Koupili by jste si dnes Kalose ?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Samozřejmě vím i co je Aveo ale když se tady nic neděje tak si říkám, co ostatní Daewaa ? Jen tak popíjím mléko starců a procházím inzerci no a tak jsem třeba narazil na toto ale já dopředu říkám, že bych si toho Kalose koupil znova . Jsou pryč doby kdy jsem jako malej kluk chodil do školy pět kilometrů lesem. Dneska u nás ? Zastávka poslední zastávka autobusu asi půl km. a když nejede autobus tak děti snad ani nejdou do školy !!! Zpět k Daewů .Jinak trochu zavrže když se nejede úplně v rovině ale jinak jezdí a doufám, že s tímle už dojezdím . Dnes jsou jiné technologie a jiné oleje a tak auto dvěstě i víc není vyjímka. Víte měl jsem jak víte Espace šesti válec 3 litr a v roce 2003 byly jako mrazy až k té dvacítce no a já stál venku a motor zamrzl. Ne natvrdo ale potom mě začalo zlobit těsnění pod hlavou. No a když ho měnili /byl jsem u toho/ a ptal jsem se automechanika jak vypadá a co ještě najede. No a on my řekl, že těch dvěstě ještě vydrží /měl najeto asi 230 /. Celý příspěvek má být na téma Daewoo. Líbí se mi slogan Peti :
Sme DAEWOO-CHEVY , Sme légia , Neodpúštame , Nezabúdame , Očakávajte nás
Jinak tohle je inzerát na Hyperinzerci.
Daewoo - Více než 2,5 milionu vozů
Reklama
http://www.autoscout24.cz/

Auta z Německa. dalších evropských zemí.
Zdarma APP
·
Jednoduché zpracování
Hlavně ať nám jezdí a nezlobí !!!!!
Vl.
Reklama
 

Utmir
Příspěvky: 21
Registrován: pát čer 29, 2018 19:56

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od Utmir »

Na tomto fore skapal pes
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od milosh »

Já bych si starší daewoo nekoupil, bezpečnost je pro mě na 1 místě a to tato auta nemají ani omylem.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od Slam »

Žádné auto není (dokonale) bezpečné a je naivní se spoléhat na to, že když má třeba 5* v nějakém testu, tak mohu jezdit jako čuně a auto to za mě vyřeší.
Bezpečnost na silnici je především o pozornosti, ohleduplnosti a předvídavosti, ne o hvězdičkách.
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od kesko »

Slam píše:Žádné auto není (dokonale) bezpečné a je naivní se spoléhat na to, že když má třeba 5* v nějakém testu, tak mohu jezdit jako čuně a auto to za mě vyřeší.
Bezpečnost na silnici je především o pozornosti, ohleduplnosti a předvídavosti, ne o hvězdičkách.
AMEN , len je veľká škoda že sa tá ohľaduplnosť nielen z ciest, ale aj zo správania ľudí celkovo, vytráca .
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od Topol-1 »

kesko píše:
Slam píše:Žádné auto není (dokonale) bezpečné a je naivní se spoléhat na to, že když má třeba 5* v nějakém testu, tak mohu jezdit jako čuně a auto to za mě vyřeší.
Bezpečnost na silnici je především o pozornosti, ohleduplnosti a předvídavosti, ne o hvězdičkách.
AMEN , len je veľká škoda že sa tá ohľaduplnosť nielen z ciest, ale aj zo správania ľudí celkovo, vytráca .
Pěkný den.
Víte někdy jsem i používal slogan Maxima Gorkého "Člověk to zní hrdě!" ale už si to snad ani nemyslím.
Nebudu dlouze filozofovat ale to je otázka systému a není to žádná nová situace. Třeba si projděte některá díla třeba "Karla Čapka ale i jiných". Nebo na YouTube uváděný projev prezidenta Zemana .Jako Zemana nemusím i když je v současnosti asi nejlepší. https://www.youtube.com/watch?v=KfVlMrExyIw
Mluvil hezky ale proč neuvedl, že Hitlera vyzbrojila a podporovala Amerika a nebo, že i náš Tomáš Baťa měl od Hitlera vyznamenání které "hrdě" nosil !!!
Nic radši končím. To opravdu patří jinam ale jen k tomu chování lidí !?!?!
Tak radši k tomu Kalosovi .Dneska jsem se vracel s Jablonce nad Nisou a už před Bílým Kostelem se na mě tlačil "Ford" .Kdo to zná tak jsou tam do kopce serpentýny pomalu jak dálnice.Dva pruhy dolu a dva pruhy nahoru oddělené svodidlama a keři.No a protože jsme byli tam samy a on začal předjíždět tak jsem taky přidal.Neomezoval jsem ho každý měl svuj pruh. No a neoředjel i když by mu to jelo rychleji tak mohl ale naopak jsem mu ujížděl a až na rovině nahoře jsem ho nechal jet.
Jinak nebudu psát rychlost protože by jste řekli, že kecám. Tahle 1.4 16 v. má totiš poměr výkon a váha kterej by mu hodně aut mohlo závidět ! Nejezdím tak pořád ale občas když je místo a nikdo se neplete tak si to zkusím !
Tak ať nám jezdí a nezlobí !!!
PS: UF UF UF to jsem zase napsal "román !"
Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3597
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od conpet »

Přijde fotka od policie :?: :lol: čevený Kalos do kopce 150. Na úřadě řeknou dejte si překalibrovat radar , nějak Vám to blbne :lol: :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Koupili by jste si dnes Kalose ?

Příspěvek od Topol-1 »

conpet píše:Přijde fotka od policie :?: :lol: čevený Kalos do kopce 150. Na úřadě řeknou dejte si překalibrovat radar , nějak Vám to blbne :lol: :lol:
Pěkný den.
Teda Péťo nebyl jsi v tom Fordu? I když 150 to nebylo oni ty serpentýny i když jsou dlouhý a docela i naklopený tak jsem si i říkal nestálo by to za to vletět do lesa ! Taky to stoupání je kolem těch 30°.
On taky kdyby se mi dobu nelepil na zadek tak bych ho i nechal. Ale to víš my mladý kluci jdem na první sešlápnutí když nás někdo dráždí :lol:
No hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Odpovědět

Zpět na „KALOS“