Chevrolet Orlando 2014

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
ReWegar
Příspěvky: 675
Registrován: pát čer 03, 2011 22:28
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od ReWegar »

No zacina to byt zajimave!
http://www.autorevue.cz/chevrolet-orlan ... vy-automat

Uz se tesim az si dily z 2014 nahazu do 2012 :D teda az na tu peknou modrou tu bych moc rad i kdyz i to je mozne ze.
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Orlando 2014

Příspěvek od 357 »

Konečně žhavé novinky pro příští sezónu!! A co všecko je na My14 novýho...??

- Modrá je dobrá (třeba arctic), ale tuhle šílenou švestkovou bych na autě zrovna mít nemusel...
- To samý ty děsný kola... (Ale obojí je jen otázka vkusu, někdo jiný se nad tím jistě bude rozplývat.)
- Blinkry v zrcátkách tam měly bejt dávno, ale když už je nemám sklápěcí, tak klidně oželím i blikání... Spíše by se mi líbilo denní LED svícení!! (Zdá se, že soudruzi opět zaspali...)
- Nové tvary předního nárazníku aby člověk hledal lupou, ale ty senzory mi tam občas taky chybí...
- Co je tam dál...?? Proboha MyLink!! Tahle sračka s windousama by neměla ovládat žádné systémy, jako třeba větrák, klimu a kdoví co ještě! Ve vlákně o něm jsou víceméně jen samé stesky. (Kamarád uvažuje o Traxovi, ale kvůli tomuhle krámu ho bude nejspíš brát pouze s LS+ výbavou. To se mu nedivím, taky jsem vděčnej za ten jednoduchej inverzní displej...)
- Ví někdo, co je sakra ten R-EPS?? Kroucení volantu všemi směry...??
- Vyhřívání zadních sedaček vypadá super, ale vzhledem k tomu, že to dávají pouze do kůže, tak by tam mělo bejt i chlazení, protože by dětičky v létě měly furt vlka na pr....!
- Nevím co je novýho na tom automatu, když je to furt jen šestikvalt...?? Že by dvoujspojka...?? (Automat jsem zvažoval, ale na tu slabou 1.8-ku mi to připadalo blbý, škoda že nebyla k dispozici 2.4-ka...)
- 2.0 Ecotec LPGi!! Sakra proč už to nebylo letos!!?? To by se mi fakt líbilo...
- Hlídání mrtvýho úhlu a kontrola tlaku v pneumatikách je taky bomba!!
- Ještě to má jinou couvačku, ale to nemusí bejt určený pro náš trh...
- V interiéru jsem si žádný změny nevšim, ale nový materíály se asi poznají až na omak...

Jaká pecka asi bude My15 s faceliftem!!??
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od milosh »

Ja asi s nakupem pockam jeste :) Ale ty "novinky" uz maj jiny znacky 5 a vice let -P
Takze mi to pripada ze si Chevy chce namastit kapsu na vecech co uz tam mely byt primo v 1 verzi.

Kazdopadne kdo zjistite vice o tom automatu sem s nim -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od Joztar »

bohuzial po korejsky neviem :D ale az teraz som si vsimol to 2.0LPGi a tiez tam je daco spomenute aj o 2.0 TD tak uvidime jake novinky to budu + ta new prevodovka, tesime sa :D aby potom vsetci nemenili na protihodnotu + nejaky ten doplatok za ten 2.0 LPGi (este keby to tak bolo 2.0Turbo LPGi) :PP:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
Mefisto
Příspěvky: 523
Registrován: stř lis 07, 2012 20:38
Bydliště: Brünn

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od Mefisto »

Uvedomme si jedno. Kdyby v chevy bylo vse co je dnesv new autech se soucasnou cenovou politikou tak opel uz neni mezi nami. Proto v Evrope bych necekal nejaky zazraky :(
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od Joztar »

tiez som tohto nazoru ... uvidime kolko sa toho realne dostane na EU trh ... mozno tie spetaky s blinkrom :lol:
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od milosh »

JJ blikny v zrcatkach a teplakova barva :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od Poky Ul »

Tak přední + blinkry v zrcátkách v park.senzory by bodly a ty kola taky nejsou zlé -i
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Orlando 2014

Příspěvek od inza »

357 píše:Konečně žhavé novinky pro příští sezónu!! A co všecko je na My14 novýho...??

