Jak dát fotku do fóra?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Vojta

Jak dát fotku do fóra?

Příspěvek od Vojta »

Nejsem počítačový odborník a tak si nevím rady. Chtěl bych si do fóra ke svému jménu taky fotku Matýska, ale bere to jen max. 6 kb. Mě se podařilo fotku minimalizovat na 7,7 kb. Nevím, jak to zmenšit. Fotky v počítači ukládám buďto do Camedia master, nebo do Piccaso 2 (toho jsem si teď stáhl z internetu). Ale víc je minimalizovat nedokážu. Jak to kluci děláte?
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

posli mi ji na mail a ja ti ji sem pridam ;)

milosh@nexiaclub.com

Jinak kdyz je vetsi, musel bys ji nekam dat na web a sem dat jen odkaz na ten soubor kde je nahrany 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Vojto, fotky upravuji v Irfanviev (stáhneš na www.slunecnice.cz) Stáhl jsem si Picasu 1 a ta se mi hrabala 0,5 hodiny na disku, tak jsem to nevydržel a ukončil jsem to a vše od Picasy vymazal. Dodnes mám ještě její soubory v PC. Nesnáším software, který dělá něco a já nevím co. Nejraději mám software který se neinstaluje, jen kopíruje např. Salamander(souborový manažer typu norton- doporučuji), nebo scribe jednoduchý poštovní klient pro jeden účet s možností náhledu a mazání přímo na serveru - také doporučuji. :D
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

no ani mne sem nejde pridat fotka pod meno.Aj som dodrzal tie podmienky a nic.........mozem aj poslat na mail?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

VSEM Z VAS KOMU NEJDE FOTKA PRIDAT, NAPISTE NICK JAKY MATE TADY NA FORU A POSLETE NA MILOSH@NEXIACLUB.COM
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Dede
Příspěvky: 314
Registrován: ned úno 27, 2005 15:22
Bydliště: Košice

Příspěvek od Dede »

...ja som si dal foto na tuningklub.sk a odtial dal len url a teraz mi ju zobralo. Milosh poslal som ti majla tak ho mozes vymazat
DAEWOO NEXIA DOHC 1996- moje 1. osobné motorové vozidlo
CITROEN C4 Seduction 2010
Hyundai SANTA FE -T 2,4 16V 2006
Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

Diki Milosh.....uz ju tam mam v plnej krase. :D
gadzo
Příspěvky: 131
Registrován: sob kvě 28, 2005 16:42
Bydliště: BA

Příspěvek od gadzo »

Milosh dík. ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Jak by se vam libila tato uprava fora, aby sly obrazky pridavat rovnou z disku?

http://www.phpbb.cz/modules.php?name=Fo ... pic&t=7364
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

milosh píše:Jak by se vam libila tato uprava fora, aby sly obrazky pridavat rovnou z disku?

http://www.phpbb.cz/modules.php?name=Fo ... pic&t=7364
To by bylo super...porad nejak nechapu jak vlozit obrazek do prispevku...aby to nebyl odkaz ale jen obrazek... :cry:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Goose píše:
milosh píše:Jak by se vam libila tato uprava fora, aby sly obrazky pridavat rovnou z disku?

http://www.phpbb.cz/modules.php?name=Fo ... pic&t=7364
To by bylo super...porad nejak nechapu jak vlozit obrazek do prispevku...aby to nebyl odkaz ale jen obrazek... :cry:
No tady z mistni galerie to jinak nejde, ale pres ten novy mod by byla i videt a navic se to nahrava na jinej server takze tento by to nezatezovalo 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Hele ja tomu vubec nerozumim a tak se musim jeste zeptat jak to,ze to nekterym jde vlozit obrazek do prispevku a pod nej napisou treba text...nejak mi to neleze do hlavy...a jak by bylo teda nove udelane forum tak to by tam byla kolonka vlozit obrazek a tam bych mel na vyber ze sveho disku???
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Goose píše:Hele ja tomu vubec nerozumim a tak se musim jeste zeptat jak to,ze to nekterym jde vlozit obrazek do prispevku a pod nej napisou treba text...nejak mi to neleze do hlavy...a jak by bylo teda nove udelane forum tak to by tam byla kolonka vlozit obrazek a tam bych mel na vyber ze sveho disku???
takto - http://ukazto.com/?img=ukaztomod21.jpg
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak to by bylo super...ted uz tomu zacinam rozumet... :lol: :lol: :lol: no ja jsem jedine pro... ;) ;) ;)
Cross
Příspěvky: 406
Registrován: čtv čer 02, 2005 20:38
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Cross »

Taky jsem pro. Hodně velké usnadnění. -i
Daewoo Nubira Wagon, 2,0
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“