Kúrenie - topení

Zde řešíme vše co se týká interiéru a exteriéru mimo tzv. tuningu a stylingu, na to máme jinou sekci...

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
miros.rv
Příspěvky: 5
Registrován: ned úno 13, 2011 19:40

Kúrenie - topení

Příspěvek od miros.rv »

V mesiaci október mi skončila na Cruze záruka a v minulých dňoch som z hrôzou zistil, že mám zvláštny problém s kúrením. Pravá strana, strana spolujazdca kúri snáď lepšie ako v minulosti, ľavá strana, starna vodiča ani ťuk. Pri uzatvorení otvorov na strane spolujazdca sa nejaké teplo dostane aj na druhú stranu. Navštívil som značkový servis a po dohode pristavil auto na opravu. Kedže ani po 5 hodinách sa mi servis neozýval, zašiel som tam a v záujme zachovania zdravia som auto po ďalších 2 hodinách vzal zo servisu bez opravy. Bezradnejších a lenivších ľudí som ešte asi nevidel. Teraz ma zrejme čaká návšteva iného značkového servisu a bojím sa, že s obdobným výsledkom. Ak máte skúsenosti s takýmto problémom prosím poraďte, zima iba začína.
Ďakujem
Reklama
 

cruze159
Příspěvky: 2
Registrován: stř zář 17, 2014 17:41

Re: Kúrenie - topení

Příspěvek od cruze159 »

Mám presne rovnaký problém, auto som len nedávno kúpil odruky a teraz si začínam všímať tento fenomén. Nikto sa neozval kto by vedel pomôcť? Ako si to vyriešil? Nerád by som kôli tomu predával..
blizo
Příspěvky: 4
Registrován: čtv říj 30, 2014 20:48

Re: Kúrenie - topení

Příspěvek od blizo »

Dnes, cestou na servisnu kontrolu mi prestali reagovať tlačitka na ofukovanie čelneho skla.(pointa je v tom, že je to už po zaručnej dobe) Fukalo mi jedine čelnými prieduchmi.Nereagovalo žiadne tlačidlo na zmenu systemu fukania...v servise mi povedali, že to je chyba nejakeho motorčeka kurenia(nahradný diel číslo 13372986).Oprava za nejakú cenu + cena práce.Nie málo peňazí. Je zaujímavé, že cestou domov zo servisu mi zrazu začalo ofukovať čelné sklo, ale zasa nešlo prepnuť na inu polohu...a čo je zaujimave--nefungovalo kurenie-fukal len studený vzduch...preto som nadobudol dojem, že to nebude motorčekom, ale nejakou riadiacou jednotkou...ak sa mýlim opravte ma..ak viete niekto nejakú odpoved na moju situaciu--poprosím o každý názor, kde chyba môže byť a aj s prípadnými navodmi, ako ju odstraniť doma-mimo servis(už nechcem dalej servisovať, lebo su to zdierači)....len doplním, že som mal dojem, že aj par mesiacov dozadu mi stale fukal studený vzduch(pravdepodobne zapnuta klima) , ktorú som však nezapínal, ale po čase prestal fukať ten studený vzduch
dakujem za každý príspevok k veci
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Interiér a exteriér“