Dialkove

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

Dialkove

Příspěvek od MilanK »

Zdravim
Chcel by som k centralu na espere aj dialkove ovladanie ??
Ako na to ? a kde ?
Dik
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Reklama
 

Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

Nóó,

samotné diaľkové neviem, ako by Ti urobili. Ja mám diaľkové k alarmu. Alarm je od firmy AVITAL Hurricane a môžeš ním diaľkovo ovládať aj otváranie kufra. Je 9-kanálový, 3-tlačidlový aj s otrasovým čidlom. V Blave to montuje napr. firma BREYER, okrem iného za 12 papierov.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Zřejmě máš centrál a ne dálku. Pro tebe bude asi nejschůdnější cesta koupit celkem jednoduchý a levný alarm s dálkovým ovládáním. Vloni jsem takovým chtěl nahradit alarm v mé Nubiře, ale Palikx s Petrm mi origo alarm znovu rozchodili a tak jsem ten svůj prodal. Koupil jsem ho asi za 1100,- i s poštovným. Hledej na netu a určitě najdeš podobnou nabídku. 8)
No a alarm za "12 papírů" bych do Espera ani do Nubiry nedal. I když ze sem tam nějaký Daewoo asi taky ztratí, tak zájem zlodějů o tyto vozy není velký, tak i obyčejný levný alarm bude fungovat a jakékoliv houkání lidi stejně nezajímá.... :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Nejsem si jistý jestli tohle je to co hledáš, ale možná ano 8)
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Osobne by som siel radsej do niecoho z autoalarmy.sk. Ak by som teda chcel zakladne dialkove kedze nie kazdy tuzi po gsm alarme. Jablotronacke dialkove ma prilis malo funkcii, takze je skutocne len cisto na odomykanie zatial co lacnejsie dialkove z uvedenej stranky ma par funkci naviac aj jeden kanal naviac a auto sa odomyka a zamyka odlisnymi tlacidlami.

Nedavno ma sice jeden diler na inej konfere ubezpecoval ze jablotron ma funkcii viac ale ked som mu ich vypisal zmohol sa len na to ze tomu nerozumiem alebo nieco take a odmietol mi poradit v com je jablotron lepsi :).
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

central

Příspěvek od MilanK »

objednal som si toto http://autoalarmy.sk/katalog/centralne_ ... 102_a.html
uz len najst niekoho kto mi to zapojia
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Mne sa viac paci RC 202. Ma jedno tlacidlo s volnym vystupom z prijmaca, ktory sa da pouzit napriklad na otvaranie kufra.
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

No a nezabudni ešte na motorček do vodičových dverí,lebo tam je iba spínač,ktorý ovláda RJ centrálu :lol: :lol: :lol:
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

central

Příspěvek od MilanK »

Na co je mi ten motorcek???
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
Uživatelský avatar
seky
Příspěvky: 221
Registrován: sob pro 04, 2004 21:55
Bydliště: Lipany/ Spišské Podhradie
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od seky »

Motorček je na to, aby ti uzamklo aj vodičove dvere príp.ak chceš dvere zamknúť alebo odomknúť bez dialkového.Tento motorček je riadiaci a ovláda ostatné dvere
TACUMA 1.6/16V LPG Magic3 , strieborna 92U , JVC KD-R801
Uživatelský avatar
blaho
Příspěvky: 186
Registrován: stř čer 07, 2006 08:23
Bydliště: MA - Sološnica, SKK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blaho »

Richard píše:Zřejmě máš centrál a ne dálku. Pro tebe bude asi nejschůdnější cesta koupit celkem jednoduchý a levný alarm s dálkovým ovládáním. Vloni jsem takovým chtěl nahradit alarm v mé Nubiře, ale Palikx s Petrm mi origo alarm znovu rozchodili a tak jsem ten svůj prodal. Koupil jsem ho asi za 1100,- i s poštovným. Hledej na netu a určitě najdeš podobnou nabídku. 8)
No a alarm za "12 papírů" bych do Espera ani do Nubiry nedal. I když ze sem tam nějaký Daewoo asi taky ztratí, tak zájem zlodějů o tyto vozy není velký, tak i obyčejný levný alarm bude fungovat a jakékoliv houkání lidi stejně nezajímá.... :roll:
Ja som ho už takto kúpil. Namontoval ho tam predchádzajúci majiteľ. Ja by som za také prachy tiež alarm nekupoval, pretože naše vozítka sa naozaj asi ani nekradnú. :lol: Klopem na drevo.
Daewoo Espero, 1.5 DOHC, 60 000km, f elektrike, IMM, alarm, klíma, SONY CDX-C5850
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Ale kradou se z nich rádia :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
MilanK
Příspěvky: 125
Registrován: úte pro 06, 2005 16:57
Kontaktovat uživatele:

alarm

Příspěvek od MilanK »

Som nejako mimo... V espere je central , objednal som si univerzalne dialkove k centralu. Potrebujem este kupit nejaky motorcek??? A aky ??
Espero 1,5 GlX, 66kW, 65 000 km
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: alarm

Příspěvek od ppp »

MilanK píše:Som nejako mimo... V espere je central , objednal som si univerzalne dialkove k centralu. Potrebujem este kupit nejaky motorcek??? A aky ??
NIc uz nekupuj. Espero je LEPSIE :))) auto ako nubira. Nesetrili v nom na jednom motorceku. Proste ho navrhli v case ked sa nesetrilo este na vsetkom. Espero ma elektromagnety vo vsetkych dverach. Nubira asi nie, ked to tu majitel nubiry spomina :).
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Kessler píše:Ale kradou se z nich rádia :lol:
A stierace :/
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“