Nova Radiaca paka

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Nova Radiaca paka

Příspěvek od PAMA »

Zakupil som si nove madlo(rukovet na radiacu paku).A mam taky dojem ze sa mi lachsie radi.Zda sa mi to alebo to ma niekto odskusane???
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

pokial je ta hlavica vacsia, tak sa lepsie radi....aj mne sa to tak zdalo. To iste platilo aj pri potahu na volant....jak keby auto dostalo posilovac. :lol:
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Vojta

Re: Nova Radiaca paka

Příspěvek od Vojta »

PAMA píše:Zakupil som si nove madlo(rukovet na radiacu paku).A mam taky dojem ze sa mi lachsie radi.Zda sa mi to alebo to ma niekto odskusane???
Taky uvažuju o nové hlavici šaltrpáky. Doufám, že zu Tvoji uvidím na srazu.
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Re: Nova Radiaca paka

Příspěvek od PAMA »

Vojta píše:
PAMA píše:Zakupil som si nove madlo(rukovet na radiacu paku).A mam taky dojem ze sa mi lachsie radi.Zda sa mi to alebo to ma niekto odskusane???
Taky uvažuju o nové hlavici šaltrpáky. Doufám, že zu Tvoji uvidím na srazu.
Nj neni to nic extra.Predosli majitel tam dal zltu kozenku pod hlavicu.Pôvodne som chcel kupit len tu v modrej no mali to aj z hlavicou. A fabiacka hlavica strieborna bola moc draha.
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Fotky nejsou ?
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Re: Nova Radiaca paka

Příspěvek od P3RF3KT »

PAMA píše:Zakupil som si nove madlo(rukovet na radiacu paku).A mam taky dojem ze sa mi lachsie radi.Zda sa mi to alebo to ma niekto odskusane???
Ja sem si taky koupil novou hlavici páky stříbrnou hlavu kobry a páku k tomu zkrátil o 6 cm a řadí se mi výborne a o dost lépe než předtim :)
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

Obrázek
Jedina fotka kde je páka aspon trošku videt
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Aj ja som pozeral tu kobru ale neviem ci by sa dala prisposobit na nexiu, lebo tam je ta "vacka" na spiatocku
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

GHOST píše:Aj ja som pozeral tu kobru ale neviem ci by sa dala prisposobit na nexiu, lebo tam je ta "vacka" na spiatocku
Myslim že jo případně to nejak seříznes
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no taky bych si rad vymeni radicku ale mja tu svoji musim jedine utrhnout a uz ji tam nikdy nevratim jelikoz je tam natvrdo zalita.tak jsem si ji vymenil aspon ve formanu.mam tek krasnou drevenou ale ze by se lepe radilo to se rict neda.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

palikx píše:no taky bych si rad vymeni radicku ale mja tu svoji musim jedine utrhnout a uz ji tam nikdy nevratim jelikoz je tam natvrdo zalita.tak jsem si ji vymenil aspon ve formanu.mam tek krasnou drevenou ale ze by se lepe radilo to se rict neda.
Tak videl sem i peugeoty 306 s jinou radici pakou ale jelikoz pežota nevlastnim tak netusim jak na to ale nak to jit musi...tak u favoritáka de vyndat a vymenit vsechno to je jedna velka puzzle :D
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo ja vim ale kdybych chtel vratit starou uz to nepujde.u meho stareho peu 306 sem to zkusil hrube nasili a zustala 4 hranna tyc.tak jsem tam dal novou neorigo a bylo to.ale u tohodle je ta radicka hezka ale uz poskozena.jenze ji nechci utrhnout nadobro.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

palikx píše:jo ja vim ale kdybych chtel vratit starou uz to nepujde.u meho stareho peu 306 sem to zkusil hrube nasili a zustala 4 hranna tyc.tak jsem tam dal novou neorigo a bylo to.ale u tohodle je ta radicka hezka ale uz poskozena.jenze ji nechci utrhnout nadobro.
Tak to uz je pak na tobe no jestli chces seriiovou nebo ne ja osobne jak mile sem sundal seriovou tak letela hluboko nekam do sklepa :D
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Uživatelský avatar
Miza
Příspěvky: 56
Registrován: pon pro 11, 2006 21:49
Bydliště: Praha

Příspěvek od Miza »

No já když sem měnil řadičku u svýho prvního Máti tak sem se setkal z problémem že mi nešla zase chytit ta kožka spátky nahoru. No tak sem vzal trubku jak je v hajzlu ve splachovadle, tu sem nalakoval na stříbrno, kožku sem stáhnul až na podlahu, nasadil trubku, namontoval novou hlavu a bylo ... vypadalo to fakt dobře i když to možná zní děsně :D
Daewoo Matiz 0,8 r.v. 2001 červený. 40 tkm.
P3RF3KT
Příspěvky: 115
Registrován: úte led 16, 2007 21:07

Příspěvek od P3RF3KT »

Miza píše:No já když sem měnil řadičku u svýho prvního Máti tak sem se setkal z problémem že mi nešla zase chytit ta kožka spátky nahoru. No tak sem vzal trubku jak je v hajzlu ve splachovadle, tu sem nalakoval na stříbrno, kožku sem stáhnul až na podlahu, nasadil trubku, namontoval novou hlavu a bylo ... vypadalo to fakt dobře i když to možná zní děsně :D
Děsně t ozní to mas pravdu :D ja sundal i tu kožku a koupil sem si jinou černou šustakovou s napisem Type-R vypada lip nez ten kus kuže
Daewoo Matiz- 0,8 stříbrná metla
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“