Radio a telefon

Krásné SUV od Chevroletu

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
lkarvay
Příspěvky: 13
Registrován: pon črc 22, 2013 08:16

Radio a telefon

Příspěvek od lkarvay »

ola jungs,

sparoval som si telefon s radiom cez bluethoot a pri prijimani hovoru som si vsimol ze radio nezobrazuje meno volajuceho ale iba cislo. Poradte mi prosim ci je mozne niekde nastavit aby zobrazovalo meno.

Dakujem..
Reklama
 

HonzaKLE
Příspěvky: 104
Registrován: čtv říj 20, 2011 22:22

Re: Radio a telefon

Příspěvek od HonzaKLE »

No to by mě taky zajímalo. Už rok se snažím něco zjistit a nic.
Chevrolet Captiva LTZ 2,2D
VW Touran 1,9 TDI
kawasaki KLE
Škoda Octavia II 4x4 1,9 TDI
Škoda Felicia kombi
Škoda 100, 110, 105

ČZ 125/476
Marek_LTZ
Příspěvky: 12
Registrován: pon zář 30, 2013 22:08

Re: Radio a telefon

Příspěvek od Marek_LTZ »

Taky jsem se snažil něco vypátrat s tou identifikací, ale to si zřejmě nerozumí úplně ideálně HF s telefonem, nevím, co je v Chevroletu za značku HF, dřív jsem měl v autě HF od SonyEricsson a dokud jsem měl i telefon od Erica, tak jsem viděl jméno, pak HTC Magic, jméno se neukazovalo, jen číslo, a kupodivu - s HTC One už zase jméno ...

V souvislosti s telefonem se vás chci zeptat - taky máte pocit, že mikrofon, který dává Chevy do aut, je asi ten nejlevnější, co v Číně měli ? Když volám, tak mi pak lidi říkají, že v tom je strašně šumů a mizerný zvuk, i když já je slyším krásně. Dumám, zda by ten mikrofon šel vyměnit - nemáte někdo zkušenost ?
HonzaKLE
Příspěvky: 104
Registrován: čtv říj 20, 2011 22:22

Re: Radio a telefon

Příspěvek od HonzaKLE »

Zdravím kolegy.
Potřeboval bych radu ohledně rádia a přehrávání zvukových souborů ve formátu mp3.
Po vložení CD s mp3 soubory se na displeji rádia zobrazí názvy souborů ale nespustí se přehrávání.
To samé to dělá při přehrávání přes USB port.
Posouvání funguje normálně.
Předem děkuji za radu.
Chevrolet Captiva LTZ 2,2D
VW Touran 1,9 TDI
kawasaki KLE
Škoda Octavia II 4x4 1,9 TDI
Škoda Felicia kombi
Škoda 100, 110, 105

ČZ 125/476
Odpovědět

Zpět na „CAPTIVA“