Prihlásenie

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Návštěvník

Prihlásenie

Příspěvek od Návštěvník »

Prišiel mi mail - registrácia, prečítal som si ho a vymazal. Až keď som sa chcel prihlásiť, tak som zistil, že ten mail potrebujem. Neviem sa nakontaktovať na admistrátora. Potrebujem ešte raz ten mail.
gadzo
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

uz jsem te zaktivoval rucne, takze by ses uz mel prihlasit do fora v pohode :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Re: Prihlásenie

Příspěvek od kaso »

Anonymous píše:Prišiel mi mail - registrácia, prečítal som si ho a vymazal. Až keď som sa chcel prihlásiť, tak som zistil, že ten mail potrebujem. Neviem sa nakontaktovať na admistrátora. Potrebujem ešte raz ten mail.
gadzo
No pekne sa ukludni. ;) Vsetko mat hned nemozes. :idea: Ani ja som nemal :lol: A pekne ta tu vitame ;) ;) ;) Co mas za karu :?:
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

uz jsem te zaktivoval rucne
:lol: to by Ti slo
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

kdyxz jde o holky to je jasny, ale ze uz se orientuje i na kluky :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

před dvěma dny jsem chytil potvoru vira,který mi zdemoloval PC.Nakonec to dopadlo tak,že jsem musel naistalovat znova Windows na čistý disk.Samozřejmě jsem přišel o veškerá data která nebyla zálohovaná,ale to časem doplním.Ale co mi začalo makat je automatické přihlášení do fóra Daewoo.Zjišťuji že je to docela příjemné,když to nemusím stále vypisovat.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V.Brousek píše:před dvěma dny jsem chytil potvoru vira,který mi zdemoloval PC.Nakonec to dopadlo tak,že jsem musel naistalovat znova Windows na čistý disk.Samozřejmě jsem přišel o veškerá data která nebyla zálohovaná,ale to časem doplním.Ale co mi začalo makat je automatické přihlášení do fóra Daewoo.Zjišťuji že je to docela příjemné,když to nemusím stále vypisovat.
me to tak funguje stale ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

milosh píše:
V.Brousek píše:před dvěma dny jsem chytil potvoru vira,který mi zdemoloval PC.Nakonec to dopadlo tak,že jsem musel naistalovat znova Windows na čistý disk.Samozřejmě jsem přišel o veškerá data která nebyla zálohovaná,ale to časem doplním.Ale co mi začalo makat je automatické přihlášení do fóra Daewoo.Zjišťuji že je to docela příjemné,když to nemusím stále vypisovat.
me to tak funguje stale ;)
No jó Miloši,u tebe je něco jiného,ty jsi přes PC machr,ale já pouze samouk.Ale musím se pochválit sám,až na ty data v pr.....Možná že to šlo udělat i jinak,ale stále mě to nepouštělo na klasické přeinstalování systému,musel formátovat disk.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

milosh píše:
V.Brousek píše:před dvěma dny jsem chytil potvoru vira,který mi zdemoloval PC.Nakonec to dopadlo tak,že jsem musel naistalovat znova Windows na čistý disk.Samozřejmě jsem přišel o veškerá data která nebyla zálohovaná,ale to časem doplním.Ale co mi začalo makat je automatické přihlášení do fóra Daewoo.Zjišťuji že je to docela příjemné,když to nemusím stále vypisovat.
me to tak funguje stale ;)
Ono to ani nie je vec fora ci sa ti to automat prihlasi alebo nie. Ked si ulozite do Favorites link AZ PO PRIHLASENI a date tam fajku automaticky pamatovat heslo tak neni toho aby sa to neprihlasilo :roll:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“