Kola

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Lucka

Kola

Příspěvek od Lucka »

Ahoj, mám na všechny prosbu, dívala jsem se do velkého TP a chtěla bych si pořídit elektrony a pneumatiky vybráno mám ale pořád přemýslím jak by se to dalo udělat legálně abych mohla mít 15 a ne ty 14 co jsou v techničáku ( je tam 185/60 R14 - 5.5x14 a nebo 6x14) - ET bohužel nevím to tam napsané není.Neporadíte mi co stím??Díky Lucka
Reklama
 

goror
Příspěvky: 587
Registrován: čtv úno 03, 2005 13:06
Bydliště: kezmarok

Příspěvek od goror »

to ET mas vyrazene na diskoch staci len dobre popozerat,
s tymi 15 pal. by si nemala mat problem ,mozno len na stk ak to kontroluju ved potom tam daj naspat 14 pal.
Espero 1,5 16v 74kw DOHC,tmavo modra met.,kridlo, folie, elektrony 7*15 Bravury 195/50R15 ET 27,
sportovy filter+vyfuk,chiptuning,podvozok gsi+kayaba
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Ja ma ET38 a ide to ;) A musi to tam byt uvedene. U vas za 10Kc kolok nie je problem prihlasit 15" disky ak mas doklad ze su na vozidlo testovane. TUV napriklad.

Tak a mame tu aj lanosacku uz :lol: ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Lucka
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 19, 2005 13:45

Příspěvek od Lucka »

Děkuji, teď jde ještě o to, abych ten volat s 15ti palcovými koly utáhla když nemám posilovač řízení? Zase takové Rambo nejsem :?
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

VITAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAJ

Příspěvek od eMKa Slovensko »

tak ta najskor privitam medzi nami LANOSAKMI - vitaj prva LANOSACKA :lol: :lol:

no na mieste asi tausie (treba zacat troska posilovat - ale nie ako ja) :D
ale ako nahle sa hybes tak by to nemalo byt az take hrozne. ale osobne som to este neskusal
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

Blue Lanos píše:Ja ma ET38 a ide to ;) A musi to tam byt uvedene. U vas za 10Kc kolok nie je problem prihlasit 15" disky ak mas doklad ze su na vozidlo testovane. TUV napriklad.

Tak a mame tu aj lanosacku uz :lol: ;)
Presne tak, jen bych si radsi predem overil, ze k tomu prodejce certfikat o schvaleni pro Lanose opravdu da.
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

No ja certif mam ale zatial mi je na sve veci :? Ale pevne dufam, ze EU a jej predpisy budu platit uz aj u nas konecne a potom ich uz snad zapisem.
V CZ by problem nemal byt petrm to zvaldol ako som uz spominal za 10Kc kolek co si mylsim, ze je super poplatok :lol:
No inak bez posilovace to bude celkom makacka... a na holku :oops:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Lucka
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 19, 2005 13:45

Příspěvek od Lucka »

No tak teď nevím jestli si je mám koupit a nebo raději jít do těch 14', abych si to neobjednala a pak nebyla zklamaná z toho, že to fyzicky nezvládnu.Když jsem to auto v roce 98 prodávalo se buď s posilovačem a nebo s klimatizací a já trouba jsem si vzala toho s klimatizací to jsem ale netušila, že mi to bude dělat problémy s elektronama tak co teď??? :roll:
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

urcite tam nemas posilovac? :oops: hmhm je to divne, ze by dali do auta AC a nedali posilovak... Ja ta nechcem presviedcat ze tam je len sa mi to zda divne a tusim som o takejto kombinacii este ani nepocul. A to som si myslel, ze uz som vsetky varianty videl Obrázek
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Nuz k tomu toceniu za jazdy to nepoznas ale pri parkovani by som to nechcel tocit rucne.
15" vyzeraju suprovo Obrázek

ale najlepsie by bolo si to skusit na nejakom podobnom aute. Ale zase nie na dieselaku kde vazi motor tonu :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Lucka
Příspěvky: 16
Registrován: úte dub 19, 2005 13:45

Příspěvek od Lucka »

Jo jo, krásný krásný taky by se mi to líbilo mám i vybráno tak teď jen se rozmyslet jak a co.
Uživatelský avatar
petrm
Příspěvky: 2945
Registrován: ned zář 28, 2003 19:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petrm »

Blu ve středu sem měl takový auto na heveru červenej 3D na 13" elektronech a bez serva a s klimou taky řikám vražedná kombinace docela nářez možná bych to na 15 bez serva taky nedával jelikož vždycky najíždím se svým anebo parkuju a pak se divím jak jde volant ostatním lehce . Jinak Lanos bez serva je docela těžkej na parkování při jízdě to moc nepoznáš ;)
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

a boli to "len" 13ky :roll: No Lucka bude muset zacit posilovat alebo domontovat power steering :lol:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Lucka píše:No tak teď nevím jestli si je mám koupit a nebo raději jít do těch 14', abych si to neobjednala a pak nebyla zklamaná z toho, že to fyzicky nezvládnu.Když jsem to auto v roce 98 prodávalo se buď s posilovačem a nebo s klimatizací a já trouba jsem si vzala toho s klimatizací to jsem ale netušila, že mi to bude dělat problémy s elektronama tak co teď??? :roll:
Ja ti pomuzu tocit :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Akri píše:
Lucka píše:No tak teď nevím jestli si je mám koupit a nebo raději jít do těch 14', abych si to neobjednala a pak nebyla zklamaná z toho, že to fyzicky nezvládnu.Když jsem to auto v roce 98 prodávalo se buď s posilovačem a nebo s klimatizací a já trouba jsem si vzala toho s klimatizací to jsem ale netušila, že mi to bude dělat problémy s elektronama tak co teď??? :roll:
Ja ti pomuzu tocit :D
Proč já mám pocit, že kdybych já neměl sefvo, tak by mi Akri pomoc nenabídl :mrgreen: :lol:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Odpovědět

Zpět na „LANOS“