Výběr auta - po felicii

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od slidil »

[quote="............................
Nejvíc se momentálně bojím toho, že pro mně bude moc citlivé. Asi mi nakonec nezbyde nic jiného, než zavolat do autobazaru, ať mi z někama dotáhne to auto a budu si ho muset koupit naslepo - je to blbost a veliký risk, ale nikde v okolí prostě není a já se nemám jak dopravit.[/quote]

Áčka se vytahujou, že ti vybraný auto přistaví zdarma na nejbližší pobočku...
Tak si nech přitáhnout tohle: http://www.aaaauto.cz/cz/daewoo-tacuma/ ... 2&body=MPV

projeď si ho, a kupovat ho u nich nemusíš. :D
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Reklama
 

Arkis
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 04, 2015 22:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od Arkis »

Myslíš, že by to bylo u Áček pojizdné? :mrgreen:
To jim neudělám. Ikdyž je nemám rád, tak nebudu zbytečně zaměstnávat spoustu lidí, aby jim nakonec to auto stálo na bazaru.
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od slidil »

KiaraStanley píše:
slidil píše:Pokud máš problém s tím že je auto moc živé, stačí hodit do kufru pár pytlů cementu a "zlenivý" i Corvetta. :mrgreen:
A kam bys do ty Corvetty ty pytle s cementem asi tak naskladal ty chytrej? :lol:

:mrgreen: Když se jí do kufru vejde sud.... :mrgreen:

Obrázek
Obrázek
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od slidil »

Arkis píše:Myslíš, že by to bylo u Áček pojizdné? :mrgreen:
To jim neudělám. Ikdyž je nemám rád, tak nebudu zbytečně zaměstnávat spoustu lidí, aby jim nakonec to auto stálo na bazaru.
A že se v Áčkách taky ohlížej aby někoho nepodfoukli. :PP:
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
KiaraStanley

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od KiaraStanley »

:mrgreen: Když se jí do kufru vejde sud.... :mrgreen:



Do C5 jo, ale do C4 convertible ani omylem. Tam das po slozeni strechy tak maximalne svoji bundu. Navic je ten kufr resenej uplne dementne. Ci to je auto? Nebo to je jen fotka z netu?
Naposledy upravil(a) KiaraStanley dne pát bře 06, 2015 12:48, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od Richard »

Tak tu Nubiru bych ti moc nedoporučoval, já se vzhledem k věku už do ní soukám jak do tanku a to mám výšku jen 187 ale jsem "přescent" jinak pokud se už uvelebím je to v pohodě ale nástup a výstup tím jak je to nízký mi začíná vadit..... Syn když jede občas s mou Nubirou říká že se bojí aby si neošoupal zadek o silnici ;) fotky tu máš od ostatních mám to úplně stejně, pokud jsi se nasoukal do Feldy, nebudeš mít v Tacumě potíže, ale nekupuj zajíce v pytli, s autem se musíš seznámit , pak se v něm uvelebit a projet se s ním..... nejlépe by bylo kdybys uvedl do podpisu odkud jsi, možná by se ti ozval někdo s Tacumou z okolí a ty si ji mohl bez problémů osahat......
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Arkis
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 04, 2015 22:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od Arkis »

Kdybych měl auto, tak si to auto jedu vyzkoušet kamkoliv. No bohužel teď nemám vůbec čím jezdit. Zajíce v pytli právě kupovat nechci, ale bazary po těchto autech moc nejdou a nikdo si nevezme na triko, že by to auto sehnal a já ho nakonec nechtěl. Jinak mám teda jen o deset centimetrů víc jak ty a přescent jsem taky :roll: .
Do profilu už jsem si bydliště vyplnil. Sice ne přesně, protože bydlím k tomu všemu na malé vesnici, ale je to město kousek ode mě - Uherské Hradiště. A kdybych tam měl název vesnice, tak si to asi nikdo nebude chtít dohledávat, k jakému městu to vůbec patří :) .
Zbytek rodiny mě tlačí do Zafiry (Opel), ale to já nechci, protože se mi nelíbí a je to hodně časté auto. Nemám rád, když potkám stejné auto 50x za den (A to jsem měl felicii prosím :mrgreen: ).
prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od prcek1 »

