Čištění zašlých světlometů

Diskusní forum Daewoo Lanos Clubu.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
vojtesko
Příspěvky: 45
Registrován: stř pro 04, 2013 12:04

Čištění zašlých světlometů

Příspěvek od vojtesko »

Dneska jsem chtěl vypucovat plast předního světlometu (je zažloutlej a svítí na hovno)
podle videí z YT jsem vyzkoušel "profesionální způsob" leštění ZUBNÍ PASTOU! :mrgreen:
Překvapivě to pomohlo ale asi tak z 30% zkusil sem teda světlo demontovat a průhledný plast sundat, k tělu světla je ale dost dobře přicvakanej a přilepenej medvědim hovnem tak sem ho zase namontoval z5 :roll:
Máte nějaký zkušenosti s leštěnim očí svého miláčka? Stačí mi rada jak ten plast sundat aniž bych při tom odlámal všechny ty zacvakací úchyty který samozřejmě vydrží jen tu 1. instalaci "nafurt"
Prosím pomoc
Obrázek
Daewoo Lanos 1.5, 63kW, 1998 HB-3Dv. 102.000km
Reklama
 

kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Čištění zašlých světlometů

Příspěvek od kesko »

Priatelu, je tu toho popísaného vela, použinikonku ,,Hledat,, a dočítaš sa o tomto dost. Robil somto na Lege aj na Matizku. Lampu netreba odmontovať. Použil som vodné smirgle 500, 1000, 1500 a leštiacu pastu na lak, Tempo alebo niečo podobné. Prebrusit postupne smirglom,umyt a vylestit pastou. Rozdiel poznas na konci.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
pejee
Příspěvky: 1186
Registrován: pát čer 22, 2012 12:40
Bydliště: ZL

Re: Čištění zašlých světlometů

Příspěvek od pejee »

Kup si renovační sadu Carex , údajně je hodně dobrá ..nebo sadu 3M a nebo různé šmirgle a brousit ručně, ale je to fakt makačka na ruce :D
Chevrolet new Aveo (sonic) Misty Lake
Uživatelský avatar
vojtesko
Příspěvky: 45
Registrován: stř pro 04, 2013 12:04

Re: Čištění zašlých světlometů

Příspěvek od vojtesko »

můžu leštit do bezvědomí když je světlo zajetelený zevnitř :D
najdu si čas a nervy a pomocí horkovzdušný pistole se pustim do sundavání :roll:
Daewoo Lanos 1.5, 63kW, 1998 HB-3Dv. 102.000km
Uživatelský avatar
Troy
Příspěvky: 159
Registrován: čtv srp 11, 2011 20:22
Bydliště: Praha/Kopřivnice

Re: Čištění zašlých světlometů

Příspěvek od Troy »

Někde jsem viděl, že před rozebráním nahřáli světla v el. troubě. Ale nevím na kolik stupňů troubu zahřáli. :?
Chevrolet Orlando LTZ 1.8 16V
Odpovědět

Zpět na „LANOS“