fotky mojho espera

Moderátor: Blue Lanos

neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

fotky mojho espera

Příspěvek od neofun »

tak teda tu je moje espero.
Inac ak sa tu nahodou vyskytne jeho predchadzajuci majitel (ked ho nahodou spozna) rad by som s nim prehodil par pismen, nech viem o nom trosku viac :lol:


http://opt.host.sk/opt/espero_fotky.jpg
biele espero 1.5 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: fotky mojho espera

Příspěvek od T-PK »

opt_neofun píše:tak teda tu je moje espero.
Inac ak sa tu nahodou vyskytne jeho predchadzajuci majitel (ked ho nahodou spozna) rad by som s nim prehodil par pismen, nech viem o nom trosku viac :lol:


http://opt.host.sk/opt/espero_fotky.jpg
ee,odkaz je spatne napsany.. :(
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
marekm

Příspěvek od marekm »

dobre to je, stlac F5 ak mas IE.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

Forbidden

You don't have permission to access /opt/espero_fotky.jpg on this server :(
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

hej, ale odklikni to este raz a pojde to
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

TAK TEDA TAKTO !!

Příspěvek od neofun »

biele espero 1.5 16V
neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neofun »

teraz by to malo ist otvorit kazdemu;)
biele espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

jj,už to jede ;) hmmm,tak to jo,fakt v pohode,ale ta bíla barav bude chtít péči ;) Jinak ta koncovka na vyfuku... :roll: A taky mi tam schází ty pokličky na kolech.. Jinak pohodka ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neofun »

T-PK píše:jj,už to jede ;) hmmm,tak to jo,fakt v pohode,ale ta bíla barav bude chtít péči ;) Jinak ta koncovka na vyfuku... :roll: A taky mi tam schází ty pokličky na kolech.. Jinak pohodka ;)

no ved... tie puklicky na kolesach to by som si chcel zohnat.. nevies kde sa to da_?
biele espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Povedeny fotky ;)
Auto bude chtit trosku pece, ale celkovy dojem dobry :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

vyzera dobre, biela podla mna nieje na zavadu, mal som bielu 405 a nebol problem- po umyti bola pekna... to skor na tej bordovej vidim kazdy skrabancek... a ze ich tam je... :cry:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

to prave zrkadlo je sive alebo sa mi to len zda? ...lebo take esperko so sivym zrkadlom mi je nejake zname... inak ak by niekto potreboval, mam prave zrkadlo- uplne nove... :!:
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od neofun »

peter NR píše:to prave zrkadlo je sive alebo sa mi to len zda? ...lebo take esperko so sivym zrkadlom mi je nejake zname... inak ak by niekto potreboval, mam prave zrkadlo- uplne nove... :!:
ano je sive! chcem ho prestriekat na bielo.. alebo teda ak mas nove, co by stalo?? ak ho predas samozrejme;)
kazdopadne Kupil som Toto espero z bazaru AUTOALLES v BA.. poznas toto moje auto? ja sa totiz snazim zohnat predchadzajuceho majitela, je to Martin Stetak zo Zohoru, aby mi co to o nom povedal.. a hlavne potrebujem vediet kedy bol meneny olej a rozvodak, kedze nema servisnu knizku.
ak vies nejake info, potesilo by ma to.

opt
biele espero 1.5 16V
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

opt_neofun píše:
peter NR píše:to prave zrkadlo je sive alebo sa mi to len zda? ...lebo take esperko so sivym zrkadlom mi je nejake zname... inak ak by niekto potreboval, mam prave zrkadlo- uplne nove... :!:
ano je sive! chcem ho prestriekat na bielo.. alebo teda ak mas nove, co by stalo?? ak ho predas samozrejme;)
kazdopadne Kupil som Toto espero z bazaru AUTOALLES v BA.. poznas toto moje auto? ja sa totiz snazim zohnat predchadzajuceho majitela, je to Martin Stetak zo Zohoru, aby mi co to o nom povedal.. a hlavne potrebujem vediet kedy bol meneny olej a rozvodak, kedze nema servisnu knizku.
ak vies nejake info, potesilo by ma to.

opt

Zohor je vpodstate mala dedina tak ked tam skocis urcite ho najdes :lol:
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Uživatelský avatar
peter NR
Příspěvky: 1081
Registrován: sob dub 30, 2005 22:25
Bydliště: Nitra

Příspěvek od peter NR »

opt_neofun píše:
peter NR píše:to prave zrkadlo je sive alebo sa mi to len zda? ...lebo take esperko so sivym zrkadlom mi je nejake zname... inak ak by niekto potreboval, mam prave zrkadlo- uplne nove... :!:
ano je sive! chcem ho prestriekat na bielo.. alebo teda ak mas nove, co by stalo?? ak ho predas samozrejme;)
kazdopadne Kupil som Toto espero z bazaru AUTOALLES v BA.. poznas toto moje auto? ja sa totiz snazim zohnat predchadzajuceho majitela, je to Martin Stetak zo Zohoru, aby mi co to o nom povedal.. a hlavne potrebujem vediet kedy bol meneny olej a rozvodak, kedze nema servisnu knizku.
ak vies nejake info, potesilo by ma to.

opt
majitela nepoznam, len auto sa mi zda povedome... zrkadlo ti predam, lenze ti to nepomoze lebo kedze je to fungel novy kus , je tiez sive... to skor volakto, ked ma rozbite... ale na tvojom mieste by som nad olejom a filtrami neuvazoval- vymenit a hotovo, ten rozvodak, to je na zvazenie, ked o tom fakt nic nevies, mozno podla kilometrov...
ex: Chevrolet AVEO SE pearl black
ex: Espero 1.5 16V
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“