Problemy s autoradiem "Pioneer"

Rady, jak co zapojit, jaké jsou nejlepší značky komponentů do auta, co koupit a co ne.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
darek

Problemy s autoradiem "Pioneer"

Příspěvek od darek »

:!: Mam problem. Jsem si poridil autoradio Pioneer. Dal jsem si ho nainstalovat v autoservisu. Prehravac CD, mp3 je OK (vyborny), tuner VkW take Super. Bohuzel, Na MW ticho a na LW jen nejake tresceni a priserne zvuky. Antena jeOK a v servisu rekli, ze autoradio take funguje spravne. Co mam delat?
Reklama
 

Návštěvník

Problemy s autoradiem "Pioneer"

Příspěvek od Návštěvník »

Vyprdni se na to a neřeš to. MW a LW se nedá poslouchat .

Já mám Panasonica s CD a v Praze naladím 3 - 4 stanice v rozsahu MW.
Ale ja jsem napsal nedá se to poslouchat. na VKV rozsahu je stanic víc než
je zdrávo.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Presne tak, na MW bys musel mit special antenu, co vim. A navic v pasmu VKV/FM mas stanic habadej. Nevim proc se tim zabyvas, kdyz mas radio na mp3 ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

fiiha nato si ako prisiel, ze potrebujes special antenu? :shock: To neni pravda MUSI to hrat na hociaku antenu!!! Amplitidova Modulacia nema ziadne extra poziadavky akurat pravda je, ze pokial nepotrebujes nekde v zahranici primat Vas CR nebo neco podobneho (signal sa siri velmi daleko) tak sa ozaj na to vyprdni. Bezne to pocuvat urcite nebudes. Je mozne ze by sa mohlo jednat o poruchu radia... mne na Pio 3500DEH AM,MW ide vramci moznosti ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Speciální anténu nepotřebuješ, jen v některých případech je anténa, která je na voze použita uzpůsobena pro příjem pásma 70 - 150 MHz, v ostatních nevykazuje příslušné vlastosti a může a bohužel většinou má, horší píjem, než anténa bez vestavěného zesilovače.
Takže se může stát, že střední a dlouhé vlny chytneš lépe na kus drátu píchnutej do rádia a vystrčenej z okýnka, než na anténu. Nicméně bych opravdu nepovažoval za mínus, že mi na rádiu nejdou naladit stnice v kilohertzovém pásmu.
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

nebo bez zapojene anteny :P
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Brainman píše:nebo bez zapojene anteny :P
No ony ty plechy fungují jako docela slušná farradayova klec a dovnitř se skoro žádná vlna nedostane.
Ale fakt nevím, proč by někdo chtěl poslouchat AM, leda že by často cestoval do zahraničí, a chtěl poslouchat český rádio i tam, jak již bylo zmíněno.
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Ja ako mam radio na MP3 tak pocuvam rozhlas iba ked sa prepne na dopravne spravy. O AM a MW ani nechyrujem. :roll:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Mam taky pioonera,dal sem si ho tam sám a de v poho...Ale mw sem nezkoušel...Já jen cedka a fm
ax
Příspěvky: 66
Registrován: ned dub 02, 2006 08:39
Bydliště: bratislava

Re: Problemy s autoradiem "Pioneer"

Příspěvek od ax »

A ja ti aj rozumiem ze chces aj ine ako FM uz len koli pocitu,a tiez dobre radio ma mat aspon 3 vlnove rozsahy funkcne ,ink je to šunt ,zeby nostalgia ?
Odpovědět

Zpět na „Auto-hifi“