Epica 2.0 Diesel

Nový model

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Odpovědět
Methos
Příspěvky: 1
Registrován: čtv úno 22, 2024 08:44

Epica 2.0 Diesel

Příspěvek od Methos »

Ahojte, vidím že tu dlhšie nikto nenapísal, no ak tak sa skúsim opýtať.

Prejdem rovno k veci, mám problém s dverami, neotvárajú zámky. Stlačím tlačidlo na kľúči pre otvorenie dverí, zámky cvaknú akože sa dvere otvorili a alarm sa vypne ale zamky vo dverách zostávajú zatvorené, prv mi to urobili vodičové dvere, tam si musím po otvorení tlačidlom otvoriť aj fyzicky kľúčom, teraz mi to robia trojo dvere zo 4. zadné pravé dvere ešte otvárajú ako treba. Zámky sa neotvárajú ani keď auto zavriem a otváram z vnútra riadiacim panelom vodičových dverí. Musím ich otvoriť ručne na dverách.

Vie mi tu niekto poradiť čo s tým asi je? Plánujem to v lete alebo na kar keď bude teplejšie otvoriť. No mám obavy o tapacír, že už ho nedám naspäť do pôvodného stavu.. na predošlom aute ale úplne inej značky bol tento problém ale tam to bola choroba auta, ale nejak táto obava vo mne zodtala. Odvtedy som otváral dvere aj na škodovke atď a všetko v pohode..

Ďakujem vopred za každú radu a postreh.
Martin
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3602
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Epica 2.0 Diesel

Příspěvek od conpet »

Pokud vyloučíš úbytek napětí na motorech zámku ( přechodové odpory v konektorech ) tak to vypadá na mechanickou závadu. Stejně to budeš muset rozdělat a podívat se tam co se tam při odemykání děje .
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Odpovědět

Zpět na „EPICA“