DVD s DIVX a titulky do vaseho auta??

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

DVD s DIVX a titulky do vaseho auta??

Příspěvek od DREAM »

myslim super vecicka .. jen nejsou zadny recenze .. vsude testujou samy znackovy kramy,ktery se stejne delaj ve stejny cinsky fabrice...

http://daewoo.zde.cz/index.php?option=c ... &Itemid=61
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Reklama
 

Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Re: DVD s DIVX a titulky do vaseho auta??

Příspěvek od Cross »

DREAM píše:myslim super vecicka .. jen nejsou zadny recenze .. vsude testujou samy znackovy kramy,ktery se stejne delaj ve stejny cinsky fabrice...

http://daewoo.zde.cz/index.php?option=c ... &Itemid=61
Je to zajimavy, ale kdyz ridis, tak je to k nicemu. ;)
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jj..je to pro decka na zadnich sedadlech (ktery nemam) ... ale zase kazdej ma silene velky sbirky divx (koncerty,filmy ...) takze pohodicka za ty penize
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

DREAM píše:jj..je to pro decka na zadnich sedadlech (ktery nemam) ... ale zase kazdej ma silene velky sbirky divx (koncerty,filmy ...) takze pohodicka za ty penize
Nemas zadni sedadla nebo decka?? :lol: :lol: :lol:
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
mekky
Příspěvky: 29
Registrován: stř srp 18, 2004 12:03
Bydliště: Skalica, SK

Příspěvek od mekky »

Cross píše:
DREAM píše:jj..je to pro decka na zadnich sedadlech (ktery nemam) ... ale zase kazdej ma silene velky sbirky divx (koncerty,filmy ...) takze pohodicka za ty penize
Nemas zadni sedadla nebo decka?? :lol: :lol: :lol:
:) :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nemam decka na zadnich sedackach - nechavam je doma u svych mam :P
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Je to pěkná frajeřinka, jen nevím jak velký bude mít praktický využití :) Jen taková poznámka k těm titulkům. Pokud byste kupovali toto nebo podobný zařízení, dejte si bacha právě na titulky. To že u toho píšou, že to umí titulky v SUB a SRT je super, bohužel jsem tam nikde nenašel, že to umí české titulky. Spousta přehrávačů s tím má dodneška problémy a zobrazuje místo diakritických písmen paznaky, nebo horší verze.......nezobrazuje je vůbec. A mít ze slova"úspěšný" slovo "spsn".... to není dobrý ani pro ty největší masochisty :mrgreen: A dál je potřeba si uvědomit, že to že něco umí české titulky u DVD ještě zdaleka neznamená, že je to umí pro DivX. České pro DVD umí všechny, protože v tomto formátu jsou uložený jako obrázek. U DivX je to podstatně horší, protože je přehrávač musí číst z textového souboru, kde musí znát nejen všechny znaky, ale i kódování souboru. Tak bacha na to :?: :D
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Mareman píše:Je to pěkná frajeřinka, jen nevím jak velký bude mít praktický využití :) Jen taková poznámka k těm titulkům. Pokud byste kupovali toto nebo podobný zařízení, dejte si bacha právě na titulky. To že u toho píšou, že to umí titulky v SUB a SRT je super, bohužel jsem tam nikde nenašel, že to umí české titulky. Spousta přehrávačů s tím má dodneška problémy a zobrazuje místo diakritických písmen paznaky, nebo horší verze.......nezobrazuje je vůbec. A mít ze slova"úspěšný" slovo "spsn".... to není dobrý ani pro ty největší masochisty :mrgreen: A dál je potřeba si uvědomit, že to že něco umí české titulky u DVD ještě zdaleka neznamená, že je to umí pro DivX. České pro DVD umí všechny, protože v tomto formátu jsou uložený jako obrázek. U DivX je to podstatně horší, protože je přehrávač musí číst z textového souboru, kde musí znát nejen všechny znaky, ale i kódování souboru. Tak bacha na to :?: :D
OT : Po dlouhem hledani a testovani : domaci DVD a DivX pehravac Mercury DVD 3783 prehraje vsechno i s diakritikou a v ruznych formatech. Taky nacitani trva asi 15 vt. Mohu doporucit.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

samozrejme umi i cz kodovani WIN1250 ... do divx delam nekolik let a samozrejme,abych mel pokoj od kamosu a rodicu nekolik se zabyvam i domacima stolnima dvd s divx /cz tit/ ...

mercury patri k tem horsim

nejlepsi koupe dnes je asi cyberhome 465 v levnejsi kategorii a cokoliv od sigmateku v te drazsi kategorii /jen skoda,ze 380 s USB ma problems s prehravanim s hdd + tit./

mel jsem v ruce skoro vsechny a ruzny mercury,h&b,denver,sencor .. vse valcuji ty dva co jsem psal ....

