Vaše auta / Club cars

Ukažte ostatním vaše auto. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Jajuska95

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od tomask »

První majitel byl vetr.roman a pak mefi100.
Rudo něco ti uniklo ;)
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bob 46
Příspěvky: 19
Registrován: sob čer 22, 2013 13:20
Bydliště: Olomoucko

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od Bob 46 »

tomask píše:První majitel byl vetr.roman a pak mefi100.
Rudo něco ti uniklo ;)
jj, tak přesně jsem to tu našel, nejprve vetr.roman a pak mefi100 -i
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ modrošedá metalíza
Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od PK-Lanos »

Troška histórie, a súčastnosť našich dvoch krásavcov.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od LordMMX »

PK-Lanos not bad, ale nerozumiem významu toho kufra... mne to robí dobrý rámus aj bez subwoofera v kufri a podobne...

inak nice cars. lanos je fajn len holy bosy by som nechcel.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od PK-Lanos »

Ďakujem za hodnotenie, zmysel kufra hľadaj v SQ /sound quality/, a súťaží DB Drag, s týmto kufrom som mal 3 miesto, a auto bola ako súkromná predvádzačka, nakoľko som robil v obchode s doplnkami.
Holý bosý Lanos má svoje opodstatnenie, jednak HB sme kupovali ako nové, a keďže vtedy bolo akurát na takéto
v kasičke, tak sme ho brali bez výbavy. Ďalšia vec, ak sa chcem povoziť, polilňovač, ABS, ESP, EBD a ostatné nezmysly mi bránia cítiť auto, kazia pôzitok z jazdy, a nejaka elektrika okolo okien už absolútna hovadina a zdroj porúch.
Sedan spĺňal pri kúpe presne požiadavky, LPG, ťažné, malé auto, a hlavne bez elektrických nezmyslov. 8)
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1517
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od LordMMX »

pekne mudro opodstatnené. nemám namietok. a je fajn vidieť že je autíčko v rodine od novoty.

zas ja mám radšej to pravé pohodlie el.okna, abs, servo a podobné zábavky. plná paľba proste.
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od PK-Lanos »

však si tú nevýbavu musím nejako pred sebou odôvodniť :D
ale nie, fakt neznášam, ak sa mi elektronika montuje do riadenia auta,
no a ten kufor je aj tak už iba spomienka, polovička si vybrala HB z nášho vozového parku, a všetko išlo preč :(
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Uživatelský avatar
matow300
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 13, 2013 19:58
Bydliště: Michalovce

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od matow300 »

Veľmi veľa ľudí podcení Daewoo, ale myslím že sa dá pekne spraviť ako to tvoje, veľmi pekné autíčka...hm škoda tej elekriky okien :(
Daewoo Nexia 12/97 1.5 16v 90 koni. Strieborna metaliza, servo, el okna, panasonic MP3,
Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od PK-Lanos »

Dakujem za pochvalu, dodnes sa stretavam s negativnym ohlasom na znacku auta, ale ja nedam nanho dopustit, sedan je moje tretie daewoo, a po skusenosti s elektrikou v espere / vecne nieco pokazene / uz elektriku nechcem
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Uživatelský avatar
matow300
Příspěvky: 35
Registrován: pon kvě 13, 2013 19:58
Bydliště: Michalovce

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od matow300 »

Ja mám elektriku v mojej nexií, a musím poklopať nemal som problém, ale jeden nikdy nevie kedy sa čo vyskytne, čím menej elektrických zálezistostí tým menšia pravdepodobnosť porúch :D
Daewoo Nexia 12/97 1.5 16v 90 koni. Strieborna metaliza, servo, el okna, panasonic MP3,
Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od PK-Lanos »

nexia bola uz lepsia ako espero, mam pocit ze espero bolo postavene zo skladovych prebytkov :D
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od Arendal »

Tak jsem včera nechal napojit mazlíka na diagnostiku. :)
Načetlo to chybu snímače polohy škrtící klapky a bohatou směs, pak se provedl pořádný reset krokového motorku.

Takže mazlík jel domů dobře bez zvýšených otáček ;) :o)
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od surpan »

Tak dnes se podělím o nový přírůstek:
Chevrolet Trax 1,6, LT, white
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od 357 »

Dle mého názoru nejkrásnější Chevík, co se u nás prodává. Bílá mu moc sluší a ty kola jsou bezvadný! Pro někoho kdo potřebuje štyrkolku a nevadí mu menší kufr, je to za ty prachy nejlepší volba!
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Vaše auta / Club cars

Příspěvek od surpan »

357 píše:Dle mého názoru nejkrásnější Chevík, co se u nás prodává. Bílá mu moc sluší a ty kola jsou bezvadný! Pro někoho kdo potřebuje štyrkolku a nevadí mu menší kufr, je to za ty prachy nejlepší volba!
Tohle je ale pouze předokolka, 4kolo bych využil možná dvakrát v roce. Spíš jsem chtěl něco většího, hlavně podle toho, co se mi líbilo. Nejprve jsem uvažoval o cruzovi, ale v prodejně jsem našel Traxe a byl to on, mého srdce šampion :-).
Tak nějak mě vždy lákala SUVčka.
Kola jsou zimní 16tky, gumy Nokian, na léto mám 18tky přímo od Chevroletu.
Měl jsem před tím nissana micru, kufr je nyní jak přechod z garsonky na vilu :-D
Ono bych řekl, že Chevy má celkově velmi pěkná auta, líbí se mi aveo i cruze, super je i captiva a orlando. Ale Trax je od všeho něco, akorát pro mě :-)
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“