Sedačky

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Odpovědět
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Sedačky

Příspěvek od cubafire »

Nazdar přátelé
Dnes se mi povedlo strhnout zuby na nastavení odklonu opěradla. Takže mám stálou lůžkovou úpravu a v sedě se držím jen díky volantu. Takže:
Nemáte náhodou buď sedačku řidiče na prodej a nebo nevíte z jakého auta by tam sedl ten mechanismus a nebo event. sedčky?
Díky
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Reklama
 

Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

huh, to sa ti ako podarilo ? ja som ulomil pravy uchyt operadla ku sedadlu a este som nasiel dalsie 3 miesta, kde tiez bola nacata, ale mechanizmus je zatial ok. utekaj na vrakac.
cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Jak se mi to povedlo? Jednoduše. Moje vozítko má najeto skoro 200 tis a dva roky ji předchozí majitel používal jako služební, takže s tím jezdil kde kdo. Když jsem ji koupil, tak už jedna poloha "proklouzávala" a včera jak jsem vylézal ven tak jsem asi svůj "metrák" položil do sedačky víc a bylo po zubech...:-( ;-)
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
Granko
Příspěvky: 430
Registrován: stř črc 02, 2003 09:55
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Granko »

heh, ja si uz sadam velmi opatrne, ani sa neopieram do sedacky a ani sa prilis nedrzim volantu - obe som uz takto zlomil :)
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Ahoj kolego, mám ve vynikajicím stavu oboje (jak řidiče, tak spolujezdce). A jak jistě víš, tak mám v autě nyní sedačky z Calibry. Chtěl jsem původně sedačky prodat oboje za 3.000 Kč, ale Tobě bych prodal oboje za polovinu plus flašku něčeho dobrého :-) Souhlas? Nevím, jak na to spěcháš, ale já budu v ČR za 14 dní, v nejhorším bych to domluvil s rodičema, kdybys na to spěchal. Dej vědět.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

cubafire
Příspěvky: 555
Registrován: pát led 14, 2005 07:58
Bydliště: Staré Město u UH, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cubafire »

Ivan píše:Ahoj kolego, mám ve vynikajicím stavu oboje (jak řidiče, tak spolujezdce). A jak jistě víš, tak mám v autě nyní sedačky z Calibry. Chtěl jsem původně sedačky prodat oboje za 3.000 Kč, ale Tobě bych prodal oboje za polovinu plus flašku něčeho dobrého :-) Souhlas? Nevím, jak na to spěcháš, ale já budu v ČR za 14 dní, v nejhorším bych to domluvil s rodičema, kdybys na to spěchal. Dej vědět.
Jééééžiš, že se taky ozveš. No to víš, že je veznu. Flaška něčeho dobrého není problém. Teď jen co bys chtěl. Je burčáková sezóna, takže aj burčák je možno. (ne ten od silnice, ale z domu) a nebo jak vždy slivovica, nebo víno. :-) Jelikož, já se stejně dřív k tomu nedostanu (jezdím s paliců jako s rozpěrou :-) jak za týden, tak ten týden navíc už vydržím. A navíc ty tvoje mají najeto 70 tis. Je to tak? A při tvojí váze.... :-)
dřív: NEXIA 1.5 8V, GLE, LPG-BRC
dnes Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi :twisted:
Nexia = srdeční záležitost
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivanovy sedacky maj 70000km, ale Ivan ma 30kg takze jako kdyby za volantem sedelo maly dite :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Kubo, sedačky mají necelých 60.000 km, z toho 50.000 km na nich byly potahy, takže jsou opravdu jako nové, nepoškozené, čisté a neprosezené. Až se vrátím, tak se domluvíme.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Chlapi ! Prosím Vás, povedzte mi niekto , ako sa v Nexii sedan GLE vyklopujú zadné sedačky - ak sa vôbec dajú. :roll: Neviem nato prísť :oops: a koho som sa pýtal , nevedel mi povedať. Veľmi pekne ďakujem !!!
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Nedají...bohužel...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

No tak nič. Chcel som to aj tam trošku vyčistiť. Díky .
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

:idea: :idea: :idea: Daj to do umývačky a nechaj otvorené dvere :twisted: :twisted: :twisted:
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

No ale nechcem z neho urobiť krytý bazén. Ale ináč dík za radu. Nápad to neni špatný do budúcna. :P
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Sedačky jdou normálně odmontovat, dělám to tak před každým sprintem ;-)

Ale příště prosím na toto téma založit nový příspěvek a ne psát do jiného, který s tím Tvým nesouvisí. Díky.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“