Thomas-chevik

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od 357 »

Ty koncovky vejfuku jsou funkční? Mně spíš berou hranatý, ale je to mazec!
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

to jirikac:Měl jsem podobný problém,ne až tak smrtící jak píšeš 5-7 vteřin,ale flashka hrála třeba hodinu a pak nic,jakoby se sekla......V uživatelské příručce pišou že flash disk má být kompatibilní já osobně nevím co si pod tím mám představit kapacitu?,výrobce,..........?
Doporučuju taky vyzkoušet několik flashek od různých výrobců a zkusit připojit telefon jako disk.
Moje řešení je toto na fotkách- jedná se o usb čtečku micro SD karet-karta microSD je zasunuta uvnitř.Navíc flashka modře svítí, takže když otevřeš přihradku máš ji krásně modře osvětlenou.Vše to funguje naprosto bezchybně.
K přehrání mp3-používám CD,čtečku,flash disk a taky telefon přes bluetooth-hraje to celkem slušně.
Přílohy
IMG_0071.JPG
IMG_0072.JPG
IMG_0073.JPG
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

Vracím se zpět k hlasovému vytáčení u cruzů s tím obyčejným malým rádiem a bluetooth,ne MyLinkem.
U telefonu(HTC Leo) s win mobile mi to funguje po instalaci Voice speed dial .cab od Cyberon corp.-verze 1.2.build 080227.Telefon přes bluetooth spárovat s autem,nechat spárované ,na telefonu klepnout na ikonu voice speed dial a po pípnutí,hlasem říct číslo nebo jméno volaného z telefonního seznamu(povel je nutno mít nastaven ve vlastním programu).Dojde k automatickému vytočení přes hlasitý odposlech v handsfree.To znamená dotyk jednoho tlačítka a následný hlasový příkaz.
Dnes se mi podařilo rozchodit hlasové vytačení na telefonu s androidem a to s kombinací Voice speed Dial. apk v.1.2.16 a Auto Bluetooth.apk -od Solar Wooden Robot,je nutné si více pohrát s nastavením Auto Bluetooth(spoždění vypínání bluetooth).Nainstalovat obě apky a nastavit.Spárovat telefon s autem a vypnout bluetooth.Při příchozím hovoru se automaticky blueetoth zapne a spáruje s autem,hovor klasicky přijmout tlačitkem na volantu,hovor jde rovnou do handsfree.Odchozí hovor -hlasové vytáčení-klepnout na ikonu voice speed dial,po pípnutí hlasem říct číslo nebo jméno,automaticky se zapne bluetooth a spáruje se s autem,začne hovor-objeví se na dispaly jako Private call je ho potřeba potvrdit klepnutím na tlačítko autorádia- menu -transfer pro přenos do handsfree-hlasitý poslech,tyhle oznámení na display rádia jsem viděl poprvé. :shock:
Tady to znamená dotyk prvního tlačítka,hlasový příkaz,dotyk druhého tlačítka pro transfer do handsfree.
Třeba to někomu přijde vhod. :D
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od lomngi »

4.4 sem v Jihlave... čo tak si dať nijakej srazík????
Ked sa nemýlim je to piatak.. 4o Vy nato?? čas tak 14h. a miesto navrhnete VY.aj s GPS súradnicami aby som to našiel. :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

to lomngi:Nevím časově jsem absolutně vytíženej spíš uvidím nějakej ten srazík.Třeba v létě. :)

Přidávám malou zajímavost třeba někdo už používá iOnRoad pro telefony s androidem,jde o hlídání vzdálenosti před Vámi jedoucího vozidla a hlídaní jízdního pruhu.Nainstalovat do telefonu,nastavit jak Vám vyhovuje a jedem.(telefon musí mít foták resp. kameru a GPS).Aplikace může běžet na pozadí ,třeba za navigací, upozornuje buď zvukovým signálem nebo vyskakovacím oknem.Při troše hledání se na netu bez problémů nechají najít i plné verze= pro.
Ukázka jako to funguje třeba zde:https://www.youtube.com/watch?v=WuhUNiWW_8w :lol:
Takže idea: :idea: lepší rádio s androidem,av-vstup 2x,přední videokamera,instalace iOnRoad a máme hlídaní jízdního pruhu a vzdálenosti před námí jedoucího auta.Možná? ;)
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od lomngi »

ŚKODA.. aj ja som časovo vyťažený maximálne.. asi tak na 140% a v leťe si myslím že na sraz bude času ešte meniej. Ale ked to niekto si to rozmyslí ja v Jihlave vtedy budem.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Honza K.
Příspěvky: 178
Registrován: pon říj 29, 2012 09:52
Bydliště: Praha 7

