fakt nepůjde dolů???
Kontrola plováku, nějakých kontaktů, nebo koupit nové čerpadlo??? :cry: Dá se vůbec s tím povákem něco dělat a může se vůbec nějakým záhadným způsobem zaseknout??? Protože podle bzučení čerpadlo jde, dyť bych nenastartoval ne??? Prosím HELP me. please.
Lacetti HB 1,6 16V WTCC, tpastrnek@yahoo.com
Reklama
 

Parťák1
Příspěvky: 42
Registrován: stř dub 05, 2006 08:46
Bydliště: Most pri Bratislave

Příspěvek od Parťák1 »

Tak problém byl vyřešen, chyba byla v fakt v blbě nasazené ručičce palivoměru. Byla nasunutá moc na fest. Takže když někdo budete měnit číselníky na budíkách tak velmi jemně nasazovat ručičky, chce to cit. Jinak budete vypisovat jak já. :D Po nastavení na Full a odjetí cca 160km se pohla směrem k hladovýmu oku. takže je to v pohodě. :lol:
Lacetti HB 1,6 16V WTCC, tpastrnek@yahoo.com
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“