Lanosy na zraze v DS 23.4.2005

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Lanosy na zraze v DS 23.4.2005

Příspěvek od mazesk »

tak, konecne som sa dostal k napisaniu tohoto prispevku...

v sobotu 23.4. som bol na zraze v DS (ale na kamosovom aute) neviem, ci tam bol niekto od nas z fora, takze pripajam par info:

bol to 1. zraz, ktory robil novy klub - cartridge, namiesto flywings, da sa povedat, ze uspokojivo, na to, ze to bol ich 1. zraz... chybicky sa nasli..
aut bolo vela (roznych :D ) ale najzaujimavejsie boli lanosy a nexia a jedno tico... to som nefotil :oops:

odkaz na fotky je tu:
http://fotky.azet.sk/album.phtml?i9=af2 ... &al=445571
heslo je "mazesk"

zamazal som znacky, predsa len... keby nieco... :?
boli tam 3 lanosy, jeden je uz znami z BA autosalonu (strieborny DS), biely lanos som videl 1x v zivote (tiez DS), vedla neho tico s pridavnymi svetlometmi :lol: a treti, zeleny lanos bol z okolia BA...
tmavomodra nexia je z NR
co sa mi nepacilo na striebornom lanose, je tuzerske kridlo, ktore sa tam vobec ale vobec nehodi... dufam, ze mi date za pravdu.. :D ostatne schvalujem, ked bude mat predny a zadny naraznik, bude to k svetu :lol: (s majitelom som sa nerozpraval,ale mam na neho kontakt)
biely lanos mal urobeny hlavne ten zadok, co som prekvapeny... posudte sami (je iba 1 fotka)
zeleny lanos je clenom nasho fora (ma uplne super manzelku, ktora ho podporuje v tuningu, spolu vyberali kolesa, schvaluje mu kazdu jeho cinnost, vsetko co tam kupi, rozumie sa tuningu, zdravim :lol: ) auticko ma pekne porobene, pracuje sa na nom, je to vidno... -i
nexia beha po NR, takze to nemusim...

tak okomentujte, ohodnotte, co si myslite...
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Reklama
 

Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Mno, já bych řek, že ten stříbrnej Lanos je ukázkou toho jak se dá tuningem auto dodrbat :? Ten zadní spojler bych bral na nějaké formuli, která jezdí okruhy a má to na ní nějakej význam. Vzhledově je to jak pěst na oko a nemyslím si, že by tam k něčemu praktickýmu byl. Další věc je ta jeho černá kapota, to mi zase přijde jak kdyby to naboural a měl to natřený jen základovkou :D Ten Lanos by se mi líbil, pokud by byl tak jak má vypadat.........stříbrnej sedan a dost ;) Na tom bílým Lanosu mě zaujaly ty hodně drobný příčky v kolech 8)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Jo a na tom zeleným se mi líbí, že je špinavej tak jako ten můj. Asi budou bratia :lol: :mrgreen:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No, ten to ale pekne doj**al :oops: :cry: A povedz mu nech neopakuje s mojimi kolesami :lol: To kridlo zadne uuuplne "TUZING" sorry :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Lanos2
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 26, 2005 08:35

Příspěvek od Lanos2 »

Mareman píše:Jo a na tom zeleným se mi líbí, že je špinavej tak jako ten můj. Asi budou bratia :lol: :mrgreen:
nemali sme vobec v plane ist do arealu autom, ale kedze sme nemali kde parkovat, tak nam nic ine ani neostalo.Slubujem, ze ked pojdeme na dalsi zraz, budeme mat auticko uz umyte a nalestene... :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Lanos2 píše:
Mareman píše:Jo a na tom zeleným se mi líbí, že je špinavej tak jako ten můj. Asi budou bratia :lol: :mrgreen:
nemali sme vobec v plane ist do arealu autom, ale kedze sme nemali kde parkovat, tak nam nic ine ani neostalo.Slubujem, ze ked pojdeme na dalsi zraz, budeme mat auticko uz umyte a nalestene... :)
Ááá potrefená husa se ozvala :lol: Já mám stejnou barvu a můžu říct, že poslední dvě umývání dopadly tak, že den na to začalo pršet a po projetí Brnem jsem mohl umejvat znovu :mrgreen: :twisted: Takže je ti odpuštěno :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Lanos2
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 26, 2005 08:35

