Ťukanec - rejpanec

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Ťukanec - rejpanec

Příspěvek od Tomáš »

Tak mám sedřenej kus zadního levýho boku za kolem a roh nárazníku :twisted:
Manželka včera parkovala před Bulovkou kde byla na kontrole s miminkem , za ní bylo prý místo na půl auta a když přišla byl tam nacpanej nějakej vobouchanej Favorit. Normálně odjela, ženský si ničeho prostě nevšimnou . Je to vidět na první pohled , nejdřív jsem jí podezříval, ale je evidentní , že to způsobil ten ( nebo TA) za ní , je vidět směr , kterým se to rvalo a to se nemůže při směru dopředu stát ani omylem. Takže nám Nubi vorval ten co couval za ní :twisted: bez cedulky za okno , nic neřešil , přitom to musela být prda ( musel to vědět) , zřejmě v levým rejdu vzal pravým předkem na zpátečku o ten roh . Lampa je naštěstí OK. Tímto mu velice děkuji a přeji mnoho dalších zničených nárazníků , než mu někdo rozseká držku ! A myslím to upřímě ! :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Reklama
 

Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

No tohle mi fakt vytáčí, tuhle jsem koukal z okna a přijel nějakej magor a snažil se zaparkovat do mezery asi o 5 cm delší než jeho auto, samozřejmě bum .. bum.. tak jsem na něj zahulákal z okna, že to auto vpředu je moje a že jdu dolů. No hned vypad :lol: :lol: Ale když někdo něco takhle orve a dělá že nic je sprostý a koleduje si o přesdržku :!: :!: :!: :evil:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Tak to je k vzteku :(, ja mam zatim (tuk, tuk :)) jen par prohlubni na zadnim narazniku a nekolikrat promacklou a opet vyklepanou predni znacku po blizkem setkani s neci kouli.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak já už jsem za opravy podobnejch ťukanců a rejpanců vyplkázl asi tak osm tisíc. Teď už to raději přehlížím ....
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No tohle moc přehlídnout nejde , takže mám činnost na sobotu. Nejvíc mě se.e , že ten blb musel mít takovej ten kutilskej tuning , jak mají nárazník u Fáčka na boku provrtanej a durch šroub k držáku( víte co myslím , ne ).
Takže tam tím šroubem udělal rejhu do plastu jako prase hlubokou , že to budu muset vykytovat , to jsem zvědavej , jestli to na plastu bude držet . Sprej mám , takže pak už je to OK a zase o flek víc. Do nárazníku jsem včera bouchnul kolenem z druhý strany a jak byl zaskočenej pod plech Z. boku zase vyskočil a je kupodivu i na stejným místě , i spáry pod světly sedí , hold plast má i svý výhody..... a ten debil velký štěstí , že jsem u toho nebyl.
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Jo tak to ti nezávidím :-( Opravovat plasty je pěkně na prd. Zkoušel jsem to a nedrželo to, a člověk, u kterýho lakuju mi řekl, že mi to opravovat taky nebude, protože za kompletní opravu celýho plastu bych dal 3500 a když mi opraví jen rýhu, tak tam za měsíce bude zase znova...
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Myslíš , že to jako vypraská ? Ta rýha je asi15cm dlouhá tak do 1cm široká a místama 1mm hluboká , ten nahrnutej plast už jsem z toho ořezal skalpelem ( ty otřepy) , jinak ostatní je jen na jemnej smirek pod vodou a stříknout. Docela mi pomohlo , jak mám na nárazníkách nalepený černý otěrový folie, jasně , že je servaná , ale asi docela pomohla a naštěstí mám ještě náhradní... ;) ( OBI tuning :lol: )
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

