Prave som kupil biele ESPERO 1.5 16V

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
opt_peter

Prave som kupil biele ESPERO 1.5 16V

Příspěvek od opt_peter »

Ahojte priatelia esperaci:)
Takze ak dovolite, rad by som sa tu ohlasil ako novy majitel ESPERA.
po dlhsom uvazovani som sa teda rozhodol ze si zoberiem toto auto, no a nebudem sa tajit, stalo 99 tis.SK a bral som ho z bazaru AUTOALLES BA ma najazdene 102500km, a rok vyroby je 96. je biele v plnej vybave a mne ako uplnemu lajkovy a hlavne malo skusenemu vodicovi sa celkom pozdava. Strasne sa mi paci ze je take priestranne. Je inac bielej farby a ma 15" elektrony ..teda aspon myslim ze su to 15ky :)
Inac ma jemne zahrdzaveney spod vodicovych dveri ale myslim ze to nieje nejaky velky problem.
takze tak nejak.
CHcel by som sa vas tu spytat ci mi neviete linknut cloveka co predava manual od tohto auta. zeby som sa na to pozrel, lebo ako som spominal o autach viem zatial PRD. kazdopadne zatial to vizera dost vpohode no a asi hned po prepise s nim zajdem do servisu aby som sa dozvedel co som vlastne kupil.

Prosim priatelia ak mate nejake rady ako s tymto autom zacat, bol by som vam moc povdacny.

PETER 27 BA/LM
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vitej a casto se zapoj do debaty :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
swatch
Příspěvky: 44
Registrován: pát lis 26, 2004 22:28
Bydliště: Praha 10

Příspěvek od swatch »

Sehnat manuál v knižní vazbě je myslím nemožný úkol.
Daewoo Espero 1,8 MPI 70kw 7 let,plná výbava
Prostě bezva autíčko,jen kdyby mělo sklopné zad. sedadla :-)
Uživatelský avatar
PetrCBR
Příspěvky: 102
Registrován: stř srp 18, 2004 22:22
Bydliště: Roznov pod Radhostem
Kontaktovat uživatele:

Re: Prave som kupil biele ESPERO 1.5 16V

Příspěvek od PetrCBR »

Vitam te mezi nama !

Az budu mit chvili cas, tak ten manual nascanuju (je ovsem otazka, kdy budu mit tu chvili cas :-) ).
Jinak je k dispozici servisni manual a elektroschema (vse co se povedlo posbirat od kluku co jsou tady).

Pokud chces nejaky ten manual, tak mi napis na ICQ a dam ti pristup na FTP, kde to vsechno je.

PS : ICQ# 119119215
Daewoo Espero 2.0MPi, '97 (šmudla)
Kia Cee'd SW 1.6 CVVT, '08 (nový šmudla)
neofun
Příspěvky: 35
Registrován: ned kvě 22, 2005 11:44
Bydliště: BA/LM
Kontaktovat uživatele:

HEH

Příspěvek od neofun »

No tag diky pani za prijemne privytanie a povzbudenie s tym manualom hehe. ok nevadi nejako sa to vsetko snad vyriesi.

teraz si musim auticko v prvom rade prepisat.

petrCBR teda diky .. uz som si ta dal do ICQ tag dufam, ze sa coskoro tam meetneme ;)
biele espero 1.5 16V
goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

vitaj esperak,dobra kupa vela km bez poruchy
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“