Arkis píše: Mohlo by to být například tak, jak u té Tacumy, co jsem zde našel. Takže sedadlo co nejníž a posunout dozadu. Hodně by mi to pomohlo :mrgreen: .
Tak je zrovna moje, kdybys chtěl klidně můžu dofotit i další.
Jinak ale ta sedačka není klasicky výškově štelovatelná - těma dvěma točítkama na boku se vlastně ovládá sklon takových desek v sedačce, jedna vepředu a jedna vzadu. Takže se to jakoby trochu propadá pod zadkem ale spíš si tím nastavíš pohodlný tvar pod sebou než výšku. Volant je normálně výškově stavitelný, myslím že tohle chtěl právě někdo proto jak to vypadá v nejvyšší poloze.
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Arkis
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 04, 2015 22:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od Arkis »

Tak nebo tak podle těch fotek to vypadá, že je tam místa habaděj a to je hlavní :).
Teď musím co nejdřív sehnat nějakou na vyzkoušení a když tak potom u nějakého autobazaru si ji objednat na dovoz. Potřeboval bych mít do pátku auto doma, aby jsem s ním už mohl jezdit, ale to je spíš zbožné přání.
KiaraStanley

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od KiaraStanley »

Zbytečně to neuspěchej. Jinak koupíš první šrot, na který narazíš a pak se budeš další rok buď pokoušet ho dát dohromady nebo ho zbavit. Obojí tě bude stát jen peníze a nervy.
Arkis
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 04, 2015 22:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od Arkis »

Do práce jezdit musím a jestli to bude 20minut autem nebo skoro 2 hodiny autobusem už je sakra rozdíl :? .
Uživatelský avatar
sandruš
Příspěvky: 1436
Registrován: čtv led 15, 2009 20:53
Bydliště: Konice
Kontaktovat uživatele:

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od sandruš »

Já mám 1,6 ku a jsem naprosto spokojená nevadí mi že je motor línější pač nejezdím po dálnici a ták.Za 5 let cojí mám ještě nestávkovala menila jsem jen termostat.
Škoda 135 GL
Daewoo Nexia 1,5 r.v 97.3 dv
Daewoo Tacuma SX 1,6 16 V 77kw r.v 2001
Fiat Croma 1,9 Jtdm 16v.2010. 6tikvalt
prcek1
Příspěvky: 132
Registrován: pát kvě 13, 2011 13:35

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od prcek1 »

sandruš píše:Já mám 1,6 ku a jsem naprosto spokojená nevadí mi že je motor línější pač nejezdím po dálnici a ták.Za 5 let cojí mám ještě nestávkovala menila jsem jen termostat.
A kolik ta 1.6 teda průměrně žere? Já s dvoulitrem dostal těsně kolem deseti litrů, což odpovídá i údaji v techničáku. Teď to mám tak 9.5 l LPG + 1.5 l benzínu na sto. Ale jezdíme buď po Praze nebo po dálnici. To co píše Richard se mi snad nikdy nepovedlo, i když nechci samozřejmě tvrdit že s lehkou nohou (kterou nemám) to nelze.
Tacuma 2.0 CDX, LPG D.T.Gas, 2004
Praha 9
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od Richard »

Já jezdím s Nubirou na LPG teď v zimě za 10 - 11 přes 11 málokdy, v létě se vejdu do 10 i s klimou. V Nubiře je stejnej motor i když v Tacumě je trochu uškrcenej tou EURO 3. Navíc já mám v Nubiře starej systém s centrálním foukáním LPG do sání řízenej krokovým motorkem, ale mám to upravený tak že nastartuju vždy na benzín pak přidám nad 2500 ot. a jedu ihned na plyn....
Když jsem měl Feldu na LPG jezdil jsem za 9 l LPG. a s benzínem jsem se nikdy nedostal pod 7 litrů......
Ale tam jsem jezdil jen na LPG .... i na něj startoval ....synátorovi jednou došel plyn a auto nejelo , mělo totiž v háji čerpadlo a nikdo o tom nevěděl....
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Arkis
Příspěvky: 12
Registrován: stř bře 04, 2015 22:19
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: Výběr auta - po felicii

Příspěvek od Arkis »

Tak bohužel zatím to vypadá tak, že Tacuma nebude.
Naskytla se mi možnost koupit celkem pěknou Zafiru 1.6 s LPG r.v. 2004 a je kousek ode mě.
Musím se na ni podívat a když mi sedne, tak o tom popřemýšlím.
Odpovědět

Zpět na „TACUMA/REZZO“