Navigace

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Navigace

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Rozmýšlel jsem se jestli to nedat do "vtipů" ? Co se mi včera stalo vezl jsem vnučku /14 let/ do Ústí nad Labem na vlak "Krušnohorský rychlík"
Jela do CHodova /Karlovy Vary/. O co jde jako Ústí docela znám a tak jsem si nedal ani navigaci no a přejel jsem odbočení parkoviště u nádraží.
Zaparkoval jsem dost daleko a protože jsme neměli moc času tak jsem nějak neregistroval kde jsem a ani jsem si nezapnul "stopaře".
Vnučka odjela a já trouba jsem nevěděl kde jsem auto nechal !?! Takže jsem si trasu prošel od začátku pěšky ! No auto jsem samozřejmě našel
ale pochodil jsem si !!! Tohle jsem uviděl dnes na netu a tak si říkám, že vám to napíši pro zasmání jaký jsem "trouba !"
Tak hlavně ať nám jezdí a nezlobí a hlavně se podívat kde jste zaparkovali !!!
Jó jinak jak jedu v kopcích a brzdím motorem tak se mi zas rozsvítil "EGR" !!!
https://cz-gadgets.trackey.store/?ch=gg ... gLfe_D_BwE
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Navigace

Příspěvek od milosh »

Vláďo, než utrácet za předražený zařízení, stačí si za pár korun koupit toto, sám o tom uvažuju.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6258
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Navigace

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jenže záleží na kolik metrů je to účinný ;-)
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Topol-1
Příspěvky: 251
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: Navigace

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den.
Miloši jasně ,že je to v dnešní době asi drahý. Já to hodil do příspěvku protože mi to tam vlítlo jako reklama.
Dnes používám Mapy.cz a spokojenost. V pátek jsem zazmatkoval, že jsme měli málo času a nepodíval jsem se ani na jméno ulice.
Zítra pro ni jedu protože se vrací . Jinak ta chyba byla P-1167 takže to není EGR ale lamda sonda. Já mám totiž EGR zaslepenej
a tej lambdě se to asi nelíbí protože ty plyny jsou určitě jiný než mají být při brždění. No nic chyba je vymazaná a taky mobilem.
Mám koupenou tu nejlevnější diagnostiku /https://aukro.cz/elm327-bluetooth-diagn ... 6968087719 /
Ještě k té navigaci už jsem to tady taky psal, že mám navigaci už od 2004 to jsem měl koupený- PDA - tenkrát za 10000 k a do PDA
jsem měl stažený český PocketKiM . Tenkrát ještě bez slovního doprovodu a přesnost byla asi na tři družice no a to jsem jel tenkrát taky
do Ústí a jak je od Děčína silnice podle Labe a napravo skály tak asi jenom dvě družice a navigace mi ukazovala, že jedu v Labi :lol:
Jinak do Ústí je to od nás asi 52km a není přímý spoj tak co by dědek pro vnučku neudělal :D
Tak vážení hlavně ať nám jezdí a nezlobí a příště si budu sypat hrášek abych našel cestu zpět :lol:
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Navigace

Příspěvek od Serpico »

... jo navigace, mám už asi třetí mobil samsung a Sigic Navigation spokojenost, používám samozřejmě i mapy. cz po Praze jezdím MHD, nelze rozumně parkovat a tak nic nehledám. Ale hlavně to chce zachovávat zdravý rozum a o tom to je.
Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Odpovědět

Zpět na „POKEC“