Pneumatiky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Jirka Plzen

Pneumatiky

Příspěvek od Jirka Plzen »

Zdravim vsechny Esperaky a zajima mne,jake mate zkusenosti s hlucnosti pneumatik! Mam letni Kleber Viaxer na R14 a zdaji se mi hodne hlucne,zimni Matador mi hluci min!! Co pouzivate,co je mene hlucny,jaky vzorek??
Dika predem za rady a doporuceni! (Espero 2l MPI)
Reklama
 

Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Mno,řekl bych obecně,že ani až tak nezáleží na vzorku,jako na výrobci pneumatik.. Například Continental budou mit gumy s na první pohled podobným vzorkem jako Kleber,ale ty Continentaly nebudou hučet.. Každopadně jestli se jedná o hlučnost a celkovou kvalitu,tak brát gumy od lepších značek.... Toyo, Good Year, Michelin atd.. Ale kvalita a nehlučnost na úkor ceny... ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

sipovy vzor huci viac ako "klasicke" dezeny ;)
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Andy píše:sipovy vzor huci viac ako "klasicke" dezeny ;)
huci jak prase a na Esperu nejak vic. Ted mam to same obuti na Nubire a je to lepsi. Ja kvuli tomu muse prodat supr gumy Pirelly Drago s nima to fakt neslo :(
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

Ono zalezi na podkoli, ja si vsiml ze treba Focus ma vzadu vylepene kobercem ( zatezovym), tak jestli to tam davaj kvuli tomu :?:
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Člověče já mám taky Kleber Viaxer14/185/ 65 a nezdá se mi , že by hučely , hučely vzadu , než jsem vyměnil ložiska , tak gumama to asi nebylo ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

No to je jinej zvuk a jde ze predku, v zadu to nic nedela ale ve predu tu jakoby svisti a i pri zataceni. A to me delaj i ty Bravurisi ale min.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

ja mam tiez sipove BFGoodrich tiez zatial nehucia ale to bude tym ze su uplne nove. Casom sa to urcite zhorsi...
ESPERO 1,5 DOHC16V, elektrony 6.5x15+BFGoodrich 195/50 R15, podvozok WEITEC+SACHS, vrtane kotuce QH, sportovy vyfuk, sportove pedale a cely interier ladeny do modro-ciernej, modre podsvietenie pristrojov, hudba SONY+SINUS LIVE...
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Mal som MATADOR AQUILLA 195/50 R15. Boli super,ale trosku hucali. Mali 1 rok. Teraz mam GOODYEAR EXCELLENCE a je to zmena o 60%. Su este lepsie a tichsie! Nemaju ale smerovy sipovy dezen,ale asymetricky.
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“