Autoradio v Leganze.

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Autoradio v Leganze.

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Autoradio mame original Daewoo,s ovladanim CD menica. Je celkom dobre,len mi vadi ze nema RDS ani dopravne informacie a ma maly vykon 4x35W.
Budem ho zrejme menit za nieco znackove a lepsie.
Moja otazka:
Zda sa mi,ze toto original radio je nejake vacsie ako klasicke radia,v Nexii sa mi zdalo byt mensie a bez problemov som ho vymenil bez upravy za terajsi Kenwood. Da sa aj origos radio z Leganzy vybrat a vymenit za klasicke radio s DIN rozmerom do povodnej sachty,alebo je potrebny nejaky specialny medzikus? Pasuje tam bez problemov? Aku ma original radio Daewoo koncovku? Existuje redukcia Daewoo Leganza autoradio na klasicky ISO konektor? Kupovali ste ho uz niekto,alebo musim cvakat kable?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ozaj,Petre alebo ostatni kluci,ako sa vybera z Leganzy original radio? Z Nexie som vybral,priblizny postup viem. Ale nechcem poskodit ten krasny drevodekor na pristrojovke v Leganze. Ako teda postupovat?
phalanx
Příspěvky: 247
Registrován: úte pro 07, 2004 22:41
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od phalanx »

Ten krasny drevodekor drzi len na zarazkach, takze sa len trochu podpaci sirokym srobovakom (najlepsie zdola) a potom to len cele opatrne odtiahneš. Potom to rádio drží celé na 2 šróbikoch. Byt tak zlodej tak je to otazka 10 sekund :-)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Dik. A s tou velkostou radia je to ako? Pasuju tam bez upravy akekolvek ine znackove radia dostupne na trhu? Kupim asi znova Kenwood,mam ho aj v Nexii.
Uživatelský avatar
martin
Příspěvky: 240
Registrován: čtv bře 18, 2004 20:38
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od martin »

jj jde tam jakekoliv radio
Lanos SE 1.5l 63kw, výfuk Remus,Green kit, posilovač, 2xAirbag,Tlumiče Cobra Rally,Pružiny Enzo -40mm,15" Alutec Zero+195/50 Kumho Ecsta Supra, střešní okno,rozpěrka tlumičů
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

A aky CD menic dokaze ovladat original autoradio Daewoo? Koncovka kabla ktory ide z radia do kufra je akysi 7 kolik po obvode koncovky a 1 kolik v prostriedku koncovky. Udajne len original Daewoo menic alebo aj Philips? Ked bude kabel aj konektor na nejakom CD menici rovnaky,znamena to 100% pravdepodobnost,ze bude fungovat? Alebo radsej mam kupit novy set radio+CD menic znackovy a radio Daewoo zahodit do kosa?
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Jo rádio tam pasuje jakékoliv redukční kabel je stejný pro všechny modely Daewoo po roce 97 a s tím changerem to musíš vyzkoušet nejlepší je podle té zásuvky když bude stejná je pravděpodbné že to bude umět ovládat ;)
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Ktora ceska firma ma v ponuke redukcny kabel ISO-DAEWOO? Zaslu mi ho aj na dobierku?
zoltan13

Příspěvek od zoltan13 »

Ten konekor neviem ci sa ti podari zohnat. Nepocul som este o nom. Ja som cvikal kabliky. Problem je ale s uchytenim kosa radia v pristrojovke. Nie su tam ziedne normalne miesta na upevnenie.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

Jo seženeš ho my ho kupujem v praze na bohdalci,ale už od včera přemýšlým jak se ta firma jmenuje.-Jo :idea: STUALARM
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

palikx píše:Jo seženeš ho my ho kupujem v praze na bohdalci,ale už od včera přemýšlým jak se ta firma jmenuje.-Jo :idea: STUALARM
Tak Palino,ak mas nejake zvysne peniaze,kup mi to tam u Vas a v sobotu v Miloviciach to od Teba kupim. Pomohol by si mi! U nas je s tym problem. :cry:
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Tak dnes som trosku vylepsil Leganzu,namiesto original zadnych repro Daewoo som osadil ovaly 6x9" HERTZ DCX690. Je to poriadna zmena,su super a vosli tam bez uprav s povodnym plato aj original mriezkou.
Cez tyzden budem montovat este dopredu komponentne 2-cestne repro HERTZ DSK165 a dodatocne este vymenim radio za KENWOOD KRC-694Y + CD menic KDC-C719MP. A bude to super posluch!
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Ten kabel musíš koupit v každém auto shopu kde se zabývají rádii a nebo elektrikou je to naprosto běžné a na většinu aut je něco takového potřeba a s tím kastlíkem je tam potřeba speciální s takovejma bočníma výstupkama ;)
Uživatelský avatar
Brainman
Příspěvky: 1393
Registrován: sob led 29, 2005 10:01
Bydliště: Seletice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brainman »

palikx píše:Jo seženeš ho my ho kupujem v praze na bohdalci,ale už od včera přemýšlým jak se ta firma jmenuje.-Jo :idea: STUALARM
Nemaj nemaj ( nebo nemeli) :D jestli je stejnej jako na Nubiru tak tam ho nemeli, ja ho sehnal v Hostivari v nejakem autohifi. Ve Stualarmu na to ten chlap koukal jak blazen ze to este nevidel ( no taky bych tomu neveril kdyby se mi to nestalo) a ze se omlouva ze se vytahujou ze maji vsechno.
Renault Scenic RXi 2.0 IDE 16V 104kW Obrázek Daewoo Matiz I CD LPG
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

ten ISO konektor jsem tu už několikrát nabízel , mám navíc jeden kus , beru ho sebou do Milovic ..........
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „LEGANZA“