ale na portal /sry brainman/ dam ted 3 rezence audi sestav /od 2500/ co umi dvd/i s mp3/ + jiny pohodicky vse do 6 litru ...
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Tobe ten Brainman lezi nejak v zaludku :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jen doporucuju a pisu o tom o cem vim opravdu hodne...

brainman nebraiman...
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

S tím kódováním to dneska za prvé není ani náhodou samozřejmost, bohužel na nás v těch ťamanlandech kde se ty přehrávače dělaj většinou kašlou a nejhůř jsou na tom tom právě ty "akční" bomby v hypermarketech 8) Za druhé co se týče kvality těch přehrávačů, nedá se to posuzovat podle značky. Právě ony neznačkový mají v sobě klasickou DVD mechaniku, takže většinou nemaj problém se čtením ničeho. A pokud se mechanika podělá, stačí ji jen vyměnit za jinou za pár set. Značkový přehrávače (Panasonic, JVC, atd.) je mají bohužel většinou buď upravený, aby tam klasická nešla použít nebo vůbec nějakej svůj paskvil. Největší rozdíl v těch přehrávačích je hlavně v softwaru, který má většinou k dokonalosti daleko. Takže vůbec neznamená, že nějakej Mercury musí bejt špatnej, Cyberdrive super atd. Ve své době kdy jsem se v tomto dost pohyboval byly jedny z nejprodávanějších YAMADY a když jsem pak přišel do reklamačního skladu a viděl tam naskládaný krabice až po strop těch špatnejch, tak jsem si to hodně rychle rozmyslel :roll: Navíc doporučuju kupovat tyto "hračky" v době kdy ty firmwary už umí to co chcete, ne s tím "že se na tom pracuje a že vyjde co nevidět". Já už se tak nejednou nepěkně spálil když jsem kupoval nějakou nevychytanou novinku. To platí pro veškerou elektroniku (Video přehrávače, MP3 přehrávače, telefony, mechaniky, motherboardy atd. atd,) Mohlo by se taky klidně stát, že např. koupíte přehrávač, který má do budoucna podporovat český titulky a pak budete už pořád čučet ve filmech na "spsn" místo "úspěšný" a proklínat zbytek světa :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

Mareman píše:S tím kódováním to dneska za prvé není ani náhodou samozřejmost, bohužel na nás v těch ťamanlandech kde se ty přehrávače dělaj většinou kašlou a nejhůř jsou na tom tom právě ty "akční" bomby v hypermarketech 8) Za druhé co se týče kvality těch přehrávačů, nedá se to posuzovat podle značky. Právě ony neznačkový mají v sobě klasickou DVD mechaniku, takže většinou nemaj problém se čtením ničeho. A pokud se mechanika podělá, stačí ji jen vyměnit za jinou za pár set. Značkový přehrávače (Panasonic, JVC, atd.) je mají bohužel většinou buď upravený, aby tam klasická nešla použít nebo vůbec nějakej svůj paskvil. Největší rozdíl v těch přehrávačích je hlavně v softwaru, který má většinou k dokonalosti daleko. Takže vůbec neznamená, že nějakej Mercury musí bejt špatnej, Cyberdrive super atd. Ve své době kdy jsem se v tomto dost pohyboval byly jedny z nejprodávanějších YAMADY a když jsem pak přišel do reklamačního skladu a viděl tam naskládaný krabice až po strop těch špatnejch, tak jsem si to hodně rychle rozmyslel :roll: Navíc doporučuju kupovat tyto "hračky" v době kdy ty firmwary už umí to co chcete, ne s tím "že se na tom pracuje a že vyjde co nevidět". Já už se tak nejednou nepěkně spálil když jsem kupoval nějakou nevychytanou novinku. To platí pro veškerou elektroniku (Video přehrávače, MP3 přehrávače, telefony, mechaniky, motherboardy atd. atd,) Mohlo by se taky klidně stát, že např. koupíte přehrávač, který má do budoucna podporovat český titulky a pak budete už pořád čučet ve filmech na "spsn" místo "úspěšný" a proklínat zbytek světa :mrgreen:
ani to nebudu cist cely... precti si co jsem rikal ja..mel jsem je VSECHNY v ruce ... a nemlkuvim o bombach v hypermarketech,ale opravdu o modelech co umi win1250... takze ti tady z fleku vyjmenuju 15 typu co to umi a seradim ti je podle mych zkusenosti (mechanika,cipset,kvalita provedeni) ...
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

DREAM píše:
Mareman píše:S tím kódováním to dneska za prvé není ani náhodou samozřejmost, bohužel na nás v těch ťamanlandech kde se ty přehrávače dělaj většinou kašlou a nejhůř jsou na tom tom právě ty "akční" bomby v hypermarketech 8) Za druhé co se týče kvality těch přehrávačů, nedá se to posuzovat podle značky. Právě ony neznačkový mají v sobě klasickou DVD mechaniku, takže většinou nemaj problém se čtením ničeho. A pokud se mechanika podělá, stačí ji jen vyměnit za jinou za pár set. Značkový přehrávače (Panasonic, JVC, atd.) je mají bohužel většinou buď upravený, aby tam klasická nešla použít nebo vůbec nějakej svůj paskvil. Největší rozdíl v těch přehrávačích je hlavně v softwaru, který má většinou k dokonalosti daleko. Takže vůbec neznamená, že nějakej Mercury musí bejt špatnej, Cyberdrive super atd. Ve své době kdy jsem se v tomto dost pohyboval byly jedny z nejprodávanějších YAMADY a když jsem pak přišel do reklamačního skladu a viděl tam naskládaný krabice až po strop těch špatnejch, tak jsem si to hodně rychle rozmyslel :roll: Navíc doporučuju kupovat tyto "hračky" v době kdy ty firmwary už umí to co chcete, ne s tím "že se na tom pracuje a že vyjde co nevidět". Já už se tak nejednou nepěkně spálil když jsem kupoval nějakou nevychytanou novinku. To platí pro veškerou elektroniku (Video přehrávače, MP3 přehrávače, telefony, mechaniky, motherboardy atd. atd,) Mohlo by se taky klidně stát, že např. koupíte přehrávač, který má do budoucna podporovat český titulky a pak budete už pořád čučet ve filmech na "spsn" místo "úspěšný" a proklínat zbytek světa :mrgreen:
ani to nebudu cist cely... precti si co jsem rikal ja..mel jsem je VSECHNY v ruce ... a nemlkuvim o bombach v hypermarketech,ale opravdu o modelech co umi win1250... takze ti tady z fleku vyjmenuju 15 typu co to umi a seradim ti je podle mych zkusenosti (mechanika,cipset,kvalita provedeni) ...
Teda ty seš frajer když si měl všechny :lol: :twisted: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Mareman píše:
DREAM píše:
Mareman píše:S tím kódováním to dneska za prvé není ani náhodou samozřejmost, bohužel na nás v těch ťamanlandech kde se ty přehrávače dělaj většinou kašlou a nejhůř jsou na tom tom právě ty "akční" bomby v hypermarketech 8) Za druhé co se týče kvality těch přehrávačů, nedá se to posuzovat podle značky. Právě ony neznačkový mají v sobě klasickou DVD mechaniku, takže většinou nemaj problém se čtením ničeho. A pokud se mechanika podělá, stačí ji jen vyměnit za jinou za pár set. Značkový přehrávače (Panasonic, JVC, atd.) je mají bohužel většinou buď upravený, aby tam klasická nešla použít nebo vůbec nějakej svůj paskvil. Největší rozdíl v těch přehrávačích je hlavně v softwaru, který má většinou k dokonalosti daleko. Takže vůbec neznamená, že nějakej Mercury musí bejt špatnej, Cyberdrive super atd. Ve své době kdy jsem se v tomto dost pohyboval byly jedny z nejprodávanějších YAMADY a když jsem pak přišel do reklamačního skladu a viděl tam naskládaný krabice až po strop těch špatnejch, tak jsem si to hodně rychle rozmyslel :roll: Navíc doporučuju kupovat tyto "hračky" v době kdy ty firmwary už umí to co chcete, ne s tím "že se na tom pracuje a že vyjde co nevidět". Já už se tak nejednou nepěkně spálil když jsem kupoval nějakou nevychytanou novinku. To platí pro veškerou elektroniku (Video přehrávače, MP3 přehrávače, telefony, mechaniky, motherboardy atd. atd,) Mohlo by se taky klidně stát, že např. koupíte přehrávač, který má do budoucna podporovat český titulky a pak budete už pořád čučet ve filmech na "spsn" místo "úspěšný" a proklínat zbytek světa :mrgreen:
ani to nebudu cist cely... precti si co jsem rikal ja..mel jsem je VSECHNY v ruce ... a nemlkuvim o bombach v hypermarketech,ale opravdu o modelech co umi win1250... takze ti tady z fleku vyjmenuju 15 typu co to umi a seradim ti je podle mych zkusenosti (mechanika,cipset,kvalita provedeni) ...
Teda ty seš frajer když si měl všechny :lol: :twisted: :mrgreen:
Ja jich taky mohl mit! ale nechtel jsem :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“