Chevrolet Trax club

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od 18lukin18 »

zajímavý návrh -i -i -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Reklama
 

ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

Hi all.

Tak....od dnes som cerstvym majitelom CHEVROLET TRAX :PP:
Prvý dojem je uspokojuci, vzhlad, mohutnost vo svojej triede mestskeho SUV je prekvapiva, teda nie je to malicky Swift, jasne , nie je to KIA Sportage, ale fakt je to uplne vyhovujuce a pohlad z pozicie sofera je uplne v pohode. Vybavu mam okrem kože (mam (textil/koza) a vyhrievaneho sedadla vsetko. Sice 1,6benzin, mne to staci. Ako pisal kolega, s odpichom problem nie je, v pohode, ale predsa to nie je Turbo, a fakt to zrychlenie nie je az tak žive ako som mozno ja osobne cakal. Ja uz vo svojich 44 rokov nepotrebujem pretekat :roll: Mozno pred dvadsiatimi rokmi ano, ale teraz uz nie... Sumar sumarum, prvy dojem je fakt uspokojuci. Presiel som cca.200km, a v pohode. Sice BringGo som nevyskusal (este to nemam stiahnute, teda nechce mi vziat platbu Maestro Kartu, musim si dat spravit VISA), ale samotny MyLink je uplne spickovy, paci sa mi to, samozrejme kompatibilita so Samsungom NOTE II.
Celkove hodnotenie z desiatich je 8.
Neviete kde zozeniem system: hlasove ovladanie SIRI ? Neviem ci to spravne pisem, ale predajca mi nieco spominal ohladne toho.
NO, nejak tak -i
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od lomngi »

Gratulujem k autu a želám veľa šťastných km. A neboj sa svižnost auta sa ukáže až po 20 - 30 tisíc km. Potom to bude úplne iné jazdenie.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

ujostefan píše:Hi all.

Tak....od dnes som cerstvym majitelom CHEVROLET TRAX :PP:
Prvý dojem je uspokojuci, vzhlad, mohutnost vo svojej triede mestskeho SUV je prekvapiva, teda nie je to malicky Swift, jasne , nie je to KIA Sportage, ale fakt je to uplne vyhovujuce a pohlad z pozicie sofera je uplne v pohode. Vybavu mam okrem kože (mam (textil/koza) a vyhrievaneho sedadla vsetko. Sice 1,6benzin, mne to staci. Ako pisal kolega, s odpichom problem nie je, v pohode, ale predsa to nie je Turbo, a fakt to zrychlenie nie je az tak žive ako som mozno ja osobne cakal. Ja uz vo svojich 44 rokov nepotrebujem pretekat :roll: Mozno pred dvadsiatimi rokmi ano, ale teraz uz nie... Sumar sumarum, prvy dojem je fakt uspokojuci. Presiel som cca.200km, a v pohode. Sice BringGo som nevyskusal (este to nemam stiahnute, teda nechce mi vziat platbu Maestro Kartu, musim si dat spravit VISA), ale samotny MyLink je uplne spickovy, paci sa mi to, samozrejme kompatibilita so Samsungom NOTE II.
Celkove hodnotenie z desiatich je 8.
Neviete kde zozeniem system: hlasove ovladanie SIRI ? Neviem ci to spravne pisem, ale predajca mi nieco spominal ohladne toho.
NO, nejak tak -i

Gratuluju, ať ti nadšení zůstane co nejdéle, nejlépe napořád. Mám ho od konce prosince a jsem pořád nadšen. Mylink je hodně dobrý, jen ta navigace mě štve, jak jsem již psal. Docela by mě potěšilo, kdyby jsi občas napsal nějaký krátký článek - recenzi, i s fotkama, abychom mohli zase trochu rozšířit Trax club - http://chevrolet-trax.blog.cz/. Stejně jak ty mám sice 1,6 LT, sedačky stejné, bez vyxhřívání, jinak plná palba. I 18tky na léto jsem si přidal. Tak ať slouží tohle hodně povedené auto, které není sice největší, ale rozhodně není malé a na lidi působí dojmem řádného SUV jako ix35 nebo sportage, i když tak velký není -i Jo a ta svižnost nebude problém, ono to sedne, někdy je prostě nutné podřadit, ale umí zabrat pěkně -i
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

surpan:

jj, tak to nadseni je docela vysoke, nechtel jsem prohanet :D... presne ako pises, je to vydareny model, a fakt dost velky, len som sa to bal napisat, aby nebol vysmech heheh :)
Zatial sa ludia moc obzeraju a hladia, ze co to je ??? !!!! Super pocit -i
Casom urcite nafotim, napisem nejakou recenzi. 8)
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Uživatelský avatar
surpan
Příspěvky: 214
Registrován: sob led 04, 2014 23:39
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od surpan »

ujostefan píše:surpan:

