CHIPTUNING MOTOR 1.4 KDE?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
PETER CERHIT
Příspěvky: 26
Registrován: ned lis 06, 2005 18:21
Bydliště: HUMENNE

CHIPTUNING MOTOR 1.4 KDE?

Příspěvek od PETER CERHIT »

OSLOVIL SOM NA SLOVENSKU 5 FIRIEM KTORÉ SA ZAOBERAJÚ CHIPTUNINGOM ALE ANI 1 Z NICH NEVIE NAČIPOVAŤ MOTORY 1.4 16V - 69 KW ALEBO 1.4 8V 61 KW. TAK PORADTE KED NIEKTO VIE ALEBO UŽ MÁ ČIPNUTÝ TAKÝ MOTOR, KTO TO SPRAVÍ NA SLOVENSKU A KDE.
Reklama
 

Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Na Slovensku tiež neviem o nikom, ale v Ostrave to vedia http://www.daewoo-ostrava.cz/chiptuning.asp
PETER CERHIT
Příspěvky: 26
Registrován: ned lis 06, 2005 18:21
Bydliště: HUMENNE

Příspěvek od PETER CERHIT »

mipo píše:Na Slovensku tiež neviem o nikom, ale v Ostrave to vedia http://www.daewoo-ostrava.cz/chiptuning.asp

Aj ja som čital , že to vedia v Ostrave nachipovať, ale cesta by ma stála pomaly viac ako chiptuning. Tu je problém. Už som aj rozmýšlal, že zoberiem vymontujem riadiacu jednotku dám do vrecka a ide sa do Ostravy na vlaku. To by bolo ekonomickejšie. Ale zas ako mi ju vyskúšajú?
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Já si myslím, že je to tak trochu podraz. Slibovat 17% navýšení výkonu u atmosférického motoru jenom přeprogramováním řídící jednotky je podle mě blbost...
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Kessler píše:Já si myslím, že je to tak trochu podraz. Slibovat 17% navýšení výkonu u atmosférického motoru jenom přeprogramováním řídící jednotky je podle mě blbost...
Pěkný večer :D Venku +11 a vánoce za 195 :lol:
Nejsem odborník na elektroniku tak nemohu posoudit ale přesto jsem do CHIPTUNINGU šel. Mám Kalose 1150 a šel jsem na tu ekonomickou variantu. To je mírné navýšení výkonu a úspora.Mohu potvrdit,že těch 1/2l na sto šetřím.To znamená asi 0,15kč na km a investovqaná častka by se měla vratit asi na 45 000 aš 50 000km při současných cenách.No a výkon? Mě to dělali na 8% jestli je možné 17% to nemohu posoudit ani nemohu na tvrdo říct jestli je tam i těch 8%.Zlepšení je ale jestli je to těch 8%? I když si myslím že když by to nebylo možné tak by si nedovolili
to vůbec uvádět i když dneska je možné všechno :twisted:
Tak ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

no u chip tunningu je realna ta 10% hodnota v priemere..
..ale bud to potom dava viac benzinu, alebo vacsi predzapal..a pod.

..ono sa moze stat to co Radovi Holoskovi, ze to zacne palit piesty a kruzky..
..vo fabrike to nachipovali tak, aby bolo mozme robit aj "opravy motoru"..
..vybrusy valcov, frezovat hlavu ak je treba..
.. A HLAVNE ABY TO SPLNALO EMISIE ...:!:

..skus sa z Ostravakmi dohodnut taq..ze im poslesh ECU jednotku...
..a oni ti ju poslu "nachipovanu na s5..

(DPD za 300SKK z Sk-to-CZ)
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no nevim kolik mam procent ja , ale mam to taky delany na spotrebu i kdyz ji nepocituji, z 77 kw mam ted 79 kw a spotreby udajne by mela klesnout na 8 l na mesto :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
jumpy
Příspěvky: 8
Registrován: čtv bře 28, 2013 13:25

Re: CHIPTUNING MOTOR 1.4 KDE?

Příspěvek od jumpy »

Ahoj,

Já jsem oslovil v Ostravě 3 firmy, které delají chiptuning ale nechteli mi to udelat z duvodu že ECU v Kalosech 1.4 61kW velice kazive a nechtejí mít problémy po chipovaní.

Tak nevím co ted?!
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: CHIPTUNING MOTOR 1.4 KDE?

Příspěvek od JRD McLAREN »

kupit 1.6ku..

vijde to levnej..
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Laco71
Příspěvky: 671
Registrován: úte lis 19, 2013 19:40

Re:

Příspěvek od Laco71 »

Slavek píše:no nevim kolik mam procent ja , ale mam to taky delany na spotrebu i kdyz ji nepocituji, z 77 kw mam ted 79 kw a spotreby udajne by mela klesnout na 8 l na mesto :lol:
REALNY vysledok chipovania 1,4 motora

preto do toho nikto nechce ist....

Ja som svojho času uvažoval o chipnutí 1,8 16 V u Orlanda vysledok by bol +6 kW a +16 Nm
ked som to konzultoval , tak mi povedali,že to je trochu nadsadený výsledok,že tak 1/2 je realna

kvoli nejakým 3 - 4 kW naviac nebudem riskovat rýchlejšie opotrebovanie motora a kvazi vyhodené peniaze konkretne nejakých 230 eur aj viac ked uvažujeme o chipovaní na Sovensku

jedina firma ktorej dvoverujem ohladom chipovania je profituning.cz (ma pobočky v Zlíne, Brne a v Prahe)

ostravskym firmam by som nedal chipovat nič....
Odpovědět

Zpět na „KALOS“