Ozivenie temy Palubny pocitac

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Ozivenie temy Palubny pocitac

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Mne palubak priviezol kolega Matizak Ondras priamo od vyrobcu z Opole. Na SK ani v CZ sa takato verzia,ktora ma vyrovnanu cenu aj kvalitu neda zohnat. My sme planovali s Ondrasom to k nam dovazat,ale mame obaja svoju pracu a nemali by sme na to cas. Nikto tu nic podobne neponuka!
Ja som Ondrasovi zadal svoju poziadavku a o 2 tyzdne som ho uz mal! Takze NO problem. Kazdy kto ho chce a nasetri ho moze takto mat. Ja som frajer,lebo ho mam v Nexii urcite jediny na SK!
Co nie je jasne,pytajte sa.
Reklama
 

Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Dotaz: Kolik to stálo a nemáš někde nějaké foto, jak to v tom autě vyzerá?
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Vzhladom na to,ze Ondras mi to priviezol na Slovensko a cestoval kvoli mne preto do PL,stalo ma to 9000 Sk. Inac to stoji okolo 580 Zl. Foto nemam,tohto roku si chcem kupit digi-fotak. Umiestnil som to bez vrtania a lepenia pod radio do odkladacieho priestora oproti riadiacej pake. Voslo to tam ako original... Pripojene to mam k RJ v interieri vozidla aby som nemusel tahat kable do motoroveho priestoru. Ale treba pozriet stranku polskeho vyrobcu www.kel.mtl.pl
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak cena celkem dobrá, až budu mít někdy cestu do Polska ...
Uživatelský avatar
Radoslav Hološka
Příspěvky: 856
Registrován: sob kvě 08, 2004 09:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Radoslav Hološka »

Litre ukazuje,ale mu musis zadat,kolko si dotankoval. Kto ale tankuje vzdy plnu,najprv mu zada objem plnej nadrze a pri dotankovani doplna mu staci zadat,ze sa dotankovalo. Cena je celkom dobra,palubak napr. do Felicie stoji okolo 6200 Sk. Roboty s tym vobec nie je vela,vyzera to najprv zlozito tak ako vsetko ostatne. V servise mi to nevedeli zapojit,lebo trvali na svojom,ze kabel k rychlostnemu cidlu je urcitej farby. Zapojili a neslo to. Ja som si to spolu s jednym manikom co montuje taxametre prepojil ako sme si mysleli a ide to! Vedu od toho spolu 4 kable - plus,minus,rychlostny senzor a vstrekovac. Robota tak na 15 minut,uz ale dokonala robota s poskryvanim kablov pod koberec,zaizolovanie atd. Potom uz len nakalibrovat pocet vstrekov a vzdialenost a funguje presne.
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Už jsem si ho chtěl i vyrobit, ale zatím jsem na to neměl čas. Já vlastně ani vůbec neznám princip činnosti takového PP.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Chci ho taky !!!!

Naky blizsi info - fotky, montage? :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Nenašel někdo někde odkaz, jak palubní počítač funguje? Resp. co je vstupem pro počítání spotřeby apod. Když budu mít někdy chvilku času, tak bych si ho zkonstruoval, aspoň pokusně, ale potřeboval bych se od něčeho odpíchnout.
I když při současným vytížení budu mít čas tak nejdřív za rok :?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Habron píše:Nenašel někdo někde odkaz, jak palubní počítač funguje? Resp. co je vstupem pro počítání spotřeby apod. Když budu mít někdy chvilku času, tak bych si ho zkonstruoval, aspoň pokusně, ale potřeboval bych se od něčeho odpíchnout.
I když při současným vytížení budu mít čas tak nejdřív za rok :?
Nez neco konstruovat, to bych se na to vy... :lol: a koupil rovnou tento. Pokud stoji v prepoctu tech 3000kč pokud dobre pocitam, tak to by slo ;)

Obrázek

Obrázek

- Okamžitá spotřeba
- Zbývající palivo
- Dojezd
- Průměrná spotřeba
- Průměrná rychlost
- Spálené palivo
- Čas jízdy
- Servisní intervaly
- Otáčky motoru
- Údaje týkající se konkrétní cesty jako čas jízdy, délka jízdy, doporučená rychlost atp...



Jinak u Ondrase na webu to je cele presne popsano !!!

http://matiz.uragan.cz/kel.php


A jeste neco i zde - https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=1602
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Petr II
Příspěvky: 56
Registrován: čtv bře 11, 2004 07:54
Bydliště: Zlín

Příspěvek od Petr II »

A jak to dostaneme z Polska do ČR ? A co popřípadě záruka.
Já bych zájem měl ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Petr II píše:A jak to dostaneme z Polska do ČR ? A co popřípadě záruka.
Já bych zájem měl ;)
No ja taky :D
Myslim, ze by stacilo se domluvit s Ondrasem, aby nam to privezl a pak by se rozpocital benzin a jeho "namaha" kterou mu sel vynalozit a bylo by,ne? A prdalo by se to treba na nejakem spolecnem daewoo srazu, ktery snad uz v lete vymyslime ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Takž předběžně, kdo by o to měl zájem?

Jestli se dá dohromady aspoň deset lidí, tak už by se i vyplatilo pro to extra jet.

Jinak já právě dělám palubák pro vozidla MHD, tak že bych to jen tak trošku upravil. Materiál by mě stál 0,- a jen ta práce po večerech 8)
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Ja často jezdím do polska za rodinou ale ne v tom směru. Ale mohl bych to poslat dobírkou na PL adresu a potom přivest sem do CŘ a zaslat dál balíkem. Myslím že by doba doručení byla cca 7 až 14 dní již k Vám (pošta v polsku je děsně pomalá). Co bych si leda přípočetl k ceně jsou pošt. poplatky. (benzin PL - ČR nestojí za řeč). Pokud by se nikomu nechtělo jezdit tak daleko tak stačí říct. Nějak se domluvíme

;)
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

karstn píše:Ja často jezdím do polska za rodinou ale ne v tom směru. Ale mohl bych to poslat dobírkou na PL adresu a potom přivest sem do CŘ a zaslat dál balíkem. Myslím že by doba doručení byla cca 7 až 14 dní již k Vám (pošta v polsku je děsně pomalá). Co bych si leda přípočetl k ceně jsou pošt. poplatky. (benzin PL - ČR nestojí za řeč). Pokud by se nikomu nechtělo jezdit tak daleko tak stačí říct. Nějak se domluvíme

;)
Pane kolego, beru tě za slovo. Jsem ochoten do toho investovat tak těch pět tisíc. Pokud se do toho dá vejít, tak bych měl zájem.
Uživatelský avatar
karstn
Příspěvky: 334
Registrován: pon lis 29, 2004 16:57

Příspěvek od karstn »

Habron píše:
karstn píše:Ja často jezdím ........ domluvíme

;)
Pane kolego, beru tě za slovo. Jsem ochoten do toho investovat tak těch pět tisíc. Pokud se do toho dá vejít, tak bych měl zájem.
Vyber si typ a ja skusim brknout kolik by to stalo z poštovným poslat a pok ti řeknu kolik to je ve zlotých a za jak dloho to privezu z PL
Nubira SE 1,4 16V
Orlando 1,8
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“