štartovanie

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Kuko2342
Příspěvky: 2
Registrován: úte čer 30, 2015 23:30

štartovanie

Příspěvek od Kuko2342 »

Dobrý deň mám daewo lanos 1.6, 1997 a mam problem zo štartovaním, deje sa to len vtedy ked auto dlho stojí cca 6h naštartujem a hnet klesnu otačky a zhochne ak naštartujem druhykrat všetko je ok robi to len pri prvom naštartovani. Neviete mi porediť čo stím? krokovi motorček bol menení pred 1 mesiacom.
Reklama
 

Uživatelský avatar
LordMMX
Příspěvky: 1522
Registrován: ned úno 20, 2011 05:06
Bydliště: Halič /SVK/
Kontaktovat uživatele:

Re: štartovanie

Příspěvek od LordMMX »

mne to nexia tiež občas robí a u mňa je to tým, že čerpadlo nenatlačí dostatok paliva, alebo sa vôbec nezopne motor proste spáli len to čo ostalo v potrubí a zhasne... pri ďalšom štartovaní sa aj čerpadlo preberie a natlačí palivo a motor šlape....
Daewoo Evanda 2005
Daewoo Leganza "Areum" CDX 2.0, central + alarm, el. okna, digi klima, dualbag, ABS/TCS
Daewoo nie je len značka... je to životný štýl !! :)
ex: Leganza, Evanda, Lanos, Corsa, Nexia, Espero, Marea
Uživatelský avatar
Miroslavoj
Příspěvky: 3
Registrován: čtv srp 20, 2015 15:10
Bydliště: Adamov

Re: štartovanie

Příspěvek od Miroslavoj »

Mě to dělalo taky a v servisu mi řekli, že je to zanesenýma trubkama, či co.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: štartovanie

Příspěvek od Richard »

vypadá to na problém s benzínem - nízký tlak ve vstřikovačích, zkoukni ev. vyměň filtr paliva pokud jsi to ještě nedělal určitě nic tím nepoškodíš ani nezhoršíš. V liště vstřikovačů by mělo být kolem 3 barů, pokud není právě při studeném startu tam palivo spíš teče než vstřikuje, takže zřejmě nedostatek paliva je důvodem zhasnutí.... no a pokud je filtr nový a ve vstřikovací liště nejsou aspoň 3 bary pak bude slabý benzínový čerpadlo.....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Odpovědět

Zpět na „LANOS“