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Honza K. »

Thomas píše: Přidávám malou zajímavost třeba někdo už používá iOnRoad pro telefony s androidem,jde o hlídání vzdálenosti před Vámi jedoucího vozidla a hlídaní jízdního pruhu.Nainstalovat do telefonu,nastavit jak Vám vyhovuje a jedem.(telefon musí mít foták resp. kameru a GPS).Aplikace může běžet na pozadí ,třeba za navigací, upozornuje buď zvukovým signálem nebo vyskakovacím oknem.Při troše hledání se na netu bez problémů nechají najít i plné verze= pro.
Ukázka jako to funguje třeba zde:https://www.youtube.com/watch?v=WuhUNiWW_8w :lol:
Takže idea: :idea: lepší rádio s androidem,av-vstup 2x,přední videokamera,instalace iOnRoad a máme hlídaní jízdního pruhu a vzdálenosti před námí jedoucího auta.Možná? ;)
Trochu mám strach z doby, kdy mi budou počítače říkat, kdy se mám vys..t :? Ale snad to přijde v době, kdy mi to vlastně bude k užitku...
Honza K.
_________________________
Suzuki Swift 1.2 Dualjet
Ex.: Fiat Idea 1.4 16V
Ex.: Lacetti 1.8 CDX, HB, automat
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od VIP »

Kdy že budeš Lomngi v té Jihlavě? A co budeš pohledávat v těch našich končinách? Já jsem pro sraz a Franta určitě taky přijede a Thomas z Brodu taky. Křemešník 2014?
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

Včera pěkně,dneska pěkně,trošku více volna a hlavně chuť,takže čas na hraní.
Montáž zadní kamery-součást osvětlení spz viz. obrázek č.1
Rozdílné zámky na objímky osvětlení spz vlevo model 09-,vpravo model 12-,viz.obrázek č.2
Přílohy
Zadní kamera-cruze
Zadní kamera-cruze
Rozdílné zámky
Rozdílné zámky
Naposledy upravil(a) Thomas dne ned bře 23, 2014 11:54, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

Ty jo já zapomněl že nemám Mylink. :( Tak budu jezdit se zadní kamerou. :|
Demontáž zpětného zrcátka-originální breketa zrcátka viz.foto 1
Nové zrcátko zapojeno do pozice 7 = 12 V zásuvka(pozice 6= zapalovač)viz.foto 2
Nainstalované nové zrcátko,jeho breketa pasuje na originální zámek nalepený na skle viz.foto 3
Přílohy
Originál breketa
Originál breketa
Pojistky
Pojistky
Nainstal.nové zrcátko
Nainstal.nové zrcátko
Naposledy upravil(a) Thomas dne sob bře 22, 2014 22:01, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

Po nastartování resp.zapnutí zapalovaní mód stand-by zrcátka viz.foto 1
První zařazení zpátečky-aktivace displeje viz.foto 2
Úprava obrazu-nastavení jasu manuálně viz.foto 3
Přílohy
Mod stand-by
Mod stand-by
Zpátečka
Zpátečka
Nastavení jasu
Nastavení jasu
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

Teď vážnějc,zrcátko s displejem 4" se zámkem na Ch.cruze a zadní kamera oboje dvoje systém PAL( při použítí PAL a NTSC-obraz bude,ale budou v něm běhat pruhy).Bezdrátový přenos obrazu -přijímač umístěn pod střechou,vysílač pod tapcem kufru.Frekvence 2,4GHz.Zrcátko má dva AV vstupy-zadní , přední kamera.Bez problému zobrazí i fotky a videa z digi fotáku.Zrcátko má čidlo -automaticky se zatmavuje ta polovina na které je displej.
Jestli někdo bude zkoušet třeba mu těch pár fotek pomůže. :D
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

Jedno z mála denních svícení na model 2013 které se mi podařilo nalézt.Nevíte někdo ještě o něčem podobném?
Přílohy
ds2.jpg
Denní svícení1.jpg
Naposledy upravil(a) Thomas dne pát dub 11, 2014 15:02, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

:D
Přílohy
ds6.jpg
ds4.jpg
ds3.jpg
Uživatelský avatar
Thomas
Příspěvky: 37
Registrován: čtv říj 31, 2013 20:35
Bydliště: H.Brod

Re: Thomas-chevik

Příspěvek od Thomas »

pro ferryho:
Convertor 12V to 5V pro verzi 1.
Přílohy
12Vto5V converter miniUSB.jpg
12Vto5V converter USB.jpg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“