Dotaz prosba Chevrolet K2500 Silverado 6.5TD(L56,L65)

Modely co zde nemají svoji sekci, studie Chevrolet a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
nexen
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 22, 2016 09:21

Dotaz prosba Chevrolet K2500 Silverado 6.5TD(L56,L65)

Příspěvek od nexen »

Zdravím

Snažím se dostat svého K2500 (Silverado) z roku 1998 s 6,5TD (L56, L65) na CZ doklady. Mám vše vyřešeno a doháním pouze data pro doplnění do TP a chybí mi hluk. Můj dotaz, prosba tedy zní nenašel by se tu někdo kdo vlastní stejný vůz s CZ doklady kdo by byl ochoten mi ofotit zadní stranu TP s touto informací? Ale tak aby tam byli vidět i ostatní data jako rozměry, hmotnosti, výrobce atd. samozřejmě VIN nepotřebuji takže ho můžete zakrýt jde mi čistě o technická data aby bylo vidět, že se skutečně jedná o typově totožné vozidlo.

Pro upřesnění z DEKRY přišla odpověď že nic nemají. Takže jsem s STK která mi to vyřizuje domluven, že pokud si to sám někde dohledám, internet, prospekty nebo právě TP jiného vozu stejného typu tak mi ten protokol sestaví oni. V podstatě všechny data jsem již dohledal a doložil jejich pravost na stránkách GM. Ale bohužel hluk tak nikde nemají.

Popř. kdyby snad někdo věděl ne nějakém jiném důvěryhodném zdroji na internetu, kde by se tato informace dala sehnat tak to beru také. Ale troufám si tvrdit ze stránky GM jsem prolezl víc než důkladně a tuhle info jsem tam nenašel a moc jiných důvěryhodných zdrojů mne nenapadá.

Jinak samozřejmě zkušebna a nechat naměřit, ale to si nechávám, až jako poslední možnost z důvodu složitosti dopravy a především ceny.


Děkuji předem za ochotu případným majitelům.

Kontakty na mě:
nexen(zavinAC)post.cz
731190382
nebo samozřejmě přímo zde
Reklama
 

Uživatelský avatar
dusan orban
Příspěvky: 182
Registrován: pát lis 20, 2009 20:37
Bydliště: BRATISLVA SLOVENSKO

Re: Dotaz prosba Chevrolet K2500 Silverado 6.5TD(L56,L65)

Příspěvek od dusan orban »

ahoj napiš na CHevrolet Club.net su tam hoci ake chevy,aj tvoje :D
Tacuma 1.6 16V lpg leganza 2.0 lpg Nubira vagon 1.6 lpg
Espero 1.5 16V lpg (opustilo nas!
Orby
nexen
Příspěvky: 2
Registrován: úte lis 22, 2016 09:21

Re: Dotaz prosba Chevrolet K2500 Silverado 6.5TD(L56,L65)

Příspěvek od nexen »

Díky za tip. Vyzkouším to.
Odpovědět

Zpět na „Ostatni Chevy modely“