Uloženie predných tlmičov

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Uloženie predných tlmičov

Příspěvek od romanbb »

Ahoj, neviem či sem ešte niekto občas nakukne ale momentálne riešim dosť zaujímavý ale inak normálny problém u iných aút však možno po 100 000 km....
Začal mi praskať volant pri točení doprava. Dal som to pozriet do servisu a hľa týpek mi dnes zahlásil, že oprava 200 eur :/ a ja sa ho pýtam, že za čo ... Horné uloženie predných tlmičov, ľavé aj pravé je kaput ... pri 55 000 km ... neviem to celkom pochopiť, tak som hneď povedal, že v pohode, dame to na reklamačku a na to mi povedal druhú fasa hlášku, že to je spotrebný materiál, že to neprejde :) Do mňa sto čertov ale vzal som kľúč a išiel preč s tym že sa na konci týždňa vrátim.
Akože, viete mi niekto dať k tomu nejaký názor, že to nie je v záruke ? :D nechápem to kus ... auto má 2 roky len ... Normálne rozmýšlam nad znaleckým posudkom lebo už ma vytáčajú poriadne. Pri 30 000km sa mi vydrali skoro kotúče predne na oboch stranach a tiež to nechceli reklamovať, tak som si povedal kašlem na nich, ale toto ? :D...
:)
Reklama
 

Uživatelský avatar
frezzi
Příspěvky: 1576
Registrován: pon říj 08, 2012 17:10
Bydliště: Slovensko

Re: Uloženie predných tlmičov

Příspěvek od frezzi »

tak zase my na našom síce Aveu r.v2008 sme po roku od kúpy mali ten istí problém že nám neskutočne praskalo pri točení volantom v prednej náprave, výsledkom bola neviem jak ale bola torzná tyč inak povedané tyč predného stabilizátoru..... tú nechceli vymeniť ale nakoniec vymenili v záruke a do dnes je kľud.....
Aveo 1.4 16V 69Kw, sedan Šedá Metalíza -
výbava : čím ďalej tým lepšia :D
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: Uloženie predných tlmičov

Příspěvek od romanbb »

Nooo ono to robi presne to iste, ale je to pravdepodobne len v "zaciatkoch" ... Dal mi chlap vytlaceny papier ze potrebujem to horne ulozenie ... sklada sa to z 3 casti :D na pravu aj lavu stranu napravy,+ praca , dokopy 200 eur :D necham si to este dnes a zajtra prejst v hlave a v piatok tam asi pojdem to zreklamovat, lebo to nie je mozne aby to robilo po 55 tisic :D nepoviem, ze po 100 tisic napr ... a chlapik mi len povie "No viete, to tie naše cesty..." :D
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: Uloženie predných tlmičov

Příspěvek od zavodak-1 »

aj mne to zacalo buchat na predku pri 50 000 km a vyreklamoval som to mam nove tlmice aj ulozenia
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: Uloženie predných tlmičov

Příspěvek od romanbb »

Hej, prisiel som tam s listom v ktorom som to reklamoval, poslal som im to postou, chcel som aj protipodpis ze to prebrali :) Na druhy den mi volal chlap ze sa to zreklamuje .... Ale na tlmice mi vravel ze su v pohode, rozmyslam, ze si ich dam premerat niekde do servisu alebo co. Ty si tam prisiel ze chces reklamovat konkretne tie veci ? alebo to zistili pri ich prehliadke ?
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Podvozek a řízení“