- Modrá je dobrá (třeba arctic), ale tuhle šílenou švestkovou bych na autě zrovna mít nemusel...
- To samý ty děsný kola... (Ale obojí je jen otázka vkusu, někdo jiný se nad tím jistě bude rozplývat.)
- Blinkry v zrcátkách tam měly bejt dávno, ale když už je nemám sklápěcí, tak klidně oželím i blikání... Spíše by se mi líbilo denní LED svícení!! (Zdá se, že soudruzi opět zaspali...)
- Nové tvary předního nárazníku aby člověk hledal lupou, ale ty senzory mi tam občas taky chybí...
- Co je tam dál...?? Proboha MyLink!! Tahle sračka s windousama by neměla ovládat žádné systémy, jako třeba větrák, klimu a kdoví co ještě! Ve vlákně o něm jsou víceméně jen samé stesky. (Kamarád uvažuje o Traxovi, ale kvůli tomuhle krámu ho bude nejspíš brát pouze s LS+ výbavou. To se mu nedivím, taky jsem vděčnej za ten jednoduchej inverzní displej...)
- Ví někdo, co je sakra ten R-EPS?? Kroucení volantu všemi směry...??
- Vyhřívání zadních sedaček vypadá super, ale vzhledem k tomu, že to dávají pouze do kůže, tak by tam mělo bejt i chlazení, protože by dětičky v létě měly furt vlka na pr....!
- Nevím co je novýho na tom automatu, když je to furt jen šestikvalt...?? Že by dvoujspojka...?? (Automat jsem zvažoval, ale na tu slabou 1.8-ku mi to připadalo blbý, škoda že nebyla k dispozici 2.4-ka...)

- 2.0 Ecotec LPGi!! Sakra proč už to nebylo letos!!?? To by se mi fakt líbilo...
- Hlídání mrtvýho úhlu a kontrola tlaku v pneumatikách je taky bomba!!
- Ještě to má jinou couvačku, ale to nemusí bejt určený pro náš trh...
- V interiéru jsem si žádný změny nevšim, ale nový materíály se asi poznají až na omak...

Jaká pecka asi bude My15 s faceliftem!!??

Pěknej názor :) Bohužel 2.0 nebude, o novém automatu oficiální zprávy taky nic neříkají. Nový bude automat u 1.4T (ale jinak to bude ten starý) - to asi trochu opomněli dodat.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6630
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od milosh »

Az bude automat u 1.4 turbo tam uz bezim do chevroletu -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od 357 »

1.4T AT bych si koupil jen proto, abych nemusel platit za ten zas....j Start/Stop!! Tahle hovadina, a pak ještě ten přiblblej MyLink, asi budou v blízké budoucnosti součástí základní výbavy většiny modelů...
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
klakson23
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 11, 2012 17:01
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od klakson23 »

Spíše bych očekával nové naftové motory, abychom nebyli "otroci" svého auta při vypalování. Proč to neudělají jako u škodovky, kde není vůbec poznat, že se někdy něco vypaluje? Zatím to je jediný důvod, proč jsem si ho tehdá nekoupil. Led (přední i zadní) svícení by taky nebylo k zahození. Až bude naftový motor upravený, pak už nebudu mít důvod si ho nekoupit ;-)
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od Joztar »

mne sa zda ze vypalovanie je u skodovky rovnake ... dodatocny vstrek nafty pri vyfuku spalin z valcov hmm ? ci maju oni daco ine ?
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od 357 »

...asi kontrolku... :D
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
klakson23
Příspěvky: 25
Registrován: čtv říj 11, 2012 17:01
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando 2014

Příspěvek od klakson23 »

Nevím jak to mají dělané, nejsem technik a nerozumím tomu. Jediné co vím, že žena má služební novou oktávku (ne tu nejnovější) a jezdí jak město tak mimo něj a nikdy se nic nerozsvítilo, nikdy ji to nenutilo jezdit, jak jsem tady četl na foru. Tak z toho jsem usoudil, že to asi mají děláno jinak. Jinak já bych tu oktávku taky nechtěl. Není to tak superové auto jak o něm všichni mluví.
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“