Chevrolet Trax club

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

Ahoj, založil jsem Chevrolet Trax club, aby tu trax nepokulhával za ostatními cluby.
Chtěl bych poprosit všechny Traxáky, co by měli zájem občas něco o svém vozu napsat a přihodit pár fotek, nejlépe vždy po pár tisících km, aby mi napsali do zpráv. já mám 1,6 LT benzin, tobřeju hlavně někoho s 1,4 turbo a 1,7 nafta. Samozřejmě mě potěší i další recenze a info o 1,6tce, pokud má někdo zájem občas něco napsat.
Díky za případnou snahu o rozšíření Trax clubu -i
Jiank jsem stránky Chevrolet Trax clubu založil až nyní, takže nejsou zcela hotové - http://chevrolet-trax.blog.cz/ a dobré je, že jde i pod článkem diskutovat.
Takže pěkný víkend Chevroleťáci a Traxáci piště ať je nás co nejvíc! :D
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
honzik
Příspěvky: 215
Registrován: ned lis 28, 2010 20:04
Bydliště: Bystřice

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od honzik »

Prošel jsem celé vlákno a zatím jsme tu všehovšudy pouze tři :

jirka 75 - 1.6
surpan - 1.6 bílá
honzik - 1.4T oranžová
Chevrolet Trax 1.4T LT Rock Orange
ChevroletCruze 1.8 16V LT 141 HP Moroccan Blue ex
Fiat Grande Punto 1.4 16V Starjet Dynamic
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

Zdravim, podla vsetkeho od buduceho tyzdna budem mat doma Chevrolet Trax (sice len 1,6LT) :)

V piatok 14-teho som zaplatil zalohu za TRAX (na SK), a v priebehu buduceho tyzdna si idem po neho (1,6LT). Dnes som natrafil na tuto stranku citam ze uz par majitelov sa najde. Chcem sa opytat, ze ako funguje v MyLink Navigacia, pisu nejaky BringGO. ten sa kde da kupit ? Alebo ako to vlastne sa instaluje ? Predpokladam, ze do smartphonu, akurat nejak ho neviem najst. A funguje aj hlasove ovladanie ?
dakujem
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od 357 »

Vždycky když tuhle raritu potkám, tak si říkám, že je to ten nejhezčí Chevy...
Asi vás bude jen pár statečných... :D
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

honzik píše:Prošel jsem celé vlákno a zatím jsme tu všehovšudy pouze tři :

jirka 75 - 1.6
surpan - 1.6 bílá
honzik - 1.4T oranžová
No to sice jo, ale zase se vyhneme problémům s neshodami členů mezi sebou, když nás bude pár :D :PP:
Na druhou stranu si myslím, že Trax je dost nový vůz, který lidi na objednávku teprve dostávají a pár lidí přibude i mimo forum.
Nebude to nějaká velká akce, ale spíš takové seznámení široké veřejnosti s tímto vozem. Co říkáš? Napíšeš občas nějakou rencezi s fotkama?
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

ujostefan píše:Zdravim, podla vsetkeho od buduceho tyzdna budem mat doma Chevrolet Trax (sice len 1,6LT) :)

V piatok 14-teho som zaplatil zalohu za TRAX (na SK), a v priebehu buduceho tyzdna si idem po neho (1,6LT). Dnes som natrafil na tuto stranku citam ze uz par majitelov sa najde. Chcem sa opytat, ze ako funguje v MyLink Navigacia, pisu nejaky BringGO. ten sa kde da kupit ? Alebo ako to vlastne sa instaluje ? Predpokladam, ze do smartphonu, akurat nejak ho neviem najst. A funguje aj hlasove ovladanie ?
dakujem
Já mám 1,6 LT, mám najeto sice jen 2600 km za dva měsíce, ale jsem hodně spokojen. MyLink je fajn věc, ale navigace stojí opravdu za stolici. Nejprve jsem byl rád, že funguje, ale pak se vše posralo.
Musíš mít totiž telefon, který Bringgo podporuje, což je nejčastněji Samsung s androidem nebo iphone. Pak zjistíš, u jakých typů bringgo funguje. I když jsem měl celkem nový telefon, musel jsem koupit nový kvůli bringgo. Pak koupíš zkušební verzi bringgo, kde zjistíš, že nenbí tak špatná, ale proti běžným jiným je dost skromná grafika, jsou tam prostě jen cesty. Po cca 6 týdnech zjistíš, že si můžeš prohlížet pouze jen mapy a už nenaviguje, protože bys musel koupit plnou verzi, která na rok stojí cca 50 eur, navždycky 70 eur. Což bych eventuelně možná obětoval, kdyby ta navigace byla lepší. Přemýšlíš, že i tak ji vemeš a pak si na ní přečteš recenze, že ji plno lidí zaplatilo, instalace neproběhla a peníze už nikomu nevrátili -P A to je slavná navigace Bringgo v mylinku -P -P -P
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od lomngi »

