Tapacir Kalos

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Duľa Peter
Příspěvky: 7
Registrován: úte kvě 17, 2005 14:31
Bydliště: Bulíkova 11

Tapacir Kalos

Příspěvek od Duľa Peter »

Nevie niekto ako sa dá odmontovať ten pol kruh na tapacíre,či sa vobec da.
Reklama
 

Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

nevíte někdo jak se sundá celej tapecírung, mám tady dobrý repro se vzáleností uchytů 13cm od sebe(průměr) a v servise mi řekli, že by tam nešli! nevim jestli je to pravda, nebo jenom jestli se jim do toho nechtělo.
Nevíte někdo aspoň parametry repro ze serie, v předu i vzadu? snad máme stejný. auto je koupený 08/2004. díky za rady
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

schomi píše:nevíte někdo jak se sundá celej tapecírung, mám tady dobrý repro se vzáleností uchytů 13cm od sebe(průměr) a v servise mi řekli, že by tam nešli! nevim jestli je to pravda, nebo jenom jestli se jim do toho nechtělo.
Nevíte někdo aspoň parametry repro ze serie, v předu i vzadu? snad máme stejný. auto je koupený 08/2004. díky za rady
I pro Schomiho:
Zkus servisní manuál, tam je snad všechno :lol:
http://chevy.mrmax.dp.ua/EN/documents/K ... tml#T9G0IT
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Uživatelský avatar
schomi
Příspěvky: 183
Registrován: sob led 15, 2005 20:23
Bydliště: Krupka (tj blízko Teplic)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od schomi »

jj, diks neco z toho jsem pochopil, ale furt by mě zajímaly parametry těch reproňů od výroby. :cry:
hroch
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 23, 2005 20:40
Bydliště: Žiar nad Hronom

Příspěvek od hroch »

Ten polkruch ak je z umelej hmoty tak je súčasťou tapacíru, jedinné čo sa dá oddeliť je odkladací priestor. Treba odšrovbovať tri šrouby na spodku a jednu na tiahle od zámku. Potom už len ťahať. Ináč ja tam mám repráky na ktorých je MADE IN CHINA a ak ma pamäť neklame tak je tam napísané 20W. Membrána je z papiera takže žiadna výhra. Nemeral som priemer ale myslím že sa tam 13ky zmestia.
Kalos hatchback 1.2, LPG červená 73L 105000km
hroch
Příspěvky: 36
Registrován: úte srp 23, 2005 20:40
Bydliště: Žiar nad Hronom

Příspěvek od hroch »

Bol som v aute a spomenul som si že treba povoliť ešte jeden šroub čo je v rukoväti. A tiež je dobré ak dáš dole kryt ktorým je zakryté štelovanie zrkadiel. Stačí iba ťahať.
Kalos hatchback 1.2, LPG červená 73L 105000km
Odpovědět

Zpět na „KALOS“