Rozdílné ceny

Moderátor: Blue Lanos

Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Rozdílné ceny

Příspěvek od Saša »

Musím se s vámi podělit o nejnovější příhodu. Včera jasem zjistil, že mám prasklou odvětrávací hadici víka ventilů a tak jsem se hned podíval na "autodíly Krč" jestli ji mají a zakolik. Ani mě nepřekvapilo, že ji měli a ani ta cena nebyla vysoká (185,-- + poštovné) :lol: . Ale jelikož máme v Hradci značkový servis s prodejem náhr. dílů, tak jsem se pozeptal i tam na možnost zakoupení této hadice. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se dozvěděl cenu hadice - 485,-- :twisted: :!: :?: . No málem jsem upadl a nedalo mi a hned se o to musím s vámi podělit. Vždy se vyplatí zjistit ceny u více prodejců.
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3604
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Autodily Krc maji docela dobre ceny, na zadnich pruzinach od nich i s postovnym jsem usetril 800Kc oproti beznym obchudkum s ND :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Mna tiez vysla na pekne peniaze u carmaxu, ale uz neviem kolko to stalo. Momentalne tam mam ale "docasne" ine koleno, ktore stalo 20sk, je jednovrstvove a ledva som ho tam napchal ale sluzi ucelu :). Povodne bolo urcene na odvod vody spod stieracov v skodovke (ano to klasicke koleno, okolo ktoreho to rado hrdzavelo). Proste som ine vtedy nemal a teraz sa mi hho nechce menit :).
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no rozdil vidim origo hadice stoji asi 135 kc s dani takze v HK jsou slusny zlodeji
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

spousta věcí jde také upravit.Když jsem nabral zajíce(chudák to nepřežil a můj spoiler je prasklý),tak mi roztrhnul krycí manžetu lanka spojky.Jednak to mám do servisu daleko a Prahy Krče také.Použil jsem podobnou manžetu,tuším že to bylo ze škodovky za 25 Kč,musel jsem ale upravit průměry uchycení.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Tak rozdíl v ceně je v tom jak kdo chce zbohatnout ale taky dost velkou roli hraje odkud ten díl a v jaké kvalitě je máme vyzkoušeno že originál hadice vydrží mnohem déle a tak je to se spoustou dílů třeba Ondráš by mohl vyprávět o svém spojkovém lanku ;)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo to sem chtel taky napsat ale ta moje cena je origo korejskej dil.takze kdyby byl dil polskej asi by stal budto mene nebo by to byli super zlodeji.jinak polska hadice tam je jen na paradu.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
rimsy
Příspěvky: 72
Registrován: sob črc 01, 2006 22:20

Příspěvek od rimsy »

Ja musel onehdy menit cerpadlo paliva. V servisu rikali ze ho objednaji a z e prijde do mesice...cena 6,500. KOukam autodilykrc cena 3,500 :) tak jsem jim ho koupil zvlast..
Jerry
Příspěvky: 21
Registrován: sob lis 06, 2004 18:47
Bydliště: Kadaň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jerry »

Jerry.

Daewoo Espero 1.8, komplet v elektrice.
Kiko
Příspěvky: 110
Registrován: pát bře 25, 2005 15:08
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Kiko »

petrm píše:Tak rozdíl v ceně je v tom jak kdo chce zbohatnout ale taky dost velkou roli hraje odkud ten díl a v jaké kvalitě je máme vyzkoušeno že originál hadice vydrží mnohem déle a tak je to se spoustou dílů třeba Ondráš by mohl vyprávět o svém spojkovém lanku ;)
Hľadám nový chladič klimatizácie. Originál (korejský) za 6T5 a náhrada za 4T5. Čo je lepšie? Asi dam prednosť originálu. Keby rozdiel v cene bol aspoň večší/rovný 50%, potom idem do neoriginálu.
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Příspěvek od Saša »

Zkus si zavolat firmu "Auto radiátor" z Brna. Vyrábí všechny druhy chladičů (i na klimu) a já tam sehnal chladič klimy za poloviční cenu než kdekoli jinde :lol: . Ceny na www stránkách se liší. Je třeba se domluvit telefonicky. Kontakt: tel: +420 543 233 100, mail: info@auto-chladice.cz, www.auto-chladice.cz.
Hodně štěstí!!!!! :D
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Já teď měnil zadní díl výfuku a v Krči ho neměli. Tak jsem zkusil CZDrafel a ejhle výfuk byl za 1690,- (sice asi moc nevydrží, ale uvidíme) a co mě potěšilo lanovod zadní ruční brzdy levej origo Daewoo tam měli za 490,- a v Krči za něj chtěj 800,- (dobrý 300,-) vše na Nubi 2,0 kombi :D :lol: :D 8)
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Kiko píše:
petrm píše:Tak rozdíl v ceně je v tom jak kdo chce zbohatnout ale taky dost velkou roli hraje odkud ten díl a v jaké kvalitě je máme vyzkoušeno že originál hadice vydrží mnohem déle a tak je to se spoustou dílů třeba Ondráš by mohl vyprávět o svém spojkovém lanku ;)
Hľadám nový chladič klimatizácie. Originál (korejský) za 6T5 a náhrada za 4T5. Čo je lepšie? Asi dam prednosť originálu. Keby rozdiel v cene bol aspoň večší/rovný 50%, potom idem do neoriginálu.
Tak zrovna u chladiče klimatizace bych to udělal přesně opačně ale záleží na konstrukci zatím sme dávali neoriginální chladiče jen na novější auta Lanos , Nubira , Leganza ty originál mají špatnou konstrukci kde je životnost zhruba 5-6 let kdežto u neoriginálu se to stát nemůže . U chladiče na nexii nebo espero nevím jak je to s neoriginálem protože tam je ještě větší chyba v konstrukci je tam totiž ventilátor prošroubovanej skrz chladič a to je ten problém vibrace po pár letech naruší chladič a ten je na vyhození
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozdílné ceny

Příspěvek od Olda »

Saša píše:Musím se s vámi podělit o nejnovější příhodu. Včera jasem zjistil, že mám prasklou odvětrávací hadici víka ventilů a tak jsem se hned podíval na "autodíly Krč" jestli ji mají a zakolik. Ani mě nepřekvapilo, že ji měli a ani ta cena nebyla vysoká (185,-- + poštovné) :lol: . Ale jelikož máme v Hradci značkový servis s prodejem náhr. dílů, tak jsem se pozeptal i tam na možnost zakoupení této hadice. Jaké bylo moje překvapení, když jsem se dozvěděl cenu hadice - 485,-- :twisted: :!: :?: . No málem jsem upadl a nedalo mi a hned se o to musím s vámi podělit. Vždy se vyplatí zjistit ceny u více prodejců.
A VK auto nebo Auriga?
V aurize sem se dotazoval na lambda sondu: origo daewoo 4500kč
ELIT Hk : origo NKG 1200kč se slevou ;)
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Saša
Příspěvky: 101
Registrován: pon říj 18, 2004 14:49
Bydliště: Hradec Králové

Re: Rozdílné ceny

Příspěvek od Saša »

Olda píše: A VK auto nebo Auriga?
V aurize sem se dotazoval na lambda sondu: origo daewoo 4500kč
ELIT Hk : origo NKG 1200kč se slevou ;)
Aurigou myslím právě ten značkovej servis v Kladské ulici. S lambdou mám zkušenost tu samou.[/quote]
Daewoo Espero 2,0 CD automatic, 77kW.Modrá metalíza,klima,komplet v elektrice,palubní počítač Made in USSR.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“