Prevodovka - vyrobna vada?

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
čoky
Příspěvky: 64
Registrován: čtv čer 02, 2005 14:04
Bydliště: Prešov

Prevodovka - vyrobna vada?

Příspěvek od čoky »

Ostala mi zaseknuta 5 , ani za svet som ju nemohol vybrat ako paku povolilo tvaril sa ako neutral ale v skutocnosti tam vysela 5, pri vymacknuti spojky neutral.Nasledoval odtah a zistena prasknuta segerka /vonkajsia/ na hlavnej hriadeli prevodovky ALE z danej hriadeli na z vonku trocha chyba cize ta segerka nedrzi na 100%.Podla viacerých mechanikov s ktorými som konzultoval dany problem tvrdia ze sa jedna o vyrobnu vadu.
No a teraz co s tym auto je 2010/CRUZE 1,8 LT,manual/ jazdim bez problemov zatial ale moze to prdnut hocikedy.
Myslite ze existuje nejaka moznost ako to vyreklamovat? Asi bez nadejne co?
Dakujem za cenne informacie.
Resp. neriesil niekto 6 stupnovu ? ak uz budem nuteny hladat na vrakacoch prevodovku nepasuje z niecoho?
Este raz DAKUJEM
Jozef
CRUZE 1,8 LT,Pewter
Reklama
 

Uživatelský avatar
JardaB
Příspěvky: 69
Registrován: pát pro 27, 2013 19:43
Bydliště: Tábor - Jižní Čechy
Kontaktovat uživatele:

Re: Prevodovka - vyrobna vada?

Příspěvek od JardaB »

Reklamovat asi těžko - to je k smíchu

O výrobní vadě by jsi ses musel soudit a předem si zaplatiti znalce ... A co takhle pojištění právní pomoci D.A.S. nemáš, pak by ti to mohli posoudili grátis ...

Hlavně problém dobře zdokumentuj a neptej se na fóru, to se dozvíš zadarmo nezávazné plky. To musíš hošku najít advokáta se zaměřením na tuto oblast a radit se s ním, jestli to má smysl. O kolik peněz jde a koli je třeba do toho vrazit a jaká je naděje na úspěch.
JardaB
-----------------
Trabant, Dacia, Felicia, Fabia, Focus, ...
-----------------------------------
Orlando LT+ VCDi 2.0 160 Silver ICE
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Podvozek a řízení“