myslim si že ešte Vás bude viac..!!! a od budúceho týždna rozšírim svoj autopark.
sice nie o trax-a ale podobným menom Traxxas a Na Olšovci bude sa na tom jazdiť
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

surpan:

tak sorry, ale to je velke sklamanie, teda ohledne navigace.... :evil:
no a teraz co dal ? ina moznost navigace cez Mylink asi nie je, vsak, len BringGo.
Mam Samsung NOTE 2, nemal by byt problem... :roll:
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od hoza »

lomngi píše:myslim si že ešte Vás bude viac..!!! a od budúceho týždna rozšírim svoj autopark.
sice nie o trax-a ale podobným menom Traxxas a Na Olšovci bude sa na tom jazdiť
Já měl tu čest osahat si Traxxas E-Maxx Monster Elektro a na první pohled mě zaujal. Tak to jsem teda zvědavej o čem píšeš ty :)
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

ujostefan píše:surpan:

tak sorry, ale to je velke sklamanie, teda ohledne navigace.... :evil:
no a teraz co dal ? ina moznost navigace cez Mylink asi nie je, vsak, len BringGo.
Mam Samsung NOTE 2, nemal by byt problem... :roll:
No to právě nevím. Graficky horší navigaci jsem zatím neměl a dát za ní 70 eur s rizikem, že ji nenainstaluju je prostě moc. Uvažuju, že si nainstaluju nějakou pěknou offline navigaci do mobilu zdarma a budu pokračovat jak za stara. Je to sice stupidní, ale tohle je od Chevyho rána pod pás, že není možnost jiné navigace, když tohle je taková srajda. -P
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

surpan:

uvidim...a potom poviem svoj nazor, ale nejak mi to nejde do hlavy, ze je to az tak stupidni, teda jak rikas...
uhol pohladu...ked si to vyskusam, poviem svoj subjektivný nazor, sorry, ale nechce sa mi verit, ze by to bolo az tak zlééé.
Mozno mas vysoke naroky :D

PS: akurat som si to chcel stiahnut do mobilu, ale nemôzem zaplatit s kartou, mam MAESTRO, a system mi ponuka: VISA, MASTRO...., ale MAESTRO nie, tak neviem ako si to zadovazim, zaplatim...kurnik -P
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od 18lukin18 »

ujostefan když si pročteš veškeré recenze tak uvidíš že Surpan má pravdu.
Já nechápu proč nemohli udělat Mylink s konceptem od třeba IGO,TomTom,atd.. ty jsou aspoň ověřené
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

ujostefan píše:surpan:

uvidim...a potom poviem svoj nazor, ale nejak mi to nejde do hlavy, ze je to az tak stupidni, teda jak rikas...
uhol pohladu...ked si to vyskusam, poviem svoj subjektivný nazor, sorry, ale nechce sa mi verit, ze by to bolo az tak zlééé.
Mozno mas vysoke naroky :D

PS: akurat som si to chcel stiahnut do mobilu, ale nemôzem zaplatit s kartou, mam MAESTRO, a system mi ponuka: VISA, MASTRO...., ale MAESTRO nie, tak neviem ako si to zadovazim, zaplatim...kurnik -P
Však jasné, každý má svůj názor. Já ti ho neberu. Ale vycházím i ze zkušeností a hodnocení uživatelé play google. Moje nároky právě nejsou vůbec vysoké, stačí mi navigace, která mi bude fungovat v Mylinku, bude za rozumnou cenu a po stažení prostě pojede jak má. Vyzkoušel jsem již hodně navigací, od sygic, navigaci tomtom a plno dalších a prostě bringgo je zatím ta nejhorší offline co jsem měl možnsot zkusit.
Třeba budeš mít zkušenost dobrou a já nakonec seberu odvahu zaplatit 70 eur za soft navigace, který velmi často uživatelům nejde nainstalovat a nikdo z podpory se s nimi nebaví a částku prý nevrátili. -P
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od odrifuk »

lomngi píše:myslim si že ešte Vás bude viac..!!! a od budúceho týždna rozšírim svoj autopark.
sice nie o trax-a ale podobným menom Traxxas a Na Olšovci bude sa na tom jazdiť
E-maxxa brushless mám doma asi 2 roky je sním super zábava -i -i
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

Obrázek
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Odpovědět

Zpět na „TRAX“