Imobilizer....

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
j.verny
Příspěvky: 53
Registrován: úte čer 14, 2005 01:02
Bydliště: Děčínsko, sev.čechy, ČR
Kontaktovat uživatele:

Imobilizer....

Příspěvek od j.verny »

Zdravím všechny. Začíná mi dělat problémy. Stává se, že nemůžu auto natočit. Prostě plní svoji funkci, ale bohužel i v případě kdy nemá... :(
Někdy startuju a nic. Vypnu klíček, vytáhu a zamknu volant. Zahýbu jako volantem (jako kdybych ho chtěl strhnout) a najednou to startovalo. Stává se to čím dál častěji.Ted už jsem musel sundat plasty a vždy zahýbat drátkama. Odpojil a sundal jsem ten kroužek ze spínačky. V drátech jsem problém nenašel.Možná bude problém v tom kroužku (podle mě čidlo, které si "čuchne" ke klíčku). Nevím co s tím.
Řešil někdo podobný problém???
Nechci jezdit s odkrytovanou spínačkou... A taky se bojím, že brzy už lehké pobouchání a zavrtění drátkama nebude stačit a já někde zůstanu nepojízdnej...
Přemýšlel jsem, že bych si imob. nechal odpojit. Ale známej mi řekl, že do toho seriově dodávaného by se nerad hrabal a že si mám zajet do autor. servisu. Že by mi ho měli vyblokovat. Stejně počítám s alarmem a ten má imob. také...

Přivítám Vaše zkušensti ...
Hezký den všem...
Espero 1.8 CD, černá metal., Korea, plná výbava... Jsem happy :o)
Reklama
 

Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od vado »

Stary klasicky problem Daewoo. Ja som mal to iste (na Lanose), nechcelo to startovat, po pobuchani (ale poriadnom) to naskocilo. V servise mi najprv vymenili riadiacu jednotku imobilizera a postupne este 2 x snimac kluca. (Nastastie v zaruke). Inak to, ze imobilizer nespoznal kluc, sa da zistit tak, ze po zapnuti zapalovania LED imobilizera blika "dlhsie", t.j. interval blikania je dlhsi, ako pri vypnutom zapalovani a LED v svieti po dlhsiu dobu. (Teda v Lanose. Ci aj v Espere je taka LED, neviem.)
V kazdom pripade by bolo vhodne zabehnut na skener, tam by mali zistit, kde je problem.
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Ja s tym sice problem nemam, ale zato mam rozlamany ten kruzok (teda len trosku) a tak sa mi zasekava aj so spinackou. Uz mam prichystany dalsi z vrakaca, tak ho najpr omeriam, ci vo vnutri nie je len obycajna cievka.
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

ppp píše:Ja s tym sice problem nemam, ale zato mam rozlamany ten kruzok (teda len trosku) a tak sa mi zasekava aj so spinackou. Uz mam prichystany dalsi z vrakaca, tak ho najpr omeriam, ci vo vnutri nie je len obycajna cievka.
naozaj je tam len obycajna cievka, ktora snima el-mag kod z kluca
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“