Palivova rezerva

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Palivova rezerva

Příspěvek od GHOST »

Zaujímalo by ma, koľko paliva este reálne ostane v nádrži keď sa rozsvieti palivova kontrolka. Niekoľko krát mi už ručička klesla skoro na červené pole a kontrolka ešte nesvietila. Tak teraz neviem, buď tam bolo paliva ešte dosť, alebo mi hapruje kontrolka. :roll:
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

no myslim ze v mauali pisu ze tam je este 6l benzinu ale ja som sa na to spolahol iba raz a po desiatich km som uz stal na kraji cesty ,,,, nastastie vtedy som este nejak doskackal na pumpu lebo bola hned za prvou krizovatkou takze velmi by som sa na nu nespoliehal
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Jinak se to tady už dost důkladně probíralo, zkus použít vyhledávání...
SCORPION
Příspěvky: 53
Registrován: pon pro 12, 2005 07:20

Příspěvek od SCORPION »

Rezerva je robena na dojazd auta na 100 km tusim ze v knizke je uvedene 7-7.5 litra pri rozsvieteni kontrolky. A kontrolka hapruje aj mne bude chyba v kontaktoch - ocistit alebo v plavaku v nadrzi, je robeny dvojmo aj na budik aj na kontrolku
Daewoo Nexia 1.5i DOHC 16V, 67kW, GLX šedo zelená metalíza
Uživatelský avatar
Dan
Příspěvky: 127
Registrován: ned úno 19, 2006 22:25
Bydliště: Vysočina

Příspěvek od Dan »

SCORPION píše:Rezerva je robena na dojazd auta na 100 km tusim ze v knizke je uvedene 7-7.5 litra pri rozsvieteni kontrolky. A kontrolka hapruje aj mne bude chyba v kontaktoch - ocistit alebo v plavaku v nadrzi, je robeny dvojmo aj na budik aj na kontrolku
U Racera jsem po 2 km od rozsvícení kontrolky stál, nebo spíš poskakoval :evil: Přitom u pumpy jsem pak do nádrže namačkal 42 litrů a nádrž byla asi 50 litrová.. Pak zas auto jelo, ale proč se to stalo, netuším.
Lacetti 1.8 SW světle zelená metalíza 35U, předtím Racer 1.5 GSi 8V 1993
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

No ja som ešte nikdy šťavu tak nevyužil že by som stál. Ani by som nechcel, vzhľadom na čerpadlo
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“