únik vody

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr II
Příspěvky: 56
Registrován: čtv bře 11, 2004 07:54
Bydliště: Zlín

únik vody

Příspěvek od Petr II »

Mám problém s naprasklou trubičkou z vrchní strany viz.obrázek :cry:
Má někdo nějaký nápad, jak by se to dalo spravit ??
V minulosti jsem to už lepil sekunďákem, ale dlouho to nevydrželo. Problém je v tom, že na tu trubičku je připevněná hadice, která směřuje dolů a tím pádem ji stále ohýbá a láme.

Obrázek
Reklama
 

M.I.CH.A.L.
Příspěvky: 55
Registrován: úte dub 06, 2004 21:26
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od M.I.CH.A.L. »

Ahoj Petře podle me se nabizej bez nakyho dlouhyho premysleni hned dvě moznosti ta prvni je jednoducha koupit a vymenit celou tu nadobu mam kamose co ma nexii na nahradni dili tak jestli chces tak se ho zeptam no a ta druha je asi levnejsi ale nevim na jak dlouho :-? sezen si takovou tu tavici pistoli dnes se daj sehnat na kazdm rohu a jednoduse to tim zapatlat ja tim lepim vse co je s plastu a je to fakt cuper vec. :lol:
Uživatelský avatar
Petr II
Příspěvky: 56
Registrován: čtv bře 11, 2004 07:54
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Petr II »

Tu pistoli mám, ale nejsem si jist, jestli to vydrží :-? Přeci jenom je tam tlak. No ale skusit se to může :roll:
Kdyby to náhodou nebylo OK, prosímtě zeptej se toho Tvého kámoše za kolik by ji pustil ?
M.I.CH.A.L.
Příspěvky: 55
Registrován: úte dub 06, 2004 21:26
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od M.I.CH.A.L. »

S tou pistoli sem zistil ze by to asi nebilo ono vznikla by tam nerovnost a pak by se tam blbe nasazovala ta trubicka :? toho kamose se zeptam a dam ti hned vedet tak zatim.
M.I.CH.A.L.
Příspěvky: 55
Registrován: úte dub 06, 2004 21:26
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od M.I.CH.A.L. »

Tak sem se ptal toho kluka a rikal mi ze by to slo a ze by to delalo neco kolem 200kč coz neni tak moc :D +pošt.a balny nebo co si proste uctujou na poste jeste bych to mohl privist do Prahy 17.4.na m.sraz jestli tam jedes.tak se rozhodni a dej mi vedet tak zatim.
Uživatelský avatar
Petr II
Příspěvky: 56
Registrován: čtv bře 11, 2004 07:54
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Petr II »

>> M.I.CH.A.L.

Čauves poslal jsem Ti SZ, tak na ni mrkni 8)
Uživatelský avatar
Petr II
Příspěvky: 56
Registrován: čtv bře 11, 2004 07:54
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Petr II »

Můj poznatek proč se mi to nalomilo: je tam nasunutá nejspíš měděná trubička, ale bohužel v mém případě byla nasunuta příliš hluboko a přesně před tou trubičkou se to nalomilo :cry: Ale díky kolegovi M.I.CH.A.L.ovi , který mi sehnal novou expanzku, vše je OK. 8)
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“