jj, tak to nadseni je docela vysoke, nechtel jsem prohanet :D... presne ako pises, je to vydareny model, a fakt dost velky, len som sa to bal napisat, aby nebol vysmech heheh :)
Zatial sa ludia moc obzeraju a hladia, ze co to je ??? !!!! Super pocit -i
Casom urcite nafotim, napisem nejakou recenzi. 8)
Super, díky. Přesně tak, lidi čučí a nemůžou to přiřadit. Teď o víkendu jsem byl u Ikei a nějaká rodinka se skoro dospělými dětmi šli kolem a čučeli na auto s otevřenými ústy. Pak jsme s přítelkyní vystoupili a čučeli ještě víc, že jsme dost mladí na takový vůz, což dokonce podotkli :D
Kdyby jsi přišel i na nějaké rozumné řešení s Bringgo, určitě se rád přiučím, lepit navigaci na sklo, když mám mylink mi přijde opravdu hodně špatné řešení - snad to nějak půjde.
On Trax je velikostně srovnatelný s SUV, jen je prostě kratší, ubrali na kufru...ale kabina je pomalu na tancovačku :lol: A i kufr ujde...když bych chtěl obří kufr, pořídím nejhezčí autobus jménem Orlando :D
Chevrolet Trax 1,6 LT, bílá, 12.2013
Nissan Micra 1,0, šedá, 3.2011
www.vykup-pc.cz http://surpan.blog.cz
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od Mefisto »

Me se Trax libi a jako hopsadlo do meste je idealni.

Co se SUV tyce tak dnes tato kategorie nema omezeni a kdyz uz i skodovka je suv tak uz to muze byt i VW Cross Polo :D

Co se tyce navi zabudovane v aute tak to je vzdy problem a zbytene draha vec jak pri porizeni tak pri provozovani -P
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

Čo by ste povedali na tohle:
(pri otvarani dveri (kufor) som narazil na hornu policu v garazi, kde bola zelezna lista, a doslo k odlupnutiu farby :evil:

Nejake skusenosti....? Svojpomocne riesenie...? Ale ak nie, tak budem musiet do servisu :x

Obrázek
Obrázek
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Dodo_BA
Příspěvky: 127
Registrován: pon úno 27, 2012 09:24
Bydliště: Bratislava

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od Dodo_BA »

korekčná farba s malým štetcom zo Chevroletu, cca 10 Eur ;) na drobné odreniny v pohode :)
Cruze 1,6 LT Plus Hatch
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

Dodo_BA píše:korekčná farba s malým štetcom zo Chevroletu, cca 10 Eur ;) na drobné odreniny v pohode :)
jj, dik,
to by bolo fajn, mas nejaky konkretny odkaz na konkretnu tužku ? Predpokladam, ze aj po aplikovani to bude vidno, ale ako prechodne riesenie hadam postaci...
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od Scorpion.11 »

V každém chevrolet servisu koupíš :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Dodo_BA
Příspěvky: 127
Registrován: pon úno 27, 2012 09:24
Bydliště: Bratislava

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od Dodo_BA »

jj, dik,
to by bolo fajn, mas nejaky konkretny odkaz na konkretnu tužku ? Predpokladam, ze aj po aplikovani to bude vidno, ale ako prechodne riesenie hadam postaci...[/quote]


voľným okom to nie je vidno ;) odtieň ti predajú presne podľa farby auta
Cruze 1,6 LT Plus Hatch
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

Scorpion.11 píše:V každém chevrolet servisu koupíš :PP:

jasne, to som pochopil, akurat v blizkosti nemam chevrolet predajnu, narazal som na e-shop :shock:
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
ujostefan
Příspěvky: 32
Registrován: sob úno 15, 2014 18:31

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od ujostefan »

Dodo_BA píše:jj, dik,
to by bolo fajn, mas nejaky konkretny odkaz na konkretnu tužku ? Predpokladam, ze aj po aplikovani to bude vidno, ale ako prechodne riesenie hadam postaci...

voľným okom to nie je vidno ;) odtieň ti predajú presne podľa farby auta[/quote]

rozumiem, akurat...ako som sa uz zmienil, v okoli nemam chcevrolet predajnu :? farbu mam bielu...
CHEVROLET TRAX 1,6 LT benzin (biela), r.v.2014
Seat Cordoba 1,4
pavel5
Příspěvky: 1
Registrován: čtv bře 20, 2014 09:33

Re: Chevrolet Trax club

Příspěvek od pavel5 »

Ahoj já jsem Traxe koupil 11.2013 , u Emil Frey v Praze , zatím naprostá spokojenost -i , akorád ted´scháním bezpečnostní šrouby do kol . Prosím jestli někdo víte , pošlete mi prosím odkaz ,, dík
Odpovědět

Zpět na „TRAX“