Klíče k Matizovi

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Michal Vrzák

Klíče k Matizovi

Příspěvek od Michal Vrzák »

Zdravim všechny matizáře.Včera se mě podařilo ztratit klíč od matize :cry: .Mám naštěstí druhý, ale musím si nechat udělat náhradní.Je s čipem, tak že to bude asi pěkný horor ho sehnat.Neví někdo kde by mě mohli ten náhradní klíč udělat za rozumnou cenu?Bydlím v Praze
Díky za odpovědi
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Není to žádný problém. V každém hypermarketu bývá Mister Minit nebo něco na ten způsob. Připrav si cca 1000Kč.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Michal Vrzák

Příspěvek od Michal Vrzák »

Ondras píše:Není to žádný problém. V každém hypermarketu bývá Mister Minit nebo něco na ten způsob. Připrav si cca 1000Kč.
No právě jsem byl v Hornbachu a chtěl po mě 900 :? což je hrozná cena, ale jak je vidět asi to budu muset dát.Díky za odpověď
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Možná po tobě budou chtít takovou destičku s číslem, já jí dostal k autu a dočetl se, že bez ní mi klíče neudělají..
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Jestli to nebude jako bezpečností karty k zámkům ke dveřím do bytů, tam taky píšou, že bez ní klíče neudělají, a ještě se mně nestalo, že by ji po mně někde chtěli :evil: .
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Taky jsem se nesetkal s tím, že by po mně někdo chtěl ten štítek při kopii klíčku s chipem.
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Michal Vrzák

Příspěvek od Michal Vrzák »

Robert píše:Možná po tobě budou chtít takovou destičku s číslem, já jí dostal k autu a dočetl se, že bez ní mi klíče neudělají..
Tu kovovou destičku mám u náhradního klíče, tak že není problém.Nechal jsem si udělat normální klíč jenom na otevírání dveří a zkoušel jsem do zapalování a normálně benzín pumpa načerpala, ale led dioda imobilizéru stále svítila, takže je vidět, ža to asi něco dělá ;)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

origo klic na matize stoji tusim kolem 800 kc.nakodujem zadarmo.myslim ze je to porad levnejsi reseni a hlavne mas origo klic.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Michal Vrzák píše:
Robert píše:Možná po tobě budou chtít takovou destičku s číslem, já jí dostal k autu a dočetl se, že bez ní mi klíče neudělají..
Tu kovovou destičku mám u náhradního klíče, tak že není problém.Nechal jsem si udělat normální klíč jenom na otevírání dveří a zkoušel jsem do zapalování a normálně benzín pumpa načerpala, ale led dioda imobilizéru stále svítila, takže je vidět, ža to asi něco dělá ;)
No a co potom,naskocil motor nebo ne?
JMMahony
Příspěvky: 12
Registrován: pon úno 20, 2006 22:27
Bydliště: okres Jičín

Klíče k Matízovi

Příspěvek od JMMahony »

Čus.Mě se stalo to, že jsem klíč s čipem zlomil.Měl jsem jen jeden. Nechal jsem si udělat dva klíče bez čipu a ten zlomený tu část s čipem jsem upevnil ke spinací sříňce a v poho jezdím a startuji na klíč bez čipu. Čus.....to jenom pokud chceš šetřílkovat. Pokud ne musíš jít do klíčku s čipem.Matízáčkum zdar
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

palikx píše:origo klic na matize stoji tusim kolem 800 kc.nakodujem zadarmo.myslim ze je to porad levnejsi reseni a hlavne mas origo klic.
Cena klíče: 420,- Kč (Daewoo Jičín) - Broušení dle orig. 20,- Kč (Feba Turnov) - Chipování Daewoo Jičín 150,- Kč
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ve Vršovicích Auto Dojáček. Klíč i s načipováním cca 700. Ahoj
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Buďte rádi za Matesa. Kámošovi se to povedlo u Clia a museli mu to čipovat v Rendlovi, kod zjišťovat z francie a dostal se na 5-6 tis kč !
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“