Příspěvek od Lanos2 »

Mareman píše:
Lanos2 píše:
Mareman píše:Jo a na tom zeleným se mi líbí, že je špinavej tak jako ten můj. Asi budou bratia :lol: :mrgreen:
nemali sme vobec v plane ist do arealu autom, ale kedze sme nemali kde parkovat, tak nam nic ine ani neostalo.Slubujem, ze ked pojdeme na dalsi zraz, budeme mat auticko uz umyte a nalestene... :)
Ááá potrefená husa se ozvala :lol: Já mám stejnou barvu a můžu říct, že poslední dvě umývání dopadly tak, že den na to začalo pršet a po projetí Brnem jsem mohl umejvat znovu :mrgreen: :twisted: Takže je ti odpuštěno :lol:
Že som sa vôbec ozvala, však ? :D
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Lanos2 píše:
Mareman píše:
Lanos2 píše: nemali sme vobec v plane ist do arealu autom, ale kedze sme nemali kde parkovat, tak nam nic ine ani neostalo.Slubujem, ze ked pojdeme na dalsi zraz, budeme mat auticko uz umyte a nalestene... :)
Ááá potrefená husa se ozvala :lol: Já mám stejnou barvu a můžu říct, že poslední dvě umývání dopadly tak, že den na to začalo pršet a po projetí Brnem jsem mohl umejvat znovu :mrgreen: :twisted: Takže je ti odpuštěno :lol:
Že som sa vôbec ozvala, však ? :D
Tak tak :lol: :mrgreen: :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Lanos2
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 26, 2005 08:35

Příspěvek od Lanos2 »

Mareman píše:
Lanos2 píše:
Mareman píše: Ááá potrefená husa se ozvala :lol: Já mám stejnou barvu a můžu říct, že poslední dvě umývání dopadly tak, že den na to začalo pršet a po projetí Brnem jsem mohl umejvat znovu :mrgreen: :twisted: Takže je ti odpuštěno :lol:
Že som sa vôbec ozvala, však ? :D
Tak tak :lol: :mrgreen: :lol:
Tak vďaka... :)
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

no mne sa paci mozno trochu ta modra nexia ale nic viac. aj ten biely Lanos je grc. snad majitel urobi nieco so zadnou SPZ a hlavne kolesami a to kridlo akoby malo sklon dozadu, z prednych blatnikov odstranene smerovky US version, no nic... no comment, staci.
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Lanos2 píše:
Mareman píše:
Lanos2 píše: Že som sa vôbec ozvala, však ? :D
Tak tak :lol: :mrgreen: :lol:
Tak vďaka... :)
Nic ve zlým? ;) Jinak vítej v Daewoo fóru 8)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Lanos2
Příspěvky: 13
Registrován: úte dub 26, 2005 08:35

Příspěvek od Lanos2 »

Mareman píše:
Lanos2 píše:
Mareman píše: Tak tak :lol: :mrgreen: :lol:
Tak vďaka... :)
Nic ve zlým? ;) Jinak vítej v Daewoo fóru 8)
To je o.k. Ďakujem za privítanie... :)
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

Lanos2 píše:nemali sme vobec v plane ist do arealu autom, ale kedze sme nemali kde parkovat, tak nam nic ine ani neostalo.Slubujem, ze ked pojdeme na dalsi zraz, budeme mat auticko uz umyte a nalestene... :)
tak ta opatovne vitam :lol: :lol:
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
mazesk
Příspěvky: 349
Registrován: pát bře 05, 2004 11:14
Bydliště: nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mazesk »

hovorim, to kridlo na striebornom lanose je vazna vec... nieco by s tym mal robit! :lol: :lol: :lol:

su veci, ktore sa na auto nehodia... ;)
Obrázek

lanos 1,5; hatchback 5D; bez výbavy :-)

(stale som tu s vami, aj ked uz velim francuzovi :) )
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Lanos2 píše:Že som sa vôbec ozvala, však ? :D
To je Lanoska??? :shock:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Srazy“