To já , sorry..... :oops:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Když jsem to dělal já sám, tak mi to prostě nedrželo a nedrželo. Asi jsem ale měl špatnej materiál. Pak jsem se na to vybodl a mám rýhu na nárazníku jak prase a už mi to ani neva ....
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Hele to bych fakt vrazdil :evil: :evil: :x
Jestli nekoho zajima postup opravy laku, budu ve ctvrtek v Pze opravovat Palikxovi zadni blatnik a dvere+ asi jeste nejake malickosti, tak to nafotim postupne a pak to soupnu sem :twisted:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Akri píše:Hele to bych fakt vrazdil :evil: :evil: :x
Jestli nekoho zajima postup opravy laku, budu ve ctvrtek v Pze opravovat Palikxovi zadni blatnik a dvere+ asi jeste nejake malickosti, tak to nafotim postupne a pak to soupnu sem :twisted:
No jestli mas postup, jak zaretusovat skrabance v povrchovy vrstve laku, tak me to zajima. Mam totiz jeden, na kterej sem uz rezignoval.
Na Nubce (kombiku) od zadni hrany dveri az na konec auta se po jedne noci na parkovisti objevila lehce zvlnena cara zhruba v takovem miste, kde by mel clovek me vysky ve volne natazene ruce klice a s nima to auto obesel.
Ale to je blbost, takovou hovadinu by prece nikdo neudelal. K cemu by mu to bylo?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

PavelZ píše:
Akri píše:Hele to bych fakt vrazdil :evil: :evil: :x
Jestli nekoho zajima postup opravy laku, budu ve ctvrtek v Pze opravovat Palikxovi zadni blatnik a dvere+ asi jeste nejake malickosti, tak to nafotim postupne a pak to soupnu sem :twisted:
No jestli mas postup, jak zaretusovat skrabance v povrchovy vrstve laku, tak me to zajima. Mam totiz jeden, na kterej sem uz rezignoval.
Na Nubce (kombiku) od zadni hrany dveri az na konec auta se po jedne noci na parkovisti objevila lehce zvlnena cara zhruba v takovem miste, kde by mel clovek me vysky ve volne natazene ruce klice a s nima to auto obesel.
Ale to je blbost, takovou hovadinu by prece nikdo neudelal. K cemu by mu to bylo?
Koukni na http://www.lanosclub.com tam jsem psal jak na oderky od kaminku, to bude podobne, nebo se zastav ve ctvrtek v servisu, ja se pokusim vzit lesticku, jestli mi to projde, jeste sem zitra napisu, jestli ji mam, jestli je to jen vrchni lak, kterej neni na metalizu, nebo jestli to neni metaliza na podklad, pujde cast rozlestit, podle miry poskozeni :twisted:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Dik, koukal sem na ten navod, je to jen kryci lak metalizy. Zatim sem to jen zabrousil brusnou pastou, tak to do znacny miry zmizelo. Zkusim asi na kousku u zadniho svetla, co by s tim jeste udelal ten vrchni lak. Tam to nebude tak videt, kdyz se to nepovede :).
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

PavelZ píše:Dik, koukal sem na ten navod, je to jen kryci lak metalizy. Zatim sem to jen zabrousil brusnou pastou, tak to do znacny miry zmizelo. Zkusim asi na kousku u zadniho svetla, co by s tim jeste udelal ten vrchni lak. Tam to nebude tak videt, kdyz se to nepovede :).
jestli se to zrtatilo brusnou pastou, pujde to rozlestit strojove, jsi z Prahy? Jestli jo, tak ja se pokusim vzit tu lesticku protoze tam Palikxovi musim taky neco zalestit, budu tam po celou jejich pracovni dobu tj, 7.30-16, tak se zastav :idea:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

V Praze se ted potloukam :).
Tak uz sem hledal, kde to presne budete, ze bych se aspon na chvili stavil, ale pak sem si vsimnul, ze se mi pri cteni vloudila chybicka :(. Byl sem presvedcenej, ze uz sem jedes zitra, cili ve stredu, to bych mel sanci, ale ono je to 16.6., ctvrtek :(.
Ja vim, pises tam, ze ve ctvtek, nevim, kde sem vzal tu stredu :).
Odpovědět

Zpět na „POKEC“