Racer mi skapina!!! heelp pls

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
STORM
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 08, 2004 22:35

Racer mi skapina!!! heelp pls

Příspěvek od STORM »

Nazdar seci...moj problem:nastartujem motor chyti normalne. Drzi volnobeh akonahle slapnem na neutrali na plyn zhasne motor ked sa vracia na volnobezne otacky tak to zdochne.Takto to robi nepravidelne ako sa mu chce... Volnobeh drzi iba na sytici. Inac pri jazde sa sprava normalne.Ked slapnem na podlahu tak to trha jak keby to islo na 2-3 valce.ale iba niekedy.

Dal som vybrusit hlavu ventily vsetky tesnenia som pomenil, sviecky remene atd. palivovy filter hadice proste mala generalka a staaale to robi :evil: Nemoze byt nejaky bordel v karburatore? to som este nepozeral alebo vadny rozdelovac alebo dokonca riadiaca jednotka?

Lebo predtym mi nepalil 1 valec ale to sa spravilo v servise a teraz mi robi zasa to iste....Ja uz netusim co by to mohlo byt poradte dakto prosimm cim rychlejsie tym lepsie....Dik moc vsetkym.

Mam Racer r.v.89 1.5 OHC karburator
Reklama
 

Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

samozrejme to muze delat spina v karbecu.ale to ze to bezi jakoby na 3 muze byt irozdelovac.jednou sme ho menili ale to nechtelo chytit auto vubec.i kdyz tam bylo vse nove(civka a modul)takze to vycisti a uvidi se.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
STORM
Příspěvky: 6
Registrován: pon lis 08, 2004 22:35

vyriesene

Příspěvek od STORM »

no konecne..nechal som vyfukat karbec a volnobeh ide jak hodinky krasne plynule otacky sa ani nepohnu... 8)
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak to je fajn ze to bylo jen spinou.na favoritu sem to obcas musel udelat taky.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „RACER“