D.A.V.I,D CRUZ

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: D.A.V.I,D CRUZ

Příspěvek od 18lukin18 »

Super kombinace -i -i -i -i
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Reklama
 

imperator
Příspěvky: 57
Registrován: pon čer 16, 2014 12:25

Re: D.A.V.I,D CRUZ

Příspěvek od imperator »

ahoj odkial mas tie bmw-like led svetla ? lebo ja som pozeral tieto http://www.top-elektro.sk/top-elektro-s ... olet-Cruze

ako pozeral som aj aliexpress a tak ale tam to stoji tak nad 150eur a to uz je potom aj dan aj clo a zaruka niesta atd...

ide skor o to ze som pozeral ze tie ledky ktore su na kufri to su napojene na hmlovky ? lebo tieto co som tu dal ja som videl aj na youtube a vyzera to ze tie na kufri sa zapinaju ledkovymi...takze ak by som chcel aby mi to svietilo stale...tak si musim prepnut automaticke svietenie na normalne stale...a k tomu vzdy zapnut akokeby aj hmlovky...

najlepsie by bolo keby boli napojene na obrysove a namiesto 2x parkovacich by bola 1x biela parkovacka a hmlovkami by som si zapinal 1x cervenu hmlovku (napr takto to ma cruze combi) len ci u sedana by nebolo treba robit nejake upravy v elektrike alebo ako to je teda ? inak ty mas ""naopak" bmw svetla to znamena smerovka a parkovacka dole a tie co som dal ja su zas ako na 5tke alebo 7tke ze su hore...co by mi az tak nevadilo...skor mi vadi ten princip z hmlovkami a nechcem to potom takto naslepo objednavat... a inak ake led tam vlastne idu a kolko stoji jeden kus alebo co to je za typ atd ? dakujem za info
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“