kola 5x115

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kubí
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 05, 2017 22:17

kola 5x115

Příspěvek od Kubí »

Nazdar Clubaci
Jsem mezi Vama novy,tak za pripadne chybky co kam mam psat se predem omlouvam. Jsem novy a zatim stastny majitel Captivy. Dostal jsem ovsem k vozu neoriginalni alu kola s novyma zimnima gumama. Drzi to jen matice a na stredu to vubec neni. Mam strach ,ze by se neco mohlo stat. A ted ten dotaz ... Je na zimu lepsi plechova sada se zimni gumou nebo alu se zimni gumou. Mam strach ze pres paprsky se do brzd a blizkeho okoli budou dostavat necistoty a sul. Co vas nazor a popripade mate nekdo plechy nebo alu za rozumnou cenu? Tyhle dysky rad poslu do sveta 5x115 R16. Kdyby jste meli i R17 a R18 vymenou za R16 zlobit se nebudu. Ale podotykam jsou na tom rok stare gumy.
Reklama
 

Vrbata1
Příspěvky: 1
Registrován: sob říj 28, 2017 16:39

Re: kola 5x115

Příspěvek od Vrbata1 »

Zdarec. Mám taky Captivu a určitě je lepší se na zimu poohlédnout po plechu. Elektrony krapet škrábneš o obrubník, zateče tam sůl a začne ty kysat, vyžírat pod lakem hliník a je po kráse ;) V zatáčce ti to na ledu ujede, opřeš se o obrubník a elektron je zase poničený, nebo se urazí okraj. Plech vyťukneš kladivem, na jaře cákneš barvou ve spreji a jede se zas dál :D Ale jak říkaj někteří jedinci: "je to jen můj názor" :lol: Problém byl jen se sehnáním plechů 17" 5x115 :x Ať se daří!!! -i
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: kola 5x115

Příspěvek od Mefisto »

Mam originalni lita kola, jako zimni uz 6 let a zadny problem
Kubí
Příspěvky: 6
Registrován: ned lis 05, 2017 22:17

Re: kola 5x115

Příspěvek od Kubí »

Děkuju Vám oboum.... Oni ty litáky se zimákama jsou celkem uz dost odrbany. Tak ze je tam asi necham. Popravde o alu mi jde ze vseho nejmin. Spis aby se pres ty mezery nedostavalo moc bordelu na brzdy atd. Origo si chci nechat na leto. Hrozne mi sednou k tomu autu a nechci si je nicit. ;-)
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“