aerohluk a jiné

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
yarek.t

aerohluk a jiné

Příspěvek od yarek.t »

Zdravím všechny Lanosáky. Kupoval jsem 1,5ku na podzim, mám za sebou zimu a už i pěkný počasí. Ze začátku jsem měl problémy s aerodynamicým hlukem, nejvíc mi dalo zabrat zjistit zdroj hluku. Už je vyhráno, zjistl jsem, že to dělá volná (asi vymačkaná) guma kolem předních oken. Zjistil jsem, že se dá to těsnění jakoby odklopit, no a pod něj jsem nalepil samolepící těsnění, a je vystaráno. Jinak jsem se těšil na lepší počasí, jak si prolezu Lanoska, abych zjistil, co bude potřeba opečovat. Má za sebou 54 tis km, je v provozu od r. 2000 a parkoval venku. Nooo, nic hroznýho jsem zatím nenašel, jen se mi nelíbí zkorodovaný hliník na motoru. Stačil jsem už vyměnit anténu (mech. teleskop) za plastovej pendrek, protože jsem byl línej po každým zastavení ant. zastrkovat, aby mi ji nějakej vůl neulomil, jsem spokojenej. A nakonec jsem mu koupil slušný jetý letní Good Yearky, a opět chvála. To je vše, přeju všem hodně radosti z jejich miláčků a gumový patníky. Yarek
Reklama
 

Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

tak v prvni rade gratuluju :) taky sem cerstvej majitel lanose a pohoda :)

kazdopadne jak moc velkej je ten aerodynamickej hluk? tak pri 130-150 v aute proste slysim foukat okolni vzduch... nevim, jestli je to normalni, nebo jestli se to da nejak zlepsit...
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

som rad ze je tu zasa dalsi spokojny majitel :D
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Mam radu na vas problem, chce to lepsi repro :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Jasně, správná hlasitost rádia dokáže vyléčit rozličný zvuky :lol:
Uživatelský avatar
smidra
Příspěvky: 103
Registrován: úte dub 12, 2005 21:27
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smidra »

hele a kdyz si koupim dost velky repraky, vymeni mi to volej a vopravi klimatizaci? ja abych zbytecne neinvestoval... :D
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Co oči nevidí, srdce nebolí :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

a usi neslisi.... :lol: Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Re: aerohluk a jiné

Příspěvek od Akri »

yarek.t píše:Zdravím všechny Lanosáky. Kupoval jsem 1,5ku na podzim, mám za sebou zimu a už i pěkný počasí. Ze začátku jsem měl problémy s aerodynamicým hlukem, nejvíc mi dalo zabrat zjistit zdroj hluku. Už je vyhráno, zjistl jsem, že to dělá volná (asi vymačkaná) guma kolem předních oken. Zjistil jsem, že se dá to těsnění jakoby odklopit, no a pod něj jsem nalepil samolepící těsnění, a je vystaráno. Jinak jsem se těšil na lepší počasí, jak si prolezu Lanoska, abych zjistil, co bude potřeba opečovat. Má za sebou 54 tis km, je v provozu od r. 2000 a parkoval venku. Nooo, nic hroznýho jsem zatím nenašel, jen se mi nelíbí zkorodovaný hliník na motoru. Stačil jsem už vyměnit anténu (mech. teleskop) za plastovej pendrek, protože jsem byl línej po každým zastavení ant. zastrkovat, aby mi ji nějakej vůl neulomil, jsem spokojenej. A nakonec jsem mu koupil slušný jetý letní Good Yearky, a opět chvála. To je vše, přeju všem hodně radosti z jejich miláčků a gumový patníky. Yarek
ten hlinik je zoxidovany, je to nejvic od soli a ze silnice z tech sracek, tomu se nevyhnes a hlavne to neres ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „LANOS“