PC espero

Moderátor: Blue Lanos

Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

PC espero

Příspěvek od Andy »

seria:
Obrázek

takto nejako by malo vyzerat moje auti po jarnych upravach ;)
znizenie o 40 mm, nove sportove kotuce vpredu, sportovy vyfuk, folie, a nejake 15-16 elektrony + skrasleny interier :D
Obrázek

a takto mozno niekedy... :lol:
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak to se budu asi nejen ja tesit na jaro, taky mam v planu jeste par mensich uprav, ale nechci to tady sirit dopredu, myslim, ze sraz v Milovicich bude zajimavy 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

milosh píše:Tak to se budu asi nejen ja tesit na jaro, taky mam v planu jeste par mensich uprav, ale nechci to tady sirit dopredu, myslim, ze sraz v Milovicich bude zajimavy 8)
aky zraz?????????
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

V Milovicich je na jare a taky na podzim OPEL @ NEXIA sraz, ale budu se snazit to domluvit, abychom se tam mohli sejit i s ostatnimi majiteli Daewoo, je to na letisti, vloni jsme tam byli a bylo to cool 8)

Fotky jsou zde ;)

https://www.nexiaclub.com/milovice-18-9 ... exia-sraz/
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Mno Andy...! Nádhera.! Super VT (jen kdyby byla lepší ta fotka)..I ta barva se mi líbí :) Jinak máš dost podobné záměry a styl jako já (jenomže nemam prachy na realizaci :cry: )...Ještě jednou: Moc se mi to líbí a doufám,že budeš fotit veškeré tvé tunerské a designove upravy... 8) ;)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

zohnat poriadne foto espera je dost makacka. Sice by som mohol vyfotit aj moje ale v tychto zimnych mesiacoch je stale spinave a z takej fotky sa vt neda robit! Ale len co to bude mozne tak to zrealizujem aspon v PC.
Ja tiez tych penazi vela nemam. Teraz som nahrabal tak 30 000.- tak idem porobit nejake veci. A vacsina znich su z nutnosti takze mi vlastne moc penazi ani nezostane :(
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

milosh píše:V Milovicich je na jare a taky na podzim OPEL @ NEXIA sraz, ale budu se snazit to domluvit, abychom se tam mohli sejit i s ostatnimi majiteli Daewoo, je to na letisti, vloni jsme tam byli a bylo to cool 8)

Fotky jsou zde ;)

https://www.nexiaclub.com/milovice-18-9 ... exia-sraz/
A kde to je? V ktorej casti "zeme Ceskej?" ;)
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Milovice jsou myslím kousek od Brna..A k tomu tuningu: nejakych par fotek mojiho espera mam...celkem v dobre kvalite,ale spatne nasvicene.. :( kdyztak hod maila...
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Milovice jsou taky u Lysé nad Labem , tam je bývalý voj. prostor, tak nevím :? :? :?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tomáš píše:Milovice jsou taky u Lysé nad Labem , tam je bývalý voj. prostor, tak nevím :? :? :?
Ono jich je vic, ale tam kde se poradaj srazy, tak ty jsou tam jak pises - asi 40km od Prahy na vychod :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Coze??TAKOVY KUS????Tak to hoši opravdu nee...Ani pro Slovenské kolegy.. :roll: :twisted:
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Andy
Příspěvky: 388
Registrován: čtv led 20, 2005 09:01

Příspěvek od Andy »

milosh píše:
Tomáš píše:Milovice jsou taky u Lysé nad Labem , tam je bývalý voj. prostor, tak nevím :? :? :?
Ono jich je vic, ale tam kde se poradaj srazy, tak ty jsou tam jak pises - asi 40km od Prahy na vychod :D
:shock: dalekoooooooooo!
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

T-PK píše:Coze??TAKOVY KUS????Tak to hoši opravdu nee...Ani pro Slovenské kolegy.. :roll: :twisted:
Nojo, ja zase nepojedu nekam do Ostravy 500km :!:

Proste se udela srazu vic, prohlidneme si fotky na foru a bude ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak to mám asi 30 km , ale to je jen pro Nexie, ne?
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
T-PK
Příspěvky: 501
Registrován: úte srp 31, 2004 09:49
Bydliště: Frýdlant nad Ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od T-PK »

Jo no,asi to kdyžtak vyřešíme více srazy najednou... :(

To Tomáš: Kdyby to bylo jen pro nexie,tak kolik myslíš,že by se jich sjelo?? Klídek,myslím,že tě s Matízkem nevyhodí... 8)
1,8 MPI r.v. 97, Ronal R38 195/50/15, rádio Clarion BD 359RGMP, 165mm koaxiální repro v předních dveřích..
Odpovědět

Zpět